Champion Włocławek bezkonkurencyjny w mistrzostwach okręgu w Grudziądzu. 5 bokserów wywalczyło awans do finałów OOM 2018

MG
Champion Włocławek
W Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Okręgu Kadetów i Juniorów w Boksie. Sukces zawodników Klubu Bokserskiego Champion Włocławek.

Bardzo dobrze spisali się bokserzy Championa Włocławka, którzy wywalczyli 5 przepustek na finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Konin 2018.

Mistrzostwa województwa kujawsko-pomorskiego były także eliminacjami do OOM. Awans uzyskali tylko zwycięzcy.

Pięć pierwszych miejsc wywalczyli reprezentanci Klubu Bokserskiego Champion Włocławek.

Z podopiecznych trenerów Roberta Osmólskiego i Kamila Korpowskiego na najwyższym stopniu podium stanęli, wśród kadetów: Cezary Paszyński (waga 48 kg.), Filip Lewandowski (w. 50 kg.), Dorian Tomczak (w. 55 kg.), Jakub Straszewski (w. 80 kg.) i w rywalizacji juniorów Marcel Wańkowski (w. 75 kg.).

Z kadetów drugie lokaty zajęli: Jakub Plecke (w. 46 kg), Sergiusz Bąkowski (w. 52 kg.), a trzecie: Oskar Kuliński (w. 57 kg.) i Natan Martynowski (w. 70 kg).

Champion w klasyfikacji drużynowej okazał się najlepszy, a walka juniora Wańkowskiego została uznana za najładniejszą podczas mistrzostw

Wideo.Tyson Fury wraca na ring! "Jest w wybornej formie" (napisy)