Marcin Gołembiewski
Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska. Gol na 1:1
Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska. Gol na 1:1 Paweł Czarniak
W sobotę i niedzielę odbyły się mecze 20. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej, sezon 2021/22. Wyniki podawaliśmy na żywo.

20. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej

Niedziela 27 marca
Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 2:4 (2:1)
Informują: Ryszard Krzeszewski, Włodzimierz Walczak

Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 2:4

Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 2:4 w 20. kolej...

90 - koniec, dzięki drugiej połowie, wygrana 3:0, Kujawianka odnosi pierwszą wygraną w rundzie rewanżowej
85 - 2:4
80 - 2:4
75 - 2:4
GOOOL 67 - Łukasz Galanciak 2:4. Podawał (8. asysta w sezonie) - Hubert Szymczak
60 - 2:3
GOOOL 56 - Piotr Szablewski 2:3. Znów zagrywał Arkadiusz Widelski
GOOOL 48 - Oleg Tabaka 2:2. Asysta Arkadiusz Widelski
45 - przerwa, 2:1
GOOOL 44 - Daniel Wiliński głową 2:1 po zagraniu z rzutu rożnego Kamila Frąckowiaka. 8 asysta w sezonie kapitana Lidera
Bramka padła tak:

GOOOL 30 - Maciej Rojewski samobójcza bramka 1:1. Niefortunne zagranie po dośrodkowaniu z prawej strony Tomasza Szablewskiego.
30 - 0:1
20 - 0:1
GOOOL 9 - Arkadiusz Widelski z rzutu wolnego 0:1
LIDER: Junkiert - Miłowski, Musialik, Figura, Wiliński, Mikołajczak, Orliński, T. Szablewski, Świątkowski, Frąckowiak, Kowalski
KUJAWIANKA: Florczak - Miziołek (46, P. Szablewski), Wojtyszyn, Tabaka, Lewandowski (50, Szymczak), Antas, Widelski, Majewski, Dryka, Galanciak (69, Szpucha), Rojewski.
(14) - sędziuje Mateusz Wróblewski

Trwa głosowanie...

Która drużyna wywalczy mistrzostwo 4. ligi w sezonie 2021/22

Sobota 26 marca
Unia Solec Kujawski - Unia Gniewkowo 7:0 (3:0)
Informuje Michał Maroszek
90 - koniec 7:0. Pierwsza wygrana mistrzów jesieni w rundzie rewanżowej. Warto odnotować powrót bramkarza Unii Gniewkowo Mateusza Skowrońskiego. Szósta porażka z rzędu Unii Gniewkowo
88 - z rzutu karnego w bramkę gospodarzy nie trafił Kamil Fajkowski. Unia Gniewkowo ostatnio karnego nie wykorzystała też w 18. kolejce (przestrzelił Łukasz Cięgotura)
81 - Mateusz Skibiński bramkarz gości broni strzał z rzutu karnego Oliwera Moranowskiego. Ostatnio nie strzelił karnego w 18. kolejce w meczu z Pogonią
GOOOL 64 - Filip Maison 7:0. Strzał z ok 35-38 metrów!
GOOOL 59 - Sebastian Pacek 6:0. Asysta Szymon Babiarz. 16. bramka w sezonie Packa
1 - od środka goście
W zespole gospodarzy debiutuje Oleksandr Horvat, którego transfer ogłoszono w sobotę. Ostatnio grał w Krywbas Krzywy Róg
UNIA S.: Skowroński - Kujawka, Maison, Chołuj (65, Wolniak), Horvat, Moranowski, Hayashi, Babiarz (72, Słupecki), Piskorski (80, Elszyn), Pacek, Ciężkowski (65, Szal).
UNIA G.: Skibiński - Nowacki, Włodarczyk, Kryszak, Kazmierski, Hałas (63, Wilga), Majer, Milewski (46, Filipiak), Zboiński, Olach, Fajkowski

10 - 0:0
ORLĘTA: Lasek - Ollivierre, Wypij, Brzeziński, Smieszny, Fido, Wojnowski, Rutecki, Sadowski, Michałkiewicz, Witucki.
SPORTIS: Andres - Wiśniewski, Shpilevskii, Wojciechowski, Nawdryk, Góra, Szymański, Stasikowski, Ovsiak, Kalitta, Zbiranek

