Pięciu młodzików Championa Włocławek wywalczyło awans do mistrzostw Polski w boksie Poznań 2017

GM
Champion Włocławek
Udanie spisali się młodzicy Klubu Bokserskiego Champion Włocławek podczas zawodów w Grudziądzu.

W Międzywojewódzkich mistrzostwach w Grudziądzu wystapiło 5 zawodników Championa Włocławek.

Wszyscy wywalczyli pierwsze miejsca, które są równoznaczne z awansem do mistrzostw Polski młodzików. zawody za miesiąc odbędą w Poznaniu.

W Grudziądzu najlepiej zaprezentował się Daniel Mazurek, który w kategorii w wadze 59 kg. pokonał walczącego z odwrotnej pozycji Szymona Piekarskiego z Chojnic i został nagrodzony dwoma pucharami: za najlepszego zawodnika turnieju i za najładniejszą walkę mistrzostw.

Dobrze także zaprezentował się Jakub Straszewski (w. 75 kg.), który po zaciętej walce wygrał z doświadczonym zawodnikiem Natanem Konszewiczem z Czarnych Słupsk.

Pierwsze miejsc zajęli także Filip Lewandowski (waga 48 kg.), Oskar Kuliński (waga 56 kg), Kacper Rozwora (waga 68 kg.)