Michał Jarliński z Championa Włocławek wywalczył przepustkę na Mistrzostwa Europy Juniorów 2018 we Włoszech

Michał Jarliński - KB Champion Włocławek
Michał Jarliński - KB Champion Włocławek Wojciech Alabrudziński
Reprezentant KB Champion Włocławek Michał Jarliński zajął 3. miejsce w międzynarodowym turnieju na Litwie.

W Wilnie rozegrano międzynarodowy turniej juniorów „XIII Danas Pozniakas”. W wadze 69 kg. bardzo dobrze zaprezentował się Michał Jarliński, reprezentant Championa Włocławek.

Podopieczny trenerów Roberta Osmólskiego i Kamila Korpowskiego wywalczył trzecie miejsce w tych prestiżowych zawodach. Najważniejszą walką Jarlińskiego w tych zawodach był jednak pojedynek o awans do półfinału.

Impreza była bowiem polską eliminacją w kategorii wagowej 69 kg. na mistrzostwa Europy, które w dniach 17-26 kwietnia odbędą się we Włoszech. W walce ćwierćfinałowej Michał Jarliński z KB Champion Włocławek zmierzył się z Wojciechem Guźniczakiem z KS Boks Poznań Team.

Była to powtórka z marcowych mistrzostw Polski juniorów w Ciechocinku. Ponownie lepszym okazał się włocławianin i tym samym wywalczył przepustkę na mistrzostwa Europy.