70 - 0:0
56 - piłka w siatce Cuiavii, ale na spalonym był Gabriel i gol nie został uznany
50 - 0:0
47 - żółta kartka dla Krzysztofa Urtnowskiego, trenera przygotowania motorycznego Wdy
45 - przerwa, 0:0
40 - 0:0
30 - 0:0
20 - 0:0
10 - 0:0
1 - goście od środka
CUIAVIA: Wachowiak - Deresiewicz, Estigarribia, Majtczak, Carlos Eduardo, Burzyński, Jastrzębski, Marszał (90, Woźniak), Brzóstowski (70, Kulak), Kozłowski (50, Wyrkowski), Nowakowski.
WDA: Szabłowski - Słaby, Widz, Safian, Damian Rybacki (85, Majka), Maliszewski, Adamczyk, Wenerski, Frankiewicz, Ratkowski (85, Dominik Rybacki), Gabriel
(14) - sędziuje Dariusz Drozd

Sparta Brodnica - Włocłavia Włocławek 2:3 (2:1)
Informuje Andrzej Kijek

Sparta Brodnica - Włocłavia Włocławek 2:3

Sparta Brodnica - Włocłavia Włocławek 2:3 w meczu 20. kolejk...

90 - koniec, przełamanie Włocłavii!
GOOOL 89 - Patryk Wojtylak 2:3. Asysta Mariusz Miłek
70 - 2:2
GOOOL 62 - Kamil Kuropatwiński z rzutu karnego 2:2. Faulowany był Mateusz Pohlid
50 - 2:1
45 - 2:1, przerwa
40 - 2:1
GOOOL 33 - Arkadiusz Kozłowski z rzutu karnego 2:1
GOOOL 20 - Arkadiusz Kozłowski 1:1
GOOOL 15 - Kamil Kuropatwiński 0:1. Asysta Patryk Wojtylak
Obie drużyny w 2022 roku nie zdobyły jeszcze bramki. Czyżby mecz na 0:0...?
SPARTA: Dziwulski - Ciechowski, Gajkowski, Martyniuk, Kaczyński, Piskorski, Wasiak, Domżalski, Argalski, Bocian (75, Wesołowski, 80, Karczewski), Kozłowski
WŁOCŁAVIA: Piotrowski - Kapela, Czyżewski, Saienko, Beta, Kacperski, Jankowski (46, Behlke), Wojtylak, Kuropatwiński, Pohlid (87, Zaborowski), Khankevich (46, Miłek, 90. Łojewski).

82 - żółtą kartką upomniany trener Pomorzanina Jarosław Białek
GOOOL 80 - Maciej Rożnowski z rzutu karnego 1:1. Jedenastka podyktowana za zagranie ręką
20 - 0:0
13 - według gości Radosław Lewandowski kopnięty w polu karnym, sędzia nie reaguje. To powinien być rzut karny
11 - strzał gospodarzy, ale obok bramki
5 - 0:0
W Lechu brakuje dziś kilku kluczowych zawodników ze względu na kontuzje a Bartek Krajewski pauzuje za kartki.
POMORZANIN: Kuchnicki - Babiński, Jankowski, Chruścicki, Stolarski, Pokorowski, Hartwich, Dormowicz, Wróblewski, Woroniecki, Bollin (56, Sajda)
LECH: Ł. Wiśniewski - Sternicki, Dąbrowski, Rybka, Baranowski, R. Lewandowski, J. Trędewicz, Gołata (80, Jasieniecki), Śmigrodzki, Rożnowski, M. Trędewicz (74, Czachorowski).
(15) - sędziuje Rafał Kosek

Start Pruszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:4 (0:0)
Informuje Dominik Malicki
90 - koniec
GOOOL 90 - Maciej Sobczyk 0:4. Podawał Szymon Maziarz
GOOOL 78 - Patryk Perliński 0:3. Podawał Adam Kacprzak
GOOOL 67 - Kamil Goździkowski 0:2. Asysta Patryk Perliński
GOOOL 58 - Szymon Maziarz 0:1. Piłkę wywalczył Patryk Perliński, a Maziarz uderzeniem z dystansu daje prowadzenie gościom
48 - Kochmański w poprzeczkę Startu
46 - od środka gospodarze
40 - 0:0
30 - 0:0
10 - 0:0
START: Drosdowski - Wójcik, Duma, Czarnowski, Mizdalski, Linkowski, Górzyński, Wanat, Lewandowski, Czerwiński, Wójtowicz.
CHEMIK: Klon - Włosiński, Adamenko, Kochmański, Kacprzak, Chojnacki, Rysiewski, Maziarz, Goździkowski, Siekirka, Perliński
(15) - sędziuje Sławomir Winiecki

Notecianka Pakość - Chełminianka Chełmno 1:0 (0:0)
Bramka: Michał Szot (83)
(16) - sędziuje Tomasz Sułek

