WYNIKI 15. KOLEJKI 3. LIGI GRUPA 2 - TUTAJ
WYNIKI NA ŻYWO 15. KOLEJKI 4. LIGI KUJAWSKO-POMORSKIEJ - TUTAJ
WYNIKI 14. KOLEJKI. 5 LIGI GRUPA 1 - TUTAJ
WYNIKI 14. KOLEJKI. 5 LIGI GRUPA 2 - TUTAJ
WYNIKI 13. KOLEJKI MECZÓW W A KLASIE KPZPN - TUTAJ
III liga grupa II - 15. kolejka
Sobota
Polonia Środa Wlkp. - Sokół Kleczew, 13 - Wojciech Jasiak (Krotoszyn)
GKS Przodkowo - KP Starogard Gdański, 13 - Sebastian Pakuszewski (Gdańsk)
Elana Toruń - Wierzyca Decka Pelplin, 13 - Paweł Okunowicz (Białogard)
Energetyk Gryfino - Centra 1946 Ostrów Wlkp., 13 - Bartłomiej Wiśniewski (Włocławek)
Górnik Konin - Wda Świecie, 13:30 - Jewgienij Adamonis (Gdańsk)
Niedziela
Jarota Jarocin - Świt Szczecin, 13:30 - Maciej Lanckowski (Toruń)
Włókniarz 1925 Kalisz - Kotwica Kołobrzeg, 13 - Eliasz Pawlak (Śrem)
Mecze Bałtyk Gdynia - Pogoń II Szczecin, Lech II Poznań - Unia Solec Kujawski zostały przełożone na 2 grudnia.
4 liga kujawsko-pomorska 15. kolejka
Sobota
Kujawianka Izbica Kujawska - Sparta Brodnica, 12 - Patryk Gryckiewicz (Toruń)
Pogoń Mogilno - Lech Rypin, 13 - Łukasz Zasada (Włocławek)
Sokół Radomin - Start Warlubie, 13 - Łukasz Damski (Tryszczyn)
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Polonia Bydgoszcz,13 - Dariusz Orzechowski (Brodnica)
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Kujawiak Kowal, 13 - Adrian Sławkowski (Lipno)
Lider Włocławek - Wisła Nowe, 14 - Rafał Kosek (Bydgoszcz)
Chemik Bydgoszcz - Legia Chełmża, 14 - Jacek Jędrzejczak (Rzepowo)
Niedziela
Cuiavia Inowrocław - Chełminianka Chełmno, 12 - Damian Dorn (Bydgoszcz)
Unia Janikowo - Notecianka, 12 - Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)
V liga kujawsko-pomorska, grupa I 14. kolejka
Sobota
Grom Więcbork - Tor Laskowice, 11 - Łukasz Reinowski (Bydgoszcz)
Gryf Sicienko - Iskra Ciechocin, 11 - Piotr Wiśniewski (Bydgoszcz)
Drwęca Golub-Dobrzyń - KS Łochowo, 13 - Dariusz Drozd (Bydgoszcz)
Victoria Lisewo - Mustang Ostaszewo, 13 - Daniel Mateusiak (Szubin)
Radzynianka Radzyń Chełmiński - POL-OSTEG Pomorzanin Serock, 14 - Bartosz Kowalczyk (Bydgoszcz)
Start Eco-Pol Pruszcz - Wojownik Wabcz, 14 - Karol Zygadlewicz (Grudziądz)
Niedziela
Flisak Złotoria - Promień Kowalewo Pomorskie, 11 - Piotr Wysocki (Rypin)
Czwartek (9 listopada)
Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie - BKS Bydgoszcz, 19 - Sławomir Winiecki (Zamość).
