Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 2:4 w 20. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej [zdjęcia]

OPRAC.: Online
Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 2:4
Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 2:4 PC
Drużyna Lidera Włocławek wygrywała do przerwy 2:1. Kujawianka Izbica Kujawska strzeliła trzy gole w drugiej połowie i zanotowała pierwsze zwycięstwo w rundzie rewanżowej 4. ligi kujawsko-pomorskiej w sezonie 2021/22. Zdjęcia.

Zapis relacji z meczu

Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 2:4 (2:1)

LIDER: Junkiert - Miłowski, Musialik, Figura, Wiliński, Mikołajczak, Orliński, T. Szablewski, Świątkowski, Frąckowiak, Kowalski
KUJAWIANKA: Florczak - Miziołek (46, P. Szablewski), Wojtyszyn, Tabaka, Lewandowski (50, Szymczak), Antas, Widelski, Majewski, Dryka, Galanciak (69, Szpucha), Rojewski.

GOOOL 9 - Arkadiusz Widelski z rzutu wolnego 0:1
GOOOL 30 - Maciej Rojewski samobójcza bramka 1:1. Niefortunne zagranie po dośrodkowaniu z prawej strony Tomasza Szablewskiego.
GOOOL 44 - Daniel Wiliński głową 2:1 po zagraniu z rzutu rożnego Kamila Frąckowiaka. 8 asysta w sezonie kapitana Lidera
Bramka padła tak:

GOOOL 48 - Oleg Tabaka 2:2. Asysta Arkadiusz Widelski
GOOOL 56 - Piotr Szablewski 2:3. Znów zagrywał Arkadiusz Widelski
GOOOL 67 - Łukasz Galanciak 2:4. Podawał (8. asysta w sezonie) - Hubert Szymczak