B KLASA WŁOCŁAWEK - GRUPA A
Sobota, 16 maja 2015 r.
Kujawiak Kruszyn - Lubienianka Lubień Kujawski 1:2 (1:0)
Bramki: Konrad Błaszczyk (22, karny) - Michał Rosiak (76, karny) karnego, Mariusz Gralak (86).
[15.00] sędziuje: Piotr Jaranowski (Rajmundów)
KUJAWIAK: Bednarski - Kraszewski, Malinowski, Szymański, Śmiałek (75, Marczewski), Komorowski (55, Kwiatkowski), D. Orzelski (80, Lewandowski), Chojnacki, Kosiński, Błaszczyk (60, Kaczmarek), Ziółkowski.
LUBIENIANKA: Walczak - Pietrusiak (81, Gralak), Pietrzak, Woźniak, S. Kalisiak, M. Mikorski, Dąbrowski (46, Witczak), Rosiak, Ambrożewicz, Pawlak, Kruger.
Polonia Bytoń - Ziemowit Osięciny 0:2 (0:2)
Bramki: Jacek Majewski (17), Karol Pyczka (43)
[17.30] sędziuje: Radosław Kaczorowski (Izbica Kujawska)
POLONIA: Dobrzycki - Bachurski, Bondyra (85, Pasturczak), Litka, Nitkowski, Nowakowski, Pasturczak, Pszczuliński (46, D. Rosiński), Szelągowski, S. Szelągowski, D. Szelągowski
ZIEMOWIT: Pałczyński - Banasiak, Błachowicz (74, M. Rosiński), Cybulski, Dąbrowski, Kołodziejski, Lorenc (85, Wesołowski)), Majewski (60, Gołębiowski), Marciniak, K. Pyczka (90, Korzeniewski), P. Pyczka.
1. Kujawiak Kruszyn 16 39 96-18
2. Ziemowit Osięciny 16 39 55-20
3. Lubienianka Lubień Kuj. 16 39 65-23
4. Polonia Bytoń 16 20 21-30
B KLASA WŁOCŁAWEK - GRUPA B
Sobota, 16 maja 2015 r.
Orion Popowo - Tęcza Topólka 1:4 (0:1)
Bramki: Damian Samodulski (76) - Robert Wesołowski (2), Tomasz Piernik 2 (49, 53), Arkadiusz Safandowski (90+2)
[16.00] sędziuje: Sebastian Szubski (Kowal)
Niedziela, 17 maja 2015 r.
WAP Włocławek - Wiślanin Bobrowniki 0:1 (0:1)
Bramka: Grzegorz Kozłowski (26)
[10.00] sędziuje: Mariusz Pyszorski (Lipno)
5. Tęcza Topólka 16 21 31-38
6. Orion Popowo 16 17 38-49
7. Wiślanin Bobrowniki 16 8 17-89
8. WAP Włocławek 16 5 14-70
B KLASA BYDGOSZCZ, GRUPA I - 21. KOLEJKA
Sobota, 16 maja 2015 r.
KS Kawle - FUKS Wielowicz [15.00]; w rundzie jesiennej: 2:0
sędziuje: Rafał Kaczorowski (Bydgoszcz)
Niedziela, 17 maja 2015 r.
Łokietek Wierzchucin Królewski/Wskitno - Tucholski KP Tuchola [12.00]; w rundzie jesiennej: 0:4
sędziuje: Robert Różycki (Bydgoszcz)
Myśliwiec Gostycyn - KS Skarpa [12.00]; w rundzie jesiennej: 1:2
sędziuje: Dariusz Karolczak (Paterek)
Victoria Mąkowarsko - Sokół Nowy Dwór [14.00]; w rundzie jesiennej: 0:4
sędziuje: Michał Głowacki (Bydgoszcz)
Gryf II Sicienko - Taxus Komierowo [16.00]; w rundzie jesiennej: 4:4
sędziuje: Dawid Nowak (Solec Kujawski)
Gwiazda Sypniewo - LKS Kęsowo [16.00]; w rundzie jesiennej: 3:3
sędziuje: Kajetan Pawłowski (Bydgoszcz)
Pauzuje: Olimpia Wtelno.
B KLASA BYDGOSZCZ, GRUPA II - 21. KOLEJKA
Sobota, 16 maja 2015 r.
GLKS Dobrcz - Wisła Strzelce Górne [15.00]; w rundzie jesiennej: 2:3
Boisko w Trzeciewcu
sędziuje: Mikołaj Kamzelewski (Białe Błota)
Niedziela, 17 maja 2015 r.
Zryw Wielki Lubień - Wisła Gruczno [12.00]; w rundzie jesiennej: 0:2
sędziuje: Bogdan Jarosz (Wojnowo)
Struga Drzycim - Gwiazda Bukowiec [15.00]; w rundzie jesiennej: 2:0
sędziuje: Dominik Pruss (Bydgoszcz)
Start II Warlubie - Victoria Niemcz [16.00]; w rundzie jesiennej: 2:1
sędziuje: Jakub Szuprytowski (Świecie)
Sparta II Przysiersk - Tęcza Wiąg [17.30]; w rundzie jesiennej: 1:5
sędziuje: Bartosz Fułat (Cekcyn)
Pauzuje: CIS Cekcyn.
B KLASA BYDGOSZCZ, GRUPA III - 21. KOLEJKA
Sobota, 16 maja 2015 r.
