4. kolejka II ligi siatkówki kobiet UKS Ósemka Siedlce - WTS KDBS Włocławek 0:3

red/JK
WTS KDBS Włocławek pokonało w 4. kolejce II ligi na wyjeździe UKS Ósemkę Siedlce 3:0.

Siedlce zdobyte! Kolejna wygrana WTS KDBS Bank Włocławek.

Przed meczem nasz zespół był stawiany w roli faworyta. WTS wygrał wszystkie mecze, a Ósemka przegrała. Dlatego każdy wynik inny niż zwycięstwo WTS byłby niespodzianką.
Pierwsze dwa sety poszły bardzo gładko. Wygrane do 17 i 12. W trzeciej odsłonie nasz zespół przegrywał już 6:12, ale po przerwie dla trenera Marek Zacharek i gra się poprawiła. Dziewczyny odrobiły straty i wygrały cały mecz bez straty seta

UKS Ósemka Siedlce – WTS KDBS Bank Włocławek 0:3 (17:25, 12:25, 22:25)
WTS KDBS Bank Włocławek: Irzemska Roksana, Wieczorek Sylwia, Gogol Aleksandra, Wyczałkowska
Aleksandra, Górska Angelika (kpt), Płaczek Kamila, Kiełpińska Natalia,
Depka – Skrzypińska Małgorzata, Browarczyk Barbara, Abdulzade Zuzanna,
Majewska Weronika, Półchłopek Katarzyna, Kiestrzyńśka Katarzyna. Trener: Marek Zacharek

W sobotę 22 października o godzinie 17:00 w Hali Mistrzów WTS podejmie Bluesoft Mazovia Warszawa.