5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 25. kolejki [21-22 maja 2022]

Grzegorz Oleradzki
5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 25. kolejki [21-22 maja 2022]
5. liga kujawsko-pomorska. Wyniki meczów 25. kolejki [21-22 maja 2022] WN
Udostępnij:
Wyniki, strzelcy, obsada sędziowska meczów 25. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej rozgrywanych w sobotę 21 i niedzielę 22 maja 2022 roku.

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 25. kolejka

Sobota 21 maja 2022
Gopło Kruszwica - Kujawiak Instalnova Kruszyn 2:5 (2:0)
Koniec - 2:5
GOOOL 90+2 - Lucjan Jaroszewski 2:5
GOOOL 88 min - Dawid Ormiński 2:4
GOOOL70 min - Witalij Michajliczenko 2:3
GOOOL 56 min - Konrad Błaszczyk 2:2
GOOOL 51 min - Norbert Karasiewicz 1:2
Przerwa - 2:0
GOOOL 36 min - Michał Kruszczyński 2:0
GOOOL 25 min - Mikołaj Myśliwy 1:0
15 min - 0:0
13:00 - Kruczykowski

Noteć Łabiszyn - Wisła Dobrzyń n/Wisłą 4:2 (2:2)
Informują: Kacper Sudak oraz Krzysztof Tarnecki
Koniec - 4:2
GOOOL 89 min - Patryk Wiśniewski 4:2
GOOOL 73 min - Marcin Słowiński 3:2
Przerwa - 2:2
GOOOL 38 min - Damian Bukowski 2:2
GOOOL 37 min - Kamil Koronowski 2:1
GOOOL 26 min - Bartosz Śmigiel, karny 1:1
20 min - 1:0
GOOOL 6 min - Mateusz Krajewski 1:0
14:00 - Kosmal

Piast Kołodziejewo - Łokietek Brześć Kujawski 1:1 (1:1)
Koniec - 1:1
65 min - 1:1
Przerwa - 1:1
GOOOL 45+1 - Szymon Bołkowiec, wolny 1:1
GOOOL 26 min - Damian Łozowicz 1:0
Informują: Paweł Krok oraz Marietta Niewiadomska
16:00 - Wilk

Mień Lipno - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski 3:2 (1:1)
Informują: Rafał Wiśniewski oraz Jacek Koncikowski
Koniec - 3:2
GOOOL 87 min - Michał Szymczak, karny 3:2
GOOOL 80 min - Lewicki 3:1
GOOOL 65 min - Bartosz Lewicki 2:1
Przerwa - 1:1
GOOOL 40 min - Rafał Zbońkowski 1:1
GOOOL 23 min - Kamil Gołębiewski 1:0
16:00 - Szubski

Zdrój Ciechocinek - Sadownik Waganiec 0:1 (0:0)
Informują: Krzysztof Zakrzewski oraz Jerzy Nowak
Koniec - 0:1
GOOOL 46 min - Piotr Kuliński 0:1
Przerwa - 0:0
27 min - 0:0
17:00 - Rolbiecki

GKS Baruchowo - Pogoń II Mogilno 2:1 (0:0)
Informują: Dariusz Janik oraz Krzysztof Woźniak
Koniec - 2:1
GOOOL 90 min - Olczak 2:1
GOOOL 83 min - Patryk Olczak 1:1
GOOOL 53 min - Stanisław Ciejek 0:1
Przerwa - 0:0
21 min - 0:0
17:00 - Różyński

Kujawiak Kowal - Tłuchowia Tłuchowo 0:1 (0:1)
Informują: Jerzy Zapiec oraz Kazimierz Grzywiński

Kujawiak Kowal - Tłuchowia Tłuchowo 0:1

Tłuchowia Tłuchowo coraz bliżej czwartej ligi kujawsko-pomor...

