Wyniki meczów sparingowych w regionie [21-23 lutego 2017]

MG, Online, MC, MW
W spotkaniu sparingowym rozegranym na boisku OSiR we Włocławku Wicher Wielgie przegrał z Kujawiakiem Kruszyn 1:6 (0:3).  Bramki: Sebastian Raniszewski - Jakub Stempczyński 2, Łukasz Kwiatkowski, Dominik Tomczak, Paweł Orzelski, Dominik Chojnacki. Zobaczcie zdjęcia z tego meczu kontrolnego (w czerwonych strojach A-klasowy Kujawiak).
W spotkaniu sparingowym rozegranym na boisku OSiR we Włocławku Wicher Wielgie przegrał z Kujawiakiem Kruszyn 1:6 (0:3). Bramki: Sebastian Raniszewski - Jakub Stempczyński 2, Łukasz Kwiatkowski, Dominik Tomczak, Paweł Orzelski, Dominik Chojnacki. Zobaczcie zdjęcia z tego meczu kontrolnego (w czerwonych strojach A-klasowy Kujawiak). Wojciech Alabrudziński
Także w środku tygodnia mecze kontrolne rozgrywają zespoły z regionu. Wyniki

Wtorek

Termy Uniejów - Kujawianka Izbica Kujawska 1:9 (0:2)
Bramki: Grzegorz Brzeziński 2 (29, 50), Oleg Tabaka (40), Piotr Gląba 2 (49, 75), Przemysław Kowalski 2 (62, 69), Jakub Bistuła (67), Jakub Wesołowski (79).

UKS SMS Włocławek - Kujawiak Kowal 1:1 (1:1) - mecz w 60 minucie przerwany z powody pogody (ulewa)
Bramki: Ratajczyk (1, karny) - Shvets (3)

Środa
Widzew Łódź - Olimpia Grudziądz 0:0

Lider Włocławek - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:4 (1:1)
Bramki: Łukasz Grube, Michał Łazarski - Łukasz Witucki, Łukasz Rutecki 2, Bartosz Maćkiewicz.

Dąb Barcin - Unia Janikowo 1:4 (1:1)
Bramki: zawodnik testowany - Patryk Straszewski, Dawid Deresiewicz, Dominik Jelonek, zawodnik testowany

Chemik Bydgoszcz - Notecianka Pakość 6:0
Bramki: Szymon Babiarz 2, Oskar Trzepacz, Gracjan Żeglarski, samobójcze 2.

Elana Toruń (juniorzy - Piast Bądkowo 2:1 (0:1)
Bramki: ? - Tomasz Urbański

KS Brzoza - Gopło Kruszwica 1:2 (1:1)
Bramki: Dominik Tomaszewski - Mateusz Kurtysiak, Miłosz Losik.

Polonia Bydgoszcz - Pomorzanin Serock 5:0 (0:0)
Bramki: Januszewski (60), Kubacki 2 (61, 78), Makowski (68), Stolarski (88, karny).

Włocłavia Włocławek (juniorzy starsi) - Kujawiak Kruszyn 2:1 (0:0)
Bramki: - Jakub Stempczyński.

Pomorzanin Toruń - Flisak Złotoria 7:2 (4:1)
Bramki; Wojciech Springer 3 (5, 17, 28), Przemysław Ziółkowski 2 (55, 61), Artur Jankiewicz (42), Kacper Kaźmierczak (75) - Piotr Nowicki 2 (33, 56)

Stal Grudziądz - Wisła Nowe 0:2
Bramki: Horna 2.

Czwartek
UKS SMS Włocławek - GKS Fabianki 3:1

Włocłavia Włocławek - GKS Baruchowo 5:1 (2:0)
Bramki: Paweł Behlke 2 (30, 38), Jakub Feter (60), samobójcza (76), Piotr Charzewski (81, wolny) - Jędrzej Tomaszewski (70)

Naprzód Jabłonowo - Radzynianka Radzyń Chełmiński 1:3 (0:1)
Bramki: Rafał Babul (k) - ?

KS Sokół Radomin - Cyklon Kończewice 3:1 (0:0)
Bramki : Paweł Jachowski (k), Piotr Marcinkowski, Krzysztof Marcinkowski - Radosław Łagodziński