Dąb Potulice - Zorza Ślesin [11.00]; w rundzie jesiennej: 1:4
sędziuje: Adrian Popławski (Bydgoszcz)
Wisła Fordon - Orion Dziewierzewo [14.00]; w rundzie jesiennej: 1:2
sędziuje: Łukasz Boiński (Sadki)
Orzeł Kcynia - Skra Paterek [16.00]; w rundzie jesiennej: 3:2
sędziuje: Dawid Kosmal (Brzoza)
Gwiazda Bydgoszcz - Iskra Samoklęski Duże [16.00]; w rundzie jesiennej: 5:3
sędziuje: Piotr Siewierski (Sienno)
Niedziela, 17 maja 2015 r.
Zieloni Zalesie - Ramiel Bydgoszcz [11.00]; w rundzie jesiennej: 1:5
sędziuje: Piotr Misiejuk (Bydgoszcz)
Iskra Zamość/Rynarzewo - Victoria Kołaczkowo [15.00]; w rundzie jesiennej: 0:0
sędziuje: Michał Pokorski (Pińsko)
B KLASA BYDGOSZCZ, GRUPA IV - 21. KOLEJKA
Sobota, 16 maja 2015 r.
Pogoń II Mogilno - Hermes Radłowo [15.00]; w rundzie jesiennej: 2:1
Boisko w Dąbrówce
sędziuje: Łukasz Rogowski (Białe Błota)
Promień Szczepanowo - Zagłębie Piechcin [16.00]; w rundzie jesiennej: 1:3
sędziuje: Bartosz Hak (Królikowo)
Niedziela, 17 maja 2015 r.
LZS Grochowiska Księże - Błyskawica Broniewice [11.00]; w rundzie jesiennej: 6:1
sędziuje: Patryk Wódkowski (Żnin)
LZS Kościelec - Olimpia Dąbrowa [11.00]; w rundzie jesiennej: 1:3
sędziuje: Damian Czerwiński (Łachowo)
LZS Wielowieś - Cukrownik Tuczno [11.30]; w rundzie jesiennej: 2:2
sędziuje: Marek Semrau (Białe Błota)
Pauzują: Zootechnik Kołuda Wielka, LZS Jadowniki.
B KLASA BYDGOSZCZ, GRUPA V - 21. KOLEJKA
Sobota, 16 maja 2015 r.
Noteć Inowrocław - Kolorowi Krusza Zamkowa [17.00]; w rundzie jesiennej: 1:1
sędziuje: Damian Czerwiński (Łachowo)
Niedziela, 17 maja 2015 r.
Iskra Sikorowo - Gopło Kościeszki [11.00]; w rundzie jesiennej: 0:1
sędziuje: Dawid Sieradzki (Stanomin)
Fregata Polanowice - Zjednoczeni Szarlej [11.00]; w rundzie jesiennej: 0:0
sędziuje: Mateusz Mrówczyński (Żnin)
Kujawy Kozy - Grom Ostrowo [14.00]; w rundzie jesiennej: 1:2
sędziuje: Maciej Dąbrowski (Osięciny)
Unia Leszcze - Kujawiak Sukowy [15.00]; w rundzie jesiennej: 1:1
sędziuje: Piotr Pankowski (Kruszwica)
Orłowianka Orłowo - Tarant Wójcin [15.30]; w rundzie jesiennej: 0:1
sędziuje: Damian Sobczak (Inowrocław)
Mikrus Szadłowice - Arkadia Jaksice [16.00]; w rundzie jesiennej: 0:2
sędziuje: Marcin Wódkowski (Bydgoszcz)
B KLASA TORUŃ, GRUPA I - 17. KOLEJKA
Niedziela, 17 maja 2015 r.
Sparta Łubianka - Victoria Czernikowo [12.00]; w rundzie jesiennej: 0:3
sędziuje: Jerzy Wiśniewski (Toruń)
Ogniwo Zegartowice - Wisła/Hacom Pędzewo [12.00]; w rundzie jesiennej: 0:1
Boisko w Papowie Biskupim
sędziuje: Łukasz Kozłowski (Grudziądz)
Zamek Zamek Bierzgłowski - Orzeł Głogowo [16.30]; w rundzie jesiennej: 1:1
sędziuje: Paulina Kuzioła (Trzebcz Szlachecki)
Sokół Lubicz - Niedźwiedzie Toruń [17.30]; w rundzie jesiennej: 3:0
sędziuje: Andrzej Keński (Chełmża)
Opatrunki Toruń - Sokół Grzywna [19.00]; w rundzie jesiennej: 1:3
sędziuje: Dariusz Mądrzejewski (Toruń)
Pauzuje: LZS Steklin.
B KLASA TORUŃ, GRUPA II - 17. KOLEJKA
Sobota, 16 maja 2015 r.
Legia Osiek - Cukrownik Mełno [16.00]; w rundzie jesiennej: 7:1
sędziuje: Sławomir Czerw (Kowalewo Pomorskie)
Niedziela, 17 maja 2015 r.
Zryw Wrocki - Tartak Klamry [12.00]; w rundzie jesiennej: 1:5
sędziuje: Wojciech Wyka (Toruń)
Saturn Ostrowite - Zryw Książki [14.00]; w rundzie jesiennej: 2:2
sędziuje: Marcin Kempa (Toruń)
Pogrom Zbójno - Relax Górzno [15.00]; w rundzie jesiennej: 3:0
sędziuje: Krzysztof Doroz (Toruń)
Pauzują: Błękitni Podwiesk.
Widzisz błąd? Znasz wynik meczu? Napisz
604-375-227 (T-Mobile)
519 503 679 (Orange)
e-mail: [email protected]
fejs
facebook - strona o piłce nożnej w regionie
twitter
Czy Biało - Czerwoni zatriumfują w stolicy?
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?