2. kolejka II ligi kobiet. Drużyna WAP Włocławek znów wygrała 6:0 i nadal jest liderem tabeli [wyniki]

MG
WA
Rozegrano mecze 2. kolejki II ligi kobiet. WAP Włocławek, KKP Chełmża, Pogoń Tczew i Olimpia II Szczecin z kompletem punktów.

Drugą wygraną w rozgrywkach II ligi (grupa wielkopolska) zanotował zespół Włocławskiej Akademii Piłkarskiej.
Podopieczne Jarosława Chwiałkowskiego, tak jak na inaugurację sezonu, strzeliły rywalkom sześć goli i nadal zajmują pierwsze miejsce w tabeli.

Sobotni mecz tylko do przerwy był w miarę wyrównany. Wynik po dwóch kwadransach otworzyła pozyskana przed sezonem z Róży Kutno Justyna Matusiak. Po zmianie stron wyróżniła się Magdalena Górska, która zanotowała hat-tricka.
W sobotę czeka WAP pierwszy wyjazd. W spotkaniu na szczycie włocławianie zmierzą się w Tczewie z Pogonią

Wyniki 2. kolejki

WAP Włocławek - UKS Victoria SP 2 Sianów 6:0 (1:0)
Bramki: Justyna Matusiak (33), Magdalena Górska 3 (46, 50, 54), Aleksandra Pabian (70), Oliwia Frontczak (71)

Biało-Zielone Gdańsk - KKP Chełmża 1:10 (0:6)
Bramki: Oliwia Siemińska (62) - Ewelina Elendt 4 (17, 27, 57, 63), Oliwia Ossowska 3 (3, 38, 55), Lena Sadowska 2 (43, 88), Weronika Zieńczuk (19, samobójcza)

W pierwszym meczu rozegranym na stadionie w Dobrzynu
Mustang Wielgie pokonał Legię Chełżma 4:0 (2:0). Bramki zdobyły: Ewelina Czubakowska (3), Anita Maćkiewicz (39, Magdalena Żebrowska 2 (58, 70)

Wideo. Zobaczcie bramki zdobyte w I połowie meczu WAP Włocławek - Biało-zielone Gdańsk. Na początku spotkania rzutu karnego nie wykorzystała Weronika Lewandowska.