Notecianka Pakość - Chełminianka Chełmno 1:0 (0:0). Bramka: Michał Szot (83)

Mecz relacjonuje HUBERT WITKOWSKI
17:5226.03.2022

90+5 minuta

Koniec meczu, 1:0 dla gospodarzy

17:5126.03.2022

90+4. minuta

Druga żółta w konsekwencji czerwona kartka dla Bartosza Wiśniewskiego. Chełminianka kończy w "10"

17:4726.03.2022

90. minuta

sędzia dolicza minimum 5 minut do drugiej połowy

17:4226.03.2022

85. minuta

żółta kartka dla Bartosza Wiśniewskiego

17:4126.03.2022

85. minuta

rzut wolny dla Notecianki z 25 metrów

17:3926.03.2022

GOOOL. 83 minuta

Mozgawa dośrodkowuje z rzutu rożnego, piłka trafia pod nogi Łukasza Gryglewicza, ten podaje do środka i Michał Szot strzela bramkę na 1:0

17:3626.03.2022

77. minuta

żółta kartka dla Dominika Smaruja

78. minuta

goście próbują wymusić rzut karny

17:3526.03.2022

75. minuta

zmiana w Noteciance, za Dariusza Swojnóga wchodzi Fabian Sudoł, zmiana także w Chełminiance, boisko opuszcza Bartosz Majorek, na boisku Kamil Węgierek

17:2626.03.2022

70. minuta

Michał Szot strzela na bramkę Chełminianki, Jurkowski wybija na rzut rożny

17:2526.03.2022

68. minuta

druga zmiana w Chełminiance, boisko opuszcza Karol Misiaczek, na boisku Kamil Kurkierewicz

69. minuta

żółta kartka dla Damiana Kijewskiego

17:2126.03.2022

65. min.

pierwsza zmiana w Noteciance, za Przemysława Strzesaka wchodzi Michał Szot

17:1826.03.2022

64. min.

Dariusz Swojnóg z dystansu strzela obok bramki Chełminianki

17:1426.03.2022

57. minuta

żółta kartka dla Michała Iglińskiego

17:1226.03.2022

53. minuta

zmiana w Chelminiance, boisko opuszcza Mateusz Komur, na boisku Przemysław Misiaszek

17:1126.03.2022

51. minuta

Mateusz Komur sam na sam z bramkarzem Notecianki, strzela obok bramki

17:0326.03.2022

48. minuta

Kacper Mozgawa uderza, piłka trafia w słupek Chełminianki

17:0226.03.2022

47. minuta

Piotr Gross strzela na bramkę Notecianki, broni Walczak, obrońcy wybijają na rzut rożny

17:0026.03.2022

46. minuta

początek drugiej połowy, od środka Chełminianka

16:5226.03.2022

45+2. minuta

przerwa

16:4526.03.2022

45. minuta

sędzia dolicza minimum 2 minuty do pierwszej połowy spotkania

16:4126.03.2022

38 .minuta

dośrodkowanie Dominika Smaruja, wybijają obrońcy Chełminianki

38. minuta

Norbert Rościszewski powalony w polu karnym gości, sędzia jednak nie dyktuje rzutu karnego

16:2826.03.2022

29. minuta

żółta kartka dla Łukasza Gryglewicza, piłkarza Notecianki

16:2626.03.2022

27. minuta

Norbert Rościszewski strzela na bramkę Chełminianki, na rzut rożny wybija Jurkowski

16:2326.03.2022

23. minuta

groźna akcja drużyny z Chełmna, obrońcy Notecianki wybijają

16:1926.03.2022

19. minuta

rzut rożny dla Chełminianki

16:1826.03.2022

18. minuta

Łukasz Gryglewicz strzela zza pola karnego, obok bramki gości

16:1226.03.2022

12. minuta

składna akcja drużyny gości, przerywa ją Łukasz Gryglewicz

BKS Bydgoszcz - Pogoń Mogilno 1:0 (1:0)
90 - koniec, sensacja w Bydgoszczy. BKS przerwał serię 11 meczów bez porażki Pogoni, serię 10 meczów z golem Jaskólskiego. Goście ostatnio przegrali 25 września 2021 roku w Bydgoszczy z Chemikiem (0:1)

18. Chełminianka Chełmno 20 12 28-53

Spadek: Trzy ostatnie drużyny (miejsca 16-18). Plus tyle ile spadnie z 3. ligi grupa 2 (w tej chwili nikt nie jest na miejscu spadkowym)