Zacięte klubowe derby młodzików TKM Włocławek

red./nad
W zaległym meczu 1. kolejki młodzików doszło do klubowego meczu TKM.

Spotkały się dwa zespoły TKM-u, które rozegrały bardzo zacięte spotkanie.

Przez 3 kwarty mecz był remisowy a dopiero w 4 kwarcie wzięła górę siła i motoryka starszego zespołu,który wygrał całe spotkanie 71:53 (12:13, 18:21, 18:13, 23:6.

TKM I: Lebiedziński 17, Lewandowski 17, Jankowski 9, Przybyszewski 8, Dubiniec 5, Makowski 4, Maciejewski 4, Matuszewski 4, Krępczyński 3, Zieliński.

TKM II: Bykowski 16, Łukasik 8, Matusiak 6, Bednarek 5, Czyżnielewski 5, Andrzejewski 4, Włudarski 3, Szortyka 3, Bladoszewski 3, Błędowski, Parawiński, Szabelski.

W najbliższą niedzielę TKM I jedzie do Astorii Bydgoszcz, mecz o godz.12.00. TKM II zagra w hali OSiR o godz.10,00 z faworytem rozgrywek Novum Bydgoszcz.