3. liga, grupa 2 - 4. kolejka
Sobota (24.08)
Nielba Wągrowiec - Bałtyk Koszalin 1:2 (1:0)
Bramki: Adam Gajda (16) - Fabian Walaszczyk (70), Bartłomiej Putno (78)
15 - Bartłomiej Wiśniewski
Grom Nowy Staw - Górnik Konin 1:3 (0:1)
Bramki: Robert Wesołowski (53, karny) - Taras Jaworśkyj (30, karny), Mateusz Majer 2 (64, 90)
15 - Łukasz Buda
Sokół Kleczew - Bałtyk Gdynia 2:0 (0:0)
Bramka: Kowalczuk (55, karny), Norbert Grzeiak (67)
17 - Paweł Wrzeszczyński
Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno 5:1 (3:0)
Bramki: Sebastian Deja (28), Dawid Retlewski 2 (30, 44), Maciej Wichtowski (47), Marcin Trojanowski (57) - Radosław Mikołajczak (56)
16 - Hubert Sawicki
Polonia Środa Wlkp. - Unia Janikowo 6:0 (2:0)
17 - Denis Błaszczak
JAROTA Jarocin - Gwardia Koszalin 0:0
18 - Mateusz Bieszke
KKS 1925 Kalisz - KP Starogard Gdański 1:0 (0:0)
Bramka: Marcin Radzewicz (60)
18 - Paweł Okunowicz
Niedziela (25.08)
Radunia Stężyca - Chemik Police 2:1 (0:0)
Bramki:. Iwanowski (88), A. Polański (90×4) - A. Protasenko (69)
15 - Marcin Wódkowski
Pogoń II Szczecin - Świt Szczecin 1:1 (0:1)
Bramki: Adrian Benedyczak (90) - Łukasz Kopiec (31)
11 - Piotr Pazdecki
4. liga kujawsko-pomorska - 3. kolejka
WYNIKI NA ŻYWO, STRZELCY TABELA
Sobota (24.08)
Włocłavia Włocławek - Budowlany KS Bydgoszcz 2:4 (0:2)
11 - Jerzy Rolbiecki
Kujawianka Izbica Kujawska - Unia Gniewkowo 4:4 (0:2)
12 - Andrzej Sobieszczyk
Cuiavia Inowrocław - Lech Rypin 0:2 (0:0)
16 - Adrian Sławkowski
Notecianka Pakość - KS Sportis Łochowo 0:2 (0:0)
16 - Daniel Mateusiak
Chełminianka Chełmno - Orlęta Aleksandrów Kujawski 5:2 (3:2)
16 - Tomasz Perliński
Chemik Moderator Bydgoszcz - Lider Włocławek 2:0 (1:0)
16 - Gerard Gólcz
Pomorzanin Toruń - Piast Złotniki Kujawskie 5:0 (2:0)
16 - Krzysztof Ulatowski
Zawisza Bydgoszcz - Sparta Brodnica 1:1 (0:0)
17 - Łukasz Boinski
Pogoń Mogilno - Legia Chełmża 2:0 (1:0)
17 - Bartosz Kowalczyk
5. liga kujawsko-pomorska grupa I - 3. kolejka
Sobota (24.08)
Cyklon Kończewice - Promień Kowalewo Pomorskie 3:2 (3:1)
12 - Krzysztof Kaczmarek
Krajna Sępólno Krajeńskie - Olimpia II Grudziądz 3:2
14 - Maciej Gebler
Unia Solec Kujawski - Wda Świecie 0:1 (0:0)
17 - Łukasz Damski
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Mustang Ostaszewo 0:4 (0:0)
17 - Patryk Piluś
Flisak Złotoria - Unia Wąbrzeźno 5:1 (1:0)
17 - Jakub Szuprytowski
Start Eco-Pol Pruszcz - Polonia Bydgoszcz 1:2 (0:0)
Bramki: (56) - Sebastian Pacek 2 (51, 80)
17 - Artur Żeliszczak
Niedziela (25.08)
Elana II Toruń - Radzynianka Radzyń Chełmiński 2:1 (1:1)
Bramki: Sebastian Rak (25, karny), Konrad Jóźwicki (80) - (38)
11 - Radosław Kaczorowski
Sokół Radomin - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 0:0
17 - Maciej Lanckowski
5. liga kujawsko-pomorska grupa II - 3. kolejka
WYNIKI NA ŻYWO, STRZELCY TABELA
Piątek (23.08)
LTP Lubanie - GKS Baruchowo 1:1 (1:0)
Bramki: Kamil Stefaniak - Piotr Kierus
18 - Mateusz Wróblewski. Mecz w Baruchowie
Sobota (24.08)
Ziemowit Osięciny - Łokietek Brześć Kujawski 2:3
14 - Rafał Podlewski
Szubinianka Szubin - Goplania Inowrocław 1:3
16 - Mikołaj Kamzelewski
Gopło Kruszwica - Zdrój Ciechocinek 5:2
16 - Jacek Siwa
Wisła Dobrzyń n/Wisłą - Lubienianka Lubień Kujawski 3:3
16 - Piotr Drogowski
Niedziela (25.08)