Koniec - 0:1
Przerwa - 0:1
23 min - 0:1
GOOOL 11 min - Dawid Kieplin 0:1
17:00 - Bania

Tabela po 25. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej
1. Tłuchowia 25 65 96-30
2. Noteć Łabiszyn 25 55 77-29
3. Łokietek Brześć 25 54 67-26
4. Kujawiak K. 24 45 61-33
5. Kujawiak Instalnova 25 41 55-62
6. Lubienianka Polcalc 25 36 55-48
7. Piast Kołodziejewo 25 36 55-59
8. Gopło Kruszwica 25 35 43-33
9. Wisła Dobrzyń 25 34 54-55
10. GKS Baruchowo 25 30 34-48
11. Zdrój Ciechocinek 25 28 35-52
12. LTP Lubanie 25 26 42-68
13. Mień Lipno 24 26 36-63
14. Sadownik Waganiec 25 22 33-57
15. Pogoń II Mogilno 25 21 32-65
16. Noteć Inowrocław 25 16 23-69

Strzelcy 2. grupy 5. ligi kujawsko-pomorskiej po 25. kolejce

36 - Dawid Kieplin (Tłuchowia);
34 - Dawid Marciniak (Łokietek);
20 - Kamil Nowicki, Adrian Żuchniewicz (Tłuchowia);
18 - Piotr Ziółkowski (Noteć Ł.);
17 - Łukasz Różański (Sadownik 7, LTP 10); Bartosz Śmigiel (Wisła 4, Kujawiak K. 13);
16 - Patryk Dudkiewicz (Wisła);
14 - Marcin Słowiński (Noteć Ł.);
13 - Michał Kruszczyński (Gopło); Mariusz Jaśkiewicz (Lubienianka); Kamil Koronowski (Noteć Ł.);
12 - Łukasz Grube (Kujawiak K.);
11 - Dawid Ormiński (Kujawiak Kr.);
10 - Lucjan Jaroszewski (Kujawiak Kr.); Bartosz Lewicki (Mień);
9 - Rafał Zbońkowski (Lubienianka);
8 - Kamil Madejczyk (Gopło 1, Noteć I. 7); Jędrzej Tomaszewski (GKS); Mateusz Kurtysiak (Gopło); Kamil Trzeciak (LTP); Przemysław Burdyka (Lubienianka); Damian Łozowicz (Piast);
7 - Piotr Szczęsny (Łokietek); Jakub Pribe (Piast); Patryk Olewiński (Wisła); Marcin Majchrzak (Zdrój);
6 - Piotr Kierus (GKS); Piotr Gląba (Kujawiak Kr.); Maciej Pałczyński (Łokietek); Piotr Kędziora, Adrian Wysocki (Piast);
5 - Patryk Olczak, Kacper Sztandarowicz (GKS); Adrian Rybka (Kujawiak K.); Konrad Błaszczyk (Kujawiak Kr.); Kamil Ambrożewicz (Lubienianka); Michał Skonieczny (Łokietek); Filip Cymerman (Mień); Mateusz Dolecki, Alan Jędrzejczak (Piast); Jakub Woliński (Tłuchowia); Adrian Nowak (Wisła);
4 - Jacek Wichliński (Kujawiak Kr. 3, Lubienianka 1); Miłosz Losik (Gopło); Alan Czerwiński, Dawid Kwiatkowski, Vitalij Shvets (Kujawiak K.); Tomasz Przybysz (Kujawiak Kr.); Łukasz Kmieć, Damian Piernikowski (LTP); Daniel Wujkowski (Noteć I.); Oskar Raczkowski, Mikołaj Ruta (Noteć Ł.); Piotr Pacia, Bartosz Palmowski (Piast); Mikołaj Lisek (Pogoń II); Piotr Kuliński, Tomasz Zieliński (Sadownik); Mateusz Biegański (Tłuchowia); Radosław Czułkowski, Krystian Kajak, Daniel Matuszak (Zdrój);
3 - Filip Kalinowski (Lubienianka 1, Kujawiak K. 2); Michał Rosiak (GKS); Patryk Nowacki (Gopło); Kamil Bógdał (Kujawiak K.); Norbert Karasiewicz, Daniel Komorowski, Patryk Pietrzak (Kujawiak Kr.); Patryk Klimek (Lubienianka); Gabriel Boniec, Erwin Mętlewicz (Łokietek); Kamil Gołębiewski, Przemysław Kowalski (Mień); Krystian Piechocki (Noteć I.); Patryk Rybarczyk, Kamil Skonieczka, Piotr Wnuk (Noteć Ł.); Sebastian Basiński (Piast); Stanisław Ciejek, Kacper Kraska, Maciej Śmigielski (Pogoń II); Mateusz Białoskórski, Damian Bukowski, Łukasz Olewiński (Wisła);
