8. kolejka II ligi siatkówki WTS KDBS Włocławek – KS AZS AWF UKSW Warszawa 0:3 [zdjęcia]

redakcja
Porażką 0:3 z liderem grupy KS AZS AWF UKSW Warszawa, kończy zmagania pierwszej rundy zasadniczej WTS KDBS Włocławek.
MVP – Małgorzata Jasek – AZS
Wyróżnienie prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego – Roksana Irzemska – WTS
Porażką 0:3 z liderem grupy KS AZS AWF UKSW Warszawa, kończy zmagania pierwszej rundy zasadniczej WTS KDBS Włocławek. MVP – Małgorzata Jasek – AZS Wyróżnienie prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego – Roksana Irzemska – WTS Wojciech Alabrudziński
Porażkę (czwartą z rzędu) zanotowało WTS KDBS w 8. kolejce II ligi siatkówki. Mecz z KS AZS AWF UKSW był ostatnim w I rundzie rozgrywek zespołu z Włocławka, który w 9. kolejce będzie pauzować.

Pierwszy set sobotniego spotkania był wyrównany do stanu 16:16, następnie warszawianki odskoczyły i wygrały 25:17. W drugim secie plejada błędów. Było już 0:8 dla naszych rywalek. Udało się zdobyć punkty, ale zespół przegrał wysoko 15:25. Trzeci set – mimo, że przegrany, był prawdopodobnie najlepszym jaki nasza drużyna rozegrała w sezonie. Nie było też tak głośno w Hali Mistrzów od początku rozgrywek. Kibice byli siódmym zawodnikiem
Niestety od początku do końca wyrównany set zakończył się wygraną warszawianek 28:26. Podobnie jak w ostatnich meczach wyróżniały się Ola Wyczałkowska i Roksana Irzemską. Olę potężnymi zagrywkami i grą w
przyjęciu, a Roksana za wykończenia ataków.

W najbliższej kolejce WTS pauzuje. W ostatni weekend listopada włocławianki jadą do Białegostoku zmierzyć się z BAS-em.

WTS KDBS Bank Włocławek – KS AZS AWF UKSW Warszawa 0:3 (17:25, 15:25,