Małgorzata Mirzejowska z Włocławka brązową medalistką motorowodnych mistrzostw Polski 2015

redakcja
Małgorzata Mirzejowska z Włocławka wywalczyła brązowy medal motorowodnych mistrzostw Polski w 2015 roku w klasie T-550.

Tegoroczne motorowodne mistrzostwa Polski składały się z cyklu trzech imprez. Tylko podczas inauguracyjnych majowych zawodów w Myśliborzu Mirzejowska uplasowała się tuż za podium. W Skulsku zajęła trzecią pozycję, a w miniony weekend podczas zawodów w Chełmży wywalczyła drugą lokatę.

W ostatecznej klasyfikacji MMP Gosia Mirzejowska zajęła 3. miejsce i wywalczyła brązowy medal.
To duży sukces 18-letniej Mirzejowskiej, dla której udział w mistrzostwach Polski, był debiutem w sportach motorowodnych.

Gosia Mirzejowska odnajduję się w męskim sporcie - więcej tutaj

Przypomnijmy, iż niedawno Gosia Mirzejowska zajęła piąte miejsce podczas rozegranych we Włocławku międzynarodowych motorowodnych mistrzostw Europy w klasie T-550. Uczennica klasy III B Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego w Zespół Szkół Akademickich we Włocławku, zakwalifikowała się tym samym do kadry narodowej na mistrzostwa świata, które rozegrane zostaną w przyszłym roku.

Gosia była gościem w naszej redakcji. Posłuchaj co powiedziała o nietypowym sporcie, który uprawia.