2 - Łukasz Zabłotowicz (Wisła 1, Tłuchowia 1); Maciej Bieniek (GKS); Kacper Lewandowski, Oleksandr Lytviak, Mikołaj Myśliwy (Gopło); Patryk Cichocki, Adrian Mieszkalski (Kujawiak K.); Mateusz Gaudyn (Kujawiak Kr.); Tobiasz Kondracki, Łukasz Kranc (LTP); Tomasz Janas, Michał Szymczak (Lubienianka); Szymon Bołkowiec (Łokietek); Łukasz Bartczak, Daniel Jankowski, Kamil Markowski (Mień); Adrian Turowski (Noteć I.); Wiktor Dąbrowski, Mateusz Krajewski, Łukasz Retlewski, Michał Sznajdrowski (Noteć Ł.); Konrad Czepik, Marcin Gołata (Piast); Paweł Kasprowicz, Piotr Mroziński, Szymon Rutkowski (Pogoń II); Adam Czajkowski, Konrad Kazimierczak, Michał Łęszczak, Igor Trąd, Dawid Wróblewski (Sadownik); Paweł Gaul (Tłuchowia); Juliusz Habasiński (Wisła); Alan Kałuża, Maciej Kamiński, Dawid Szczęsny, Kamil Wieczorkowski (Zdrój);
1 - Dariusz Janik, Szymon Janik (GKS); Marcin Derenda, Kacper Kornacki, Filip Kowalski, Kamil Łukomski, Jakub Nowak, Szymon Wojtarski (Gopło); Witold Jakubowski, Bartosz Kaczor, Jan Kaźmierski, Adam Niklewicz (Kujawiak K.); Vitalij Michajliczenko, Paweł Orzelski, Marcin Szejbach, Dominik Ziarkowski (Kujawiak Kr.); Szymon Kluczkowski. Piotr Kulpa, Jonasz Smoliński, Przemysław Szymczak, Michał Tulimowski (LTP); Dominik Burdyka, Andrzej Dopieralski, Konrad Kujawski, Jędrzej Markiewicz, Kamil Trzeciak (Lubienianka); Billy Abbott, Marcin Dorsz, Szymon Gryczewski, Łukasz Kraszewski, Dominik Sobieraj (Łokietek); Jakub Jesionowski, Alan Kórnatowski, Patryk Krasucki, Sławomir Szajgicki (Mień); Oskar Białek, Kacper Ciesielski, Piotr Dobruchowski, Michał Rose, Damian Szemrowicz, Kajetan Wegner (Noteć I.); Tomasz Kośmider, Dawid Nadolski, Jakub Suszek, Patryk Wiśniewski (Noteć Ł.); Jakub Jaszcz, Dawid Pietrykowski (Piast); Mateusz Bonkowski, Oliwier Doringer, Karol Kopliński, Adrian Kozłowski, Kacper Strzelecki, Mateusz Wawer, Michał Wojciechowski (Pogoń II); Patryk Czarnecki, Daniel Gapski, Sylwester Gęgotek, Robert Majewski (Sadownik); Mariusz Cichowlas, Radosław Kwiatkowski (Tłuchowia); Bartłomiej Budziszewski, Rafał Opalczewski, Paweł Rzęsiewicz, Łukasz Wrześniewski (Wisła); Krzysztof Elsner, Piotr Gmur, Jarosław Krzyżanowski, Michał Rafiński, Błażej Zwolankowski (Zdrój);
Samobójcze: dla Lubienianki - Paweł Pomaski (Pogoń II); dla Łokietka - Dawid Kwiatkowski (Kujawiak K.), Kamil Pyczka (LTP); dla Noteci I. - Mateusz Wawer (Pogoń II);
Walkowery: 3 dla Kujawiak Kowal za mecz ze Zdrojem; 3 dla Pogoni II za mecz ze Zdrojem; 3 dla Tłuchowii za mecz z Sadownikiem; po 3 dla wszystkich zespołów za wiosenne spotkania z Notecią Inowrocław.

