Włocławek. Klub bokserski Champion Włocławek nie zwalnia tempa. Grad medali na mistrzostwach Polski [wideo, zdjęcia]

Online
Champion Włocławek trenuje na przystani OSiR na Piwnej
Champion Włocławek trenuje na przystani OSiR na Piwnej Pcz
Mistrzostwa Polski Juniorów 2020 w Boksie we Włocławku za nami. Klub Champion Włocławek zdobył najwięcej medali. Zobaczcie wideo z medalistami.

Aż 5. medali, w tym dwa złote zdobyli zawodnicy klubu bokserskiego Champion Włocławek podczas niedawnych
XXVII Mistrzostw Polski Juniorów Włocławek 2020 w Boksie, które odbyły się we Włocławku. Champion okazał się najlepszy w Polsce w klasyfikacji medalowej.

Mistrzami Polski zostali Oliwier Rogiewicz - waga 52 kg i Jakub Straszewski - waga 91 kg

Srebrny medal zdobył Filip Lewandowski - waga 56 kg.

Brązowe: Bartosz Majewski - waga 64 kg i Dorian Tomczak - waga 75 kg.

Na zaproszenie Sławomira Musiałkiewicza, rzecznika klubu odwiedziliśmy bokserów Championa na treningu. Zobaczcie wideo.

Najbardziej utytułowany bokser Championa dorzucił kolejny medal do swojej kolekcji.
Michał Jarliński został w sobotę mistrzem Polski, tym razem w kategorii do lat 23. To jego piąty tytuł (ma także srebro z MP kadetów).