Sparing Trefl Sopot - Anwil Włocławek [relacja na żywo]

Paweł Czarniak
W niedzielę (11.09) w Hali Stulecia w Sopocie rozegrany zostanie sparingowy mecz pomiędzy zespołami Trefl Sopot - Anwil Włocławek

Trefl Sopot - Anwil Włocławek

- Zespoły rozgrzewają się już na parkiecie
- Na zegarze 19 min do rozpoczęcia spotkania
- Mecz rozpocznie się około godz. 17:15.

-Pierwsza piątka zespołu Anwilu Włocławek: Kamil Łączyński, Tyler Haws, Fiodor Dimitriev, Kacper Młynarski, Josip Sobin.

I kwarta:
1 min - 0:0 - Pierwszą piłkę wywalczył zespół Trefla Sopot,
1 min - 0:2 - Pierwsze punkty Josip Sobin.
2min - 2:2
3min - 2:5 - Tyler Haws akcja 2+1
3min - 2:8 - Dobra obrona Anwilu i Fiodor Dimitriev za 3 pkt w kontrze.
4min - 7:8
4min - 7:10 - Tyler Haws po podaniu Kamila Łączyńskiego
4min - 8:10
4min - 8:13 - Sobin po podaniu Łączyńskiego. Akcja 2+1
5min - 8:14 - Dwie zbiórki w ataku Sobina. Faulowany przy rzucie. Jeden celny rzut wolny. Na parkiecie pojawił się Toney McCray
6min - 8:17 - Dimitriev za 3 i przerwa dla zespołu z Sopotu! W międzyczasie na boisko wszedł Paweł Leończyk za Sobina.
6min - 10:17
7min - 12:17 - Za Łączyńskiego wszedł Młynarski
7min - 14:17 - Przerwa dla trenera z Włocławka
8min - 14:17
8min - 14:19 - Haws po podaniu Leończyka
9min - 14:21 - Kontra Anwilu i punkty Pawła Leończyka
9min - 16:21 - na boisku Matusiak i Komenda
10 min -16:22 - Komenda za 1
10min - 18:22 - Koniec 1 kwarty

2 kwarta
Na boisku w Anwilu: Matusiak, McCray, Leończyk, Młynarski, Komenda

1min - 18:24 - McCray z półdystansu.
2min - 18:26 - McCray po zbiórce w ataku spod kosza.
2min - 18: 26 - Na boisko wrócił Kamil Łączyński i Josip Sobin.
3min - 18:26 - Sobin faulowany w kontrze. Wykonuje 2 rzuty wolne.
3min - 18:27 - Jeden rzut wykorzystał Sobin.
3min - 19: 27
4min - 19:29 - Paweł Leończyk po podaniu Kamila Łączyńskiego w kontrze. Czas dla Trefla
4min - 21:29
4min - 21:31 - McCray trafił z półdystansu i jest faulowany. Akcja 2+
4min - 21:32 - McCray skutecznie z linii rzutów wolnych
5min - 23:32
5min - 23:32 - Sobin nie wykorzystał dwóch wolnych.
6min - 23:32 - Matusiak za Łączyńskiego. Dimitriev za Leończyka.
7min - 25:32
7min - 25:32 - czas dla Anwilu
7min - 25:34- Haws akcja 2+. Nie wykorzystał rzutu wolnego.
8min - 27:34
9min - 27:35 - McCray blisko drugiej straty z rzędu. W kolejnej akcji faulowany. Wykorzystał jeden rzut wolny.
9min - 30:35 - na boisku Łączyński i Komenda w zespole Anwilu
10min - 33:35 - druga trójka z rzędu zespołu Trefla Sopot
10min - 33:35 - Koniec drugiej kwarty

Wideo live

3 kwarta - 33:35 - rozpoczęli zawodnicy z Sopotu

1min - 35:35
2min - 35:37 - Sobin za 2
2min - 37:37
2min - 37:40 - Łączyński za 3
3min - 39:40
4min - 41:40
5min - 41:42 - Łączyński faulowany. Trafia dwa wolne.
5min - 41:43 - McCray nie trafia dwóch wolnych ale sprytnie zbiera Łączyński
6min - 41:47 - Efektowna akcja Hawsa! Trafił za 3 i był faulowany. Wykorzystał dodatkowego wolnego
7min - 41:49 - Łączyński faulowany i trafia dwa wolne.
7min - 41:49 - Dobra obrona Anwilu. Czas dla trenera Trefla Sopot
8min - 43:49
9min - 45:49 - Czas dla Anwilu
9min - 45:51 - Leończyk po podaniu McCray'a
9min - 46:51 - na boisku Komenda i Matusiak.
10min - 46:51 - Strata i przewinienie niesportowe McCray'a
10min - 47:51
10min - 49:51 - Sopocianie po dwóch dobitkach.
Koniec 3 kwarty

4 kwarta
1min - 51:51
1min - 51:54 - Młynarski za 3
2min - 54:54
2min - 54:57 - 2+1 McCray
2min - 56:57
3min - 56:59 - McCray w kontrze 2+. Nie wykorzystał wolnego
3min - 59:59 - Czas dla Anwilu. 4 kwarta rozpoczęta ofensywnie przez obydwa zespoły.
3min - 59:61 - Leończyk za 2
5min - 59:61
6min - 59:64 - Młynarski za 3!
7min - 59:66 - Sobin po zbiórce w ataku w indywidualnej akcji 2 punkty spod kosza. Czas dla zespołu z Sopotu
8min - 62:66
8min - 62:69 - Łączyński za 3 w odpowiedzi na trójkę sopocian
8min - 65:69 - Kolejna trójka sopocian i czas dla Anwilu
9min - 65:71 - McCray po podaniu Dimitrieva
9min - 66:71
9min - 69:71
Ostatnia minuta spotkania
10min - 69:71 - na 38 sekund do końca Kamil Łączyński otrzymał przewinienie techniczne za próbę wymuszenia faulu.
10min - 70:71 - pilka dla sopocian
10min - 70:71 - 5 faula Kamila Łączyńskiego. Będą dwa rzuty wolne dla Trefla
10min - 71:71 - 29 sekund do końca. Tylko jeden rzut wolny wykorzystany przez sopocian.
10min - 71:71 - przewinienie ofensywne McCray'a. Na 14 sekund do końca piłkę będzie miał Trefl Sopot. Czas dla Anwilu
10min - 71:71 - Będzie dogrywka. Koniec 4 kwarty

DOGRYWKA

1min - 71:71
1min - 73:71
2min - 76:71 - Sopocianie odskakują
2min - 76:74 - Młynarski za 3!
3min - 78:76 - Leończyk za 2
4min - 79:76
5min - 79:79 - Młynarski za 3 po znakomitym podaniu Sobina i mamy remis na 30 sekund do konca!
5min - 79:79 - Dobra obrona Anwilu i bliski przechwytu Młynarski. Czas dla Trefla. Drużynie z Sopotu zostanie 8 sekund do końca akcji.
5min - 81:79 - Czas dla Anwilu. 18 sekund do końca dogrywki.
5min - 81:79 - Nieporozumienie zawodników Anwilu i mamy strate!
5min - 83:82 - Haws za 3 na koniec meczu! Niestety przegrywamy mecz w Sopocie