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 25. kolejka

Sobota 21 maja 2022
Sokół Radomin - Polonia-Metalkas Bydgoszcz 1:7 (1:5)
Koniec - 1:7
GOOOL 87 min - Kamil Nytko 1:7
65 min - 1:6
GOOOL 58 min - Makowski 1:6
Przerwa - 1:5
GOOOL 45 min - Robert Frasz 1:5
GOOOL 38 min - Wiktor Dąbek 1:4
GOOOL 37 min - Przemysław Jachowski, karny 1:3
GOOOL 21 min - Michał Grzegorek 0:3
GOOOL 10 min - Robert Sawicki 0:2
GOOOL 5 min - Jakub Makowski 0:1
11:00 - Sosnowski

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska 2:1 (1:0)
Informują: Paweł Ratkowski oraz Marcin Bańka
Koniec - 2:1
GOOOL 88 min - Dawid Murawski, karny 2:1
GOOOL 72 min - Oskar Durko 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 23 min - Damian Adamski 1:0
15:00 - Błaszczyk

Mustang Ostaszewo - Victoria NITEX Lisewo 4:3 (1:1)
Informują: Wacław Trawiński oraz Grażyna Majewska
Koniec - 4:3
GOOOL 85 min - Radosław Goral 4:3
GOOOL 75 min - Piotr Murawski 4:2
GOOOL 71 min - Jakub Weiszewski 4:1
GOOOL 63 min - Maciej Dudek 3:1
GOOOL 54 min - Przypis 2:1
Przerwa - 1:1
GOOOL 37 min - Rafał Etmański 1:1
GOOOL 23 min - Krzysztof Przypis 1:0
15:00, Toruń - Pajonkowski

Victoria Metkor Koronowo - Victoria Czernikowo 0:2 (0:0)
Informuje: Leszek Jurkiewicz
Koniec 0:2
GOOOL 90+5 - Dariusz Adamski, karny 0:2
GOOOL 77 min - Dariusz Adamski 0:1
72 min - 0;0
Przerwa - 0:0
33 min - 0:0
15:00 - Ignatowski

Krajna Sępólno Krajeńskie - Wojownik Wabcz 7:0 (1:0)
Koniec - 7:0
GOOOL 74 min - Mosek 7:0
GOOOL 72 min - Bartosz Burkiewicz 6:0
GOOOL 70 min - Maciej Kaczmarek 5:0
GOOOL 67 min - Mosek 4:0
GOOOL 65 min - Tomasz Kienast 3:0
GOOOL 62 min - Kamil Mosek 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 34 min - Henryk Grajczyk 1:0
15:00 - Gebler

Unia Wąbrzeźno - Elana Fundacja Toruń 0:3 (0:0)
Koniec - 0:3
GOOOL 78 min - Paweł Karbowiński 0:3
GOOOL 64 min - Marcin Kościelecki 0:2
GOOOL 48 min - Kacper Rybacki 0:1
Przerwa - 0:0
17:00 - Wróblewski

Promień Kowalewo Pomorskie - Rawys Raciąż 3:0 (1:0)
Koniec - 3:0
GOOOL 90+1 - Przemysław Marcinkowski 3:0
GOOOL 90 min - Kacper Wołos 2:0
Przerwa - 1:0
GOOOL 1 min - Mateusz Anuszewski 1:0
17:00 - Drogowski

Niedziela 22 maja 2022
Olimpia II Grudziądz - Start Warlubie 9:0 (3:0)
Informuje: Robert Konieczny
Koniec - 9:0
GOOOL 90 min - Filip Prykaszczyk 9:0
GOOOL 89 min - Bartosz Cyburt 8:0
GOOOL 84 min - Filip Prykaszczyk 7:0
GOOOL 83 min - Michał Zachaczewski 6:0
GOOOL 77 min - Michał Zachaczewski 5:0
GOOOL 75 min - Filip Prykaszczyk 4:0
65 min - 3:0
Przerwa - 3:0
GOOOL 38 min - Kacper Jarzec 3:0
GOOOL 28 min - Michał Zachaczewski 2:0
GOOOL 6 min - Michał Zachaczewski 1:0
12:00 - Piluś

W tej kolejce strzelono 42 gole co jest rekordem sezonu. Poprzednie najlepsze osiągnięcie (36 bramek) zanotowano w 2. kolejce

Zaległy mecz z 22. kolejki (18 maja 2022)
Rawys Raciąż - Krajna Sępólno Krajeńskie 3:0 (2:0)
Bramki: Tobiasz Mocek (11), Mateusz Remiszka (17), Szymon Schreiber (59)