V liga kujawsko-pomorska, grupa II - 14. kolejka
Sobota
Łokietek Brześć Kujawski - Szubinianka Szubin, 11 - Grzegorz Sosnowski (Chełmża)
Unia Gniewkowo - Zjednoczeni Piotrków Kujawski, 13 - Piotr Kośmider (Jadowniki Rycerskie)
LTP Lubanie - GKS Baruchowo, 13 - Marcin Drogowski (Ciechocinek)
Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Zdrój Ciechocinek, 14 - Dariusz Wienconek (Włocławek)
Lubienianka Lubień Kujawski - Kujawianka Strzelno, 14 - Jerzy Rolbiecki (Toruń)
Gopło Kruszwica - Włocłavia Włocławek, 14 - Marcin Nowakowski (Bydgoszcz)
Niedziela
Ziemowit Osięciny - Piast Złotniki Kujawskie, 13 - Szymon Lewandowski (Pakość)
Start Radziejów - Noteć Łabiszyn, 14 - Jarosław Klein (Bydgoszcz)
A klasa KPZPN
Grupa I Bydgoszcz - 13. kolejka
Sobota
Krajna Sępólno Krajeńskie - Gryf Piaseczno, 13 - Bogdan Jarosz (Wojnowo)
Tucholanka Hydrotor Tuchola - Zawisza Bydgoszcz, 13 - Radosław Papierowski (Czapelki)
Victoria Koronowo - Tartak Wudzyn, 13 - Krzysztof Ulatowski (Bydgoszcz)
Dąb/Kabart Potulice - Rawys CEO Raciąż, 14 - Patryk Sławski (Grochowiska Księże)
Victoria Niemcz - Kamionka Kamień Krajeński, 18 - Jakub Szuprytowski (Świecie)
Niedziela
GLKS Dobrcz - GLKS Anmar Osielsko, 12 - Łukasz Rogowski (Bydgoszcz)
Myśliwiec Gostycyn - Fala Świekatowo, 12 - Tomasz Linke (Tuchółka)
Grupa II Bydgoszcz 13. kolejka
Sobota
Zootechnik Kołuda Wielka - Piast Kołodziejewo, 11 - Mariusz Jędrzejczyk (Janikowo)
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - KS Brzoza, 11 - Dawid Błażejczyk (Bydgoszcz)
Znicz Rojewo - Zagłębie Piechcin, 11 - Sonia Żółtowska (Chełmża)
Czarni Wierzchosławice - Mikrus-Gesal Szadłowice, 13 - Edward Przybysz (Inowrocław)
BOSiR/LKS Dąb Barcin - Kujawskie Pogranicze Jezior, 13 - Jan Wilczewski (Bydgoszcz)
Pałuczanka Żnin - Kujawy Markowice 14 - Paweł Oparczyk (Zamość)
Niedziela
Noteć Gębice - Sparta Janowiec Wielkopolski, 13 - Jacek Przewozik (Pakość)
Grupa Toruń - 14. kolejka
Sobota
Cyklon Kończewice - Unislavia Unisław,14 - Radosław Orzechowski (Bydgoszcz)
GKS Błękitni Podwiesk - Zamek Bierzgłowski, 13 - Artur Żeliszczak (Toruń)
LZS Bobrowo - GKS Pogrom Zbójno, 13 - Robert Pasek (Toruń)
Gwiazda Starogród - Victoria Czernikowo, 13 - Maciej Ardanowski (Toruń)
Stal Grudziądz - Kasztelan Papowo Biskupie, 13 - Łukasz Bania (Toruń)
Unia Wąbrzeźno - LKS Pomowiec Kijewo Królewski, 13 - Paweł Trzeszczkowski (Toruń)
Piast Łasin - Węgrowianka Węgrowo, 13:30 - Marcin Wołowski (Toruń)
Niedziela
Olimpia II Grudziądz SA - LZS Świedziebnia, 14 - Michał Jabłoński (Toruń)
Grupa II Włocławek. Zaległy mecz z 11. kolejki
Wicher Wielgie - Orion Popowo, 14 - Damian Ruczewski (Włocławek) - boisko OSiR Włocławek.
Kujawsko-pomorska III liga kobiet
11. kolejka Niedziela
Spójnia - Women Białe Błota - Start Pruszcz, 11 - Bartosz Kaczyński (Bydgoszcz)
FUKS Wielowicz - GLKS Anmar Osielsko, 11 - Paweł Kulikowski (Bydgoszcz)
Tucholanka - Kobiak Tuchola - KS Unifreeze II Górzno, 12 - Bartosz Fułat (Cekcyn)
Mustang Wielgie - Wda/Strażak Przechowo, 12 - Rafał Jankowski (Włocławek) - boisko OSiR Włocławek ze sztuczną nawierzchnią
Zjednoczeni Piotrków Kuj - Gwiazda Kania II Toruń, 13 - Szymon Osieczak (Włocławek)
Legia Chełmża - IKKP Noteć Inowrocław, 14 - Andrzej Keński (Chełmża)
WAP Włocławek - Kobiecy KP II Bydgoszcz, 14 - Mariusz Pyszorski (Lipno)
Pomeczowe wypowiedzi po meczu Włókniarz - Sparta
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?