Mień Lipno - Kujawianka Strzelno 2:1
16 - Marcin Drogowski
LKS Dąb-BOSiR Barcin - KS Prisma Dent Brzoza 1:2
17:30 - Sławomir Radzik
Noteć Łabiszyn - Kujawiak Kowal 0:3
14 - Dawid Kosmala
A klasa grupa Bydgoszcz I - 2. kolejka
Sobota (24.08)
Kamionka Kamień Krajeński - Grom Więcbork 5:3
17 - Rafał Kaczorowski
Fala Świekatowo - Grom Osie 2:0
17 - Robert Bujnicki
GLKS Dobrcz-Wudzyn - Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz 5:1
16 - Kamil Pril
Victoria Niemcz - Cis Joltex Cekcyn 0:4
17 - Maciej Ardanowski
LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Sparta Przysiersk
17 - Maciej Banasiak
Start Warlubie - Tucholanka Hydrotor Tuchola 2:0 (1:0)
16 - Adam Grabowski
Victoria Koronowo - Rawys CEO Raciąż 3:2
17 - Jarosław Klein
A klasa grupa Bydgoszcz II - 2. kolejka
Sobota (24.08)
Noteć Gębice - Spójnia Białe Błota 3:1
17 - Edward Przybysz
Piast Kołodziejewo - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 5:3 (3:0)
17 - Bartosz Hebda
Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Pogoń II Mogilno 1:1
18 - Mateusz Mrówczyński. Mecz w Bydgoszczy
Pałuczanka Żnin - Noteć Inowrocław 1:2
17 - Mateusz Onysk
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Zagłębie Piechcin 7:2
11 - Jacek Przewozik
Mikrus Szadłowice - Znicz Rojewo 1:3
16 - Kamil Płocki
Niedziela (25.08)
Zootechnik Kołuda Wielka - Victoria Kołaczkowo
15 - Marcin Ćwikła
A klasa grupa Toruń - 1. kolejka
Sobota (24.08)
Błękitni Podwiesk - WOJOWNIK WABCZ 2:1
17 - Mikołaj Tuszyński
Unislavia Unisław - LZS Świedziebnia 2:2
15 - Radosław Orzechowski
Victoria Czernikowo - ORZEŁ GŁOGOWO 2:2
14 - Filip Krzywicki
Stal Grudziądz - POGROM ZBÓJNO 0:9
17 - Arkadiusz Traczyk
Niedziela (25.08)
WISŁA GRUDZIĄDZ - Drwęca Golub-Dobrzyń
18 - Krzysztof Doroz
LEGIA OSIEK - Zamek Bierzgłowski
16 - Mateusz Siemiątkowski
(22.08)
Victoria Lisewo - Wegrowianka Wegrowo 2:5 ( 1:1)
Bramki - 0:1 Gorski Dawid karny 4' as. Rykowski Bartosz, 1:2 Wos Tomasz 55', 1:3 Bertram Mateusz 69' as. Gorski Dawid, 1:4 Olszewski Amadeusz 75' as. Przemyslaw Nowaczek, 2:5 Wos Tomasz 84' as. Olszewski Amadeusz
A klasa grupa Włocławek I - 2. kolejka
Sobota (24.08)
Lech Dobre - Unia Choceń 1:2
16 - Mateusz Rybicki
Wzgórze Raciążek - Sadownik Waganiec 0:1
17 - Szymon Osieczak
Niedziela (25.08)
Orlęta Aleksandrów Kujawski II - Piast Bądkowo 0:2
16 - Damian Ruczewski
Orzeł Służewo - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 1:3
16 - Dawid Sieradzki
Kujawy Kozy - Start Stawki 5:1
11 - Marcin Koziorowicz
MGKS Lubraniec - Tęcza Topólka 0:4 (0:1)
18, Dębianki - Mateusz Tybińkowski
A klasa grupa Włocławek II - 2. kolejka
Sobota (24.08)
Grot Kowalki - Wiślanin Bobrowniki 3:2 (0:0
Bramki: Dawid Liszewski (65), Kamil Lewandowski (75, 80) - (58), (89)
17 - Rafał Jankowski
GKS Fabianki - Wicher Wielgie 0:1 (0:0)
16 - Piotr Różyński
Kujawiak Kruszyn - Victoria Smólnik 5:0 (2:0)
Bramki: Dominik Chojancki 2. Mateuz Jedrzejewski 2, Lucjan Jaroszewski
17:30 - Sebastian Szubski
Niedziela (25.08)
Łokietek Brześć Kujawski II - SKOMPENSIS SKĘPE 3:2
11 - Michał Słupecki
UKS SMS WŁOCŁAWEK - Tłuchowia Tłuchowo 0:5
16 - Mariusz Pyszorski
Flesz piłkarski. 3. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej.
Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?