Tabela Grupy 1 po 25. kolejce
1. Elana Fundacja Toruń 25 58 64-15
2. Polonia Bydgoszcz 25 53 53-15
3. Pomorzanin Serock 25 52 43-17
4. Olimpia II Grudziądz 25 43 66-33
5. Victoria Czernikowo 25 40 48-41
6. LKS Dąbrowa 25 40 46-32
7. Sokół Radomin 25 38 47-48
8. Rawys CEO Raciąż 25 36 50-50
9 Start Warlubie 25 35 38-52
10. Mustang Ostaszewo 25 34 38-36
11. Victoria Lisewo 25 27 41-58
12. Krajna Sępólno 25 24 38-45
13. Promień Kowalewo 25 24 32-69
14. Unia Wąbrzeźno 25 21 32-66
15. Victoria Koronowo 25 19 35-51
16. Wojownik Wabcz 25 18 24-58

Strzelcy 1. grupy 5. ligi kujawsko-pomorskiej po 25. kolejce

20 - Jakub Makowski (Polonia);
17 - Mateusz Wróblewski (Victoria Cz.);
16 - Maciej Dudek (Mustang);
15 - Dominik Armatowski (Start);
14 - Filip Prykaszczyk (Olimpia II); Paweł Jachowski (Sokół);
12 - Dawid Murawski (LKS);
11 - Maciej Kaczmarek (Krajna); Kacper Rychert (Olimpia II); Dominik Rybacki (Rawys);
10 - Tobiasz Mocek (Rawys); Michał Adamski (Victoria Cz.); Piotr Murawski (Victoria L.);
9 - Bartosz Burkiewicz (Krajna); Michał Zachaczewski (Olimpia II); Przemysław Jachowski, Piotr Marcinkowski (Sokół); Aleksander Zieliński (Victoria K.);
8 - Kacper Rybacki (Elana); Dawid Sarnowski (LKS); Szymon Doba (Olimpia II);
7 - Mateusz Sarnowski (LKS); Patryk Podolski (Polonia); Marcin Szulc (Pomorzanin); Adrian Pieczka (Rawys); Jakub Bollin (Start); Radosław Drapiewski, Marcin Gołąb (Unia); Patryk Zieliński (Victoria K); Jakub Górski (Victoria L.); Filip Flis (Wojownik);
6 - Marcin Kościelecki (Elana); Kamil Mosek (Krajna); Bartosz Przypis (Mustang); Maciej Łuszczyński (Promień); Łukasz Filarski (Wojownik);
5 - Kacper Jarzec (Olimpia II 3, Elana 2); Kacper Kowalski, Konrad Sztuka (Elana); Bartłomiej Wesołowski (LKS); Oskar Durka (Pomorzanin); Paweł Bartoszyński (Promień); Mateusz Pril (Rawys); Jakub Lewandowski (Start); Paweł Mazurowski (Unia); Michał Gorczyński (Victoria Cz.); Hubert Cieślik, Paweł Goral (Victoria L.);
4 - Jakub Stawski (Elana II); Mateusz Gierlicki (LKS); Jakub Weiszewski (Mustang); Jakub Nawrocki (Olimpia II); Wiktor Dąbek, Robert Sawicki (Polonia); Damian Adamski, Radosław Mik (Pomorzanin); Bartosz Olkowski (Promień); Miłosz Brzeziński, Piotr Nalewaj (Rawys); Szymon Grudziński (Victoria K.); Andrzej Pawlicki, Michał Zarembski (Wojownik);
3 - Hubert Maciąg, Jakub Pawlicki, Łukasz Sikorski (Elana II); Łukasz Hernik (Krajna); Radosław Ankierski, Mateusz Ciesielski (Mustang); Hubert Mich, Mateusz Zielecki (Olimpia II); Hubert Raczkowiak (Polonia); Nikita Khadynov, Michał Kozłowski, Mateusz Laskowski (Pomorzanin); Mikołaj Detyna, Jakub Kawula (Promień); Waldemar Jachowski, Dawid Muchewicz (Sokół); Aron Maciejewski (Unia); Dariusz Adamski, Dawid Bochuciński (Victoria Cz.); Szymon Marks (Victoria L.);
