Spis treści
Ile ma ma Dorota Gardias?
Dorota Gardias urodziła się 22 czerwca 1980 roku w Tomaszowie Lubelskim. W tym roku skończyła więc 43 lata.
Ukończyła Liceum Ogólnokształcące im. Bartosza Głowackiego w Tomaszowie Lubelskim oraz pedagogikę przedszkolną na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Z zawodu jest również animatorem i menadżerem kultury.
Jej mężem był Konrad Skóry. Potem związała się z Piotrem Bukowieckim. Ich córka Hanna w tym roku skończy 10 lat.
Dorota Gardias i jej kariera modelki
Już jako nastolatka zachwycała swoją urodą. Startowała więc w licznych konkursach piękności. Ma idealny wymiary 85-62-85 cm 174 cm wzrostu. Została między innymi Miss Nastolatek Zamojszczyzny, Miss Lubelszczyzny, Miss Tomaszowa Lubelskiego, Miss Polonia Roztocza, Miss Dziennika Wschodniego oraz najpiękniejszą studentką w Lublinie.
Trafiła na okładki najważniejszych magazynów w Polsce:
- CKM
- Cosmopolitan
- Twój Styl
- Moda & Styl
Występowała również w reklamach. Promowała piwo Redd's oraz grę Dragon Age: Początek.
Gdzie pracowała Dorota Gardias?
Swoją przygodę w mediach rozpoczęła od pracy w TVP Lublin. Potem związała się z TVN. Pogodę prezentowała w TVN Meteo, TVN 24 oraz w TVN.
Prowadziła lub współprowadziła również kilka programów TVN:
- Projekt plaża
- Projekt plaża nocą
- alleZIMA!
- Meteo Maniak
W 2009 roku postanowiła wziąć udział w programie "Taniec z gwiazdami". Razem z Andrejem Mosejcukiem zajęła pierwsze miejsce.
Brała też udział w programach Azja Express oraz Mask Singer.
Gdzie mieszka Dorota Gardias?
Dorota Gardias mieszka na warszawskim Wilanowie razem z córką Hanią i psem.
Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Często pokazuje wnętrza swojego domu. Dzięki temu wiemy, jak mieszka.
Uwagę zwracają przezroczyste taborety oraz rośliny doniczkowe w kuchni, duże łóżko w sypialni i szara kanapa w salonie.
Tak wygląda mieszkanie Doroty Gardias:
Dorota Gardias rozebrała się do naga przed obiektywem i wyglądała jak bogini. Zobaczcie zdjęcia!

Trwa budowa mostu nad torami w Bukownie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?
Dzieje się w Polsce i na świecie – czytaj na i.pl
- Nie żyje książę europejskiego państwa. Zmarł niespodziewanie w wieku 51 lat
- W czwartek opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Na drogach może być niebezpiecznie
- Mężczyzna skatował swoją żonę. Brutalne pobicie nagrały dzieci i zadzwoniły po pomoc
- Jad kiełbasiany w sardynkach. Jedna osoba nie żyje, kilkanaście zatrutych