Wyniki WLKA Włocławek - 13. kolejka
mecze rozegrane 8/09.02.2020
Piast Bądkowo – Hotel Aleksander 84:92 (21-21,17-32,22-20,24-19)
Piast: Danielak 0, D. Danielak 23 (1), Kotowski 3 (1), Krępeć 0, Rychter 2, Nowak 1, Andrzejewski 2, Marciniak 22, Rosiak 31. tr. Piotr Marciniak
Hotel: Różanowski J. 5(1), Stojak 6, Jaroszewski 14, Malendowicz 2, Szląskiewicz 24(3), Wąsik 4, Bracisiewicz 0, Ćwikliński 37(3). tr. Łukasz Szląskiewicz
Raz Dwa Pasta – AZS/PUZ 76:69 (21-20,29-7,2-22,24-20)
Pasta: Kauwa 4, Grzybek B. 15(2), Wyborski B. 2, Miklaszewski 3, Nencki 7(1), Waliszewski 25, Spryszyński 10, Falkowski 10. tr. Bartłomiej Wyborski
AZS: Rybka 0, Brzeziński 12, Wiśniewski 20(4), Sochacki 0, Witwicki 9(1), Szałek 0, Jaroszewski P. 16, Podgórski 0, Pietrzak 12, Kępski 0, Jaroszewski K. 0. tr. Wojciech Pietrzak
Groneko – wloclawek.info.pl 53:87 (23-18,8-28,11-24,9-17)
Groneko: Kożan G. 13(3), Wójcik 1, Pawlata 6, Zieliński 2, Jaroszewski 3, Żbikowski 9(1), Radaczewski 6, Kuliński 9(1), Kryska 4. tr. Paweł Pawlata
Info: Seklecki 2, Ręgocki R.6 ,Pawlak 4, Bierzgalski 0, Rosiak 6(2), Safandowski 9, Cichorski 5(1), Majchrzak 12, Krawiec 10(1), Guziewicz 22 (3), Ręgocki A. 11. tr. Bartłomiej Rędzikowski
SSK Basket – UKS Feniks/Restauracja Polska 100:70 (23-23,23-17,17-12,37-18)
Basket: Grzędzicki F. 0, Mejer 12, Podkomorzy 0, Rypiński 2, Lisiecki 24(1), Miziołek 31(3), Ochmański 31(5). tr. Krzysztof Podkomorzy
Feniks: Baranowski 0, Szubski 3(1), Zych 11, Majchrzak 15(1), Kulpa 2, Ziółkowski 3(1), Ochmański 2, Gulatowski 2, Nowakowski 13(1), Kijak 0, Matusiak 19(3). tr. Bartłomiej Rojewski
BeMo Nieruchomości – Smoki Włocławek 68-72 ( 21-27,19-10,11-14,17-21)
BeMo: Chojnacki J. 23(1), Tomasik 2, Walczak 8, Podralski M. 12, Szprengel 4, Jankowski M. 2, Jankowski K. 12, Przybyszewski Mar. 5. tr Wojciech Chojnacki
Smoki: Gontarek 19(4), Maciejewski 2, Brzeziński 11(1), Durma 3, Mazurek 0, Jaroszewski 0, Walk 1, Jankowski 4, Wawrzeńczak 19(2), Mossakowski 13(1). tr. Dawid Kowalski
Geberit – Anwil Team 70-83 (18-13,16-25,18-19,18-26)
Geberit: Szałański 8(2), Markiewicz J. 0, Żywica 0, Biernat 2, Raczyński 25, Kaczmarek 0, Drzewiecki 20(2), Syska 15, Wojciechowski 0, Górczynski 0. tr. Oktawian Markiewicz
Anwil: Wiśniowski 0, Borowski 10(1), Krankiewicz 6, Urbański 21(2), Świeciak A. 8, Łukowski 5, Wasko 5, Lisiecki T. 0, Krysztoforski 2, Lisiecki M. 12(2), Koziorowicz 14(2). tr. Łukasz Szlaskiewicz
Maspol D&R – Sangaz/PartyWlo.pl 72:91 (20-20,13-23,19-27,20-21)
Maspol: Langa 14(4), Syska 0, Trymerski 12, Mularski 11(2), Kujawa 14, Biliński 7, Balcerowski 5, Witkowski 9, tr. Bartłomiej Kujawa
Sangaz: Więckiewicz 2, Czajkowski 5(1), Błaszczyk 0, Sobczak 6, Krecicki 22(2), Wysiński 4, Ciesielski 14(1), Wojciechowski 7(1), Urlich 3, Kwiatkowski 2, Jędrzejewski 26(3). tr. Jakub Jaroszewski
Mecze sędziowali: Jakub Witwicki, Jakub Borkiewicz, Adam Zboiński, Mateusz Duchewicz, Kamil Ciesielski , Dariusz Nejman
Tabela WLKA Włocławek po 13 kolejce
1. RAZ DWA PASTA 13 24 1043 887 156
2. PROMOT ARKADIA NIERUCHOMOŚCI 12 23 1082 709 373
3. GRONEKO 13 22 1036 869 167
4. PIAST BĄDKOWO 13 22 971 842 129
5. WLOCLAWEK.INFO.PL 12 21 1093 793 300
6. DELECTA 11 20 944 739 205
7. OPEN PARTNER/AUTO SERWIS RADEK 11 20 810 706 104
8. MASPOL D&R 13 20 1007 996 11
9. SANGAZ/PARTYWLO.PL 12 19 1041 869 172
10. AZS/PUZ 12 19 891 780 111
11. SSK GREEN BASKET 12 19 883 792 91
12. BEMO NIERUCHOMOŚCI 12 17 857 853 4
13. HOTEL ALEKSANDER 12 17 921 927 -6
14. ANWIL TEAM 13 16 841 1059 -218
15. SMOKI WŁOCŁAWEK 13 16 846 1085 -239
16. UKS FENIKS/RESTAURACJA POLSKA 12 14 836 1180 -344
17. GEBERIT 12 13 673 980 -307
18. MEGA PRINT 11 12 637 806 -169
19. DGS/SELENKA 11 11 463 1003 -540
Terminarz WLKA Włocławek - 14 kolejka
sobota 15.02.202
g. 14.00 Delecta – Open Partner/AutoSerwis Radek
15.15 DGS/Selenka – UKS/Feniks
16.30 Mega Print – Anwil
17.45 Piast Bądkowo – Promot ArkadiaNieruchomości
19.00 BeMo Nieruchomości - wloclawek.info.pl
20.00 SSK Basket – Smoki Włocławek
niedziela 16.02.2020
g. 8.15 Maspol D&R – AZS/PUZ
9.30 Groneko – Hotel Aleksander
14.30 Delecta – Sangaz/PartyWlo.pl
18.45 Geberit – Open partner/AutoSerwis Radek
20.00 Mega print – DGS/Selenka
Terminarz WLKA Włocławek - 15 kolejka
sobota 22.02.2020
g. 14.00 Mega Print – Open Partner/AutoSerwis Radek
15.20 Groneko – Promot Arkadia Nieruchomości
16.40 Geberit – Sangaz/PartyWlo.pl
18.00 BeMo Nieruchomości – Hotel Aleksander
19.15 UKS Feniks/Restauracja Polska – Anwil Team
niedziela 23.02.2020
g. 9.00 DGS/Selenka – Smoki Włocławek
10.20 Maspol D&R – Raz Dwa Pasta
11.40 SSK Basket – wloclawek.info.pl
13.00 Delecta – AZS/PUZ
Wywiad z prezesem Jagiellonii Białystok Wojciechem Pertkiewiczem
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?