2 - Mateusz Anuszewski (Promień 1, Elana 1); Szymon Ćwikliński, Seweryn Dybyzbański, Kacper Jóźwicki, Mikołaj Kantorski, Paweł Karbowiński, Michał Szczyrba (Elana II); Henryk Grajczyk, Tomasz Kienast, Sławomir Suchomski (Krajna); Franciszek Kociniewski (LKS); Patryk Piotrowski (Mustang); Bartosz Cyburt, Hubert Łopacki, Filip Okraska (Olimpia II); Kacper Czesiński, Robert Frasz, Kamil Nytko (Polonia); Kamil Bagniewski, Krzysztof Bogdziński, Mateusz Płóciennik, Bartłomiej Świątek (Pomorzanin); Maciej Andrzejewski (Promień); Piotr Koniarski (Rawys), Krzysztof Czajkowski, Szymon Szyjkowski (Sokół); Patryk Bączkowski Filip Ławicki (Start); Stanisław Jabłoński, Bartłomiej Kosiński (Unia); Łukasz Dziedzic-Kamiński, Paweł Górzyński, Gracjan Łęgowski, Hubert Nowak (Victoria K.); Radosław Goral, Filip Majewski, Dominik Taglewski, Remigiusz Więdłocha, Paweł Zieliński (Victoria L.);
1 - Jakub Budzisz, Mateusz Detmer, Patryk Grychtolik, Oskar Page, Jan Stefko, Jakub Węgrzyn, Dawid Wiwatowski (Elana II); Łukasz Burkiewicz, Łukasz Kozina (Krajna); Kacper Bańka, Mateusz Kurkowski, Jakub Lipowski, Szymon Słoniewski, Jakub Szugajew, Mikołaj Wiwatowski (LKS); Sylwester Gęgotek, Maciej Kardas, Sebastian Kobus, Filip Pelc (Mustang); Filip Girszyński, Jakub Szczepaniak, Krystian Szypczyński, Damian Vu thant (Olimpia II); Szymon Dusza, Mateusz Korecki, Jakub Kościecha, Albert Maciejewski, Miłosz Olejniczak, Jakub Sawicki (Polonia); Szymon Adamczyk, Natan Gralak, Kamil Komada, Mateusz Kordylak, Mikołaj Porożyński (Pomorzanin); Paweł Bartoszyński, Mateusz Kończalski, Krystian Kraśniewski, Przemysław Marcinkowski, Miłosz Perełka, Mateusz Potęga, Marcin Tarka, Kacper Wołos (Promień); Tomasz Kurs, Rafał Pasiński, Mateusz Remiaszka, Szymon Szreiber (Rawys); Marcin Jóźwiak, Jan Luks, Sebastian Nurowski, (Sokół); Łukasz Filip, Jarosław Górski, Patryk Klimek, Kamil Belczyński, Maciej Śliwiński, Damian Ziółkowski (Start); Jakub Boczek, Jakub Godlewski, Bartosz Goszka, Patryk Kamiński, Mikołaj Wojdak (Unia); Jakub Adamski, Rafał Gołębiewski, Kamil Kowalski, Patryk Łęgowski, Krystian Marchlewski, Mateusz Maślewski, Jacek Tarkowski (Victoria Cz.); Paweł Brzeziński, Mateusz Chrzanowski, Paweł Dec, Aleksander Karbowski, Jakub Kulpa, Piotr Miś, Damian Szczukowski (Victoria K.); Rafał Etmański, Lubomir Krawczuk, Przemysław Modrzyński (Victoria L.); Damian Beska-Pilarz, Mariusz Kwiatkowski, Roman Strupowski, Paweł Westfaleski (Wojownik);
Samobójcze: dla Elany II - Mateusz Sarnowski (LKS), Robert Frasz (Polonia); dla Krajny - Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.), Mariusz Kwiatkowski (Wojownik); dla Olimpii - Filip Cichacki (Unia); dla Polonii - Mateusz Potęga (Promień), Paweł Siekierka (Krajna); dla Sokoła - Mateusz Kozłowski (Victoria Cz.); dla Unii – Szymon Pankowski (Promień); dla Victorii Cz. - Michał Zarembski (Wojownik);
Walkowery: 3 dla Rawysu za mecz z Sokołem; 3 dla Elany za mecz z Olimpią II.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Tata w klatce stawia córkę na nogi. To niesamowita historia.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie