Nagrody prezydenta Włocławka dla najlepszych sportowców i trenerów
Docenionych zostało 177 osób, a pula nagród sięgnęła 90 tys. zł. Na scenie sali widowiskowej pojawili się zarówno sportowi zawodowcy, jak również młodzi wyróżniający się zawodnicy. Wyróżnienia i nagrody trafiły też do trenerów. Podziękowania otrzymały też firmy wspierające włocławski sport: Bakalland Delecta, Renex Group i Introdruk.
Lista nagrodzonych
NAGRODY – TRENERZY
1 Jarosław Chwiałkowski Włocławska Akademia Piłkarska Trener drużyny, która zajęła I miejsce w rozgrywkach wojewódzkich III ligi kobiet, premiowanego awansem do rozgrywek centralnych II ligi kobiet PZPN
2 Krzysztof Gabryelewicz Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie Trener m.in. Fabiana Barańskiego (medalisty Młodzieżowych Mistrzostw Świata i Eeuropy oraz Polski) Obecnie na obozie wioślarskim w Kruszwicy.
3 Henryk Kwiatkowski Włocławski Klub Bokserski Start Trener trójki medalistów Mistrzostw Polski Seniorów oraz Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Boksie
4 Agnieszka Nowakowska Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra Trenerka medalistów Mistrzostw Europy i Mistrzostw Polski U-18 i U-16
5 Robert Osmólski Klub Sportowy Champion Trener medalistów Mistrzostw Polski w Boksie (7 medali)
6 Jacek Stelmach Klub sportów Walki Włocławek Trener i wychowawca 6 medalistów Mistrzostw Polski Juniorów
7 Aneta Szczepańska MKS Olimpijczyk Trenerka m.in. Angeliki Szymańskiej (medalistki Mistrzostw Europy i Polski) oraz Wiktorii Tomczak (medalistki Mistrzostw Polski)
WYRÓŻNIENIA – TRENERZY
1 Jarosław Bicz Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek Trener m.in. Dariusza Dziwulskiego (medalisty Mistrzostw Świata, Europy i Polski)
2 Krzysztof Neugebauer Instytut Karate Tradycyjnego Trener m.in. medalisty Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym
3 Anna Małkowska-Piotrowska Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin Trener zawodniczki Dominiki Osińskiej
4 Jarosław Marciniak Klub Sportowy Aqua Trener Wicemistrza Polski Juniorów w 2018 r.
5 Daniel Łuczak Klub Sportowy Champion Trener medalistów Mistrzostw Polski w Boksie (7 medali)
6 Daniel Straszewski Klub Sportowy Champion Trener medalistów Mistrzostw Polski w Boksie (7 medali)
7 Martyna Dobrosielska Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra Trenerka m.in. medalistów Mistrzostw Polski w Sztafetach i Wielobojach
8 Marian Nowakowski Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra Trener Katarzyny Kowalskiej (medalistki Mistrzostw Polski) i Dawida Gutowskiego (medalisty Mistrzostw Polski)
9 Roman Stawisiński MKS Olimpijczyk Trener m.in. Angeliki Szymańskiej (medalistki Mistrzostw Europy i Polski) oraz Wiktorii Tomczak (medalistki Mistrzostw Polski)
10 Bartosz Zieliński MKS Olimpijczyk Sukcesy w szkoleniu dzieci i młodzieży, czego efektem były m.in. rezultaty podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików.
11 Dariusz Gawroński Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Junak Trener drużyny, która zdobyła Wicemistrzostwo Woj. Kuj-Pom chłopców
12 Kinga Sidwa Młodzieżowe Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Junak Trener drużyny, która zdobyła Mistrzostwo Polski na Orliku – dziewczęta młodsze
13 Tomasz Szablewski Stowarzyszenie Klub Sportowy Lider Włocławek Trener drużyny, która zajęła III miejsce w lidze wojewódzkiej juniora starszego
14 Arkadiusz Czyżnielewski Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej Trener drużyny, która zdobyła II miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików U-14
15 Bartłomiej Rojewski UKS Feniks Sprawni-Razem Trener Reprezentacji Polski w Koszykówce, która zajęła III miejsce na Igrzyskach Europejskich Federacji INAS
16 Robert Walczak UKS Feniks Sprawni-Razem Trener Reprezentacji Polski w Koszykówce, która zajęła III miejsce na Igrzyskach Europejskich Federacji INAS
17 Patryk Chwiałkowski Włocławska Akademia Piłkarska Trener drużyny, która zajęła I miejsce w rozgrywkach wojewódzkich III ligi kobiet, premiowanego awansem do rozgrywek centralnych II ligi kobiet PZPN
18 Angelika Górska Włocławskie Towarzystwo Siatkówki Trener-Asystent drużyny młodziczek, która zdobyła srebrny medal Mistrzostw Woj. Kuj-Pom
19 Radosław Graczyk Włocławskie Towarzystwo Siatkówki Trener drużyny juniorek, która zajęła III miejsce w Mistrzostw Woj. Kuj-Pom
20 Kazimierz Mendala Włocławskie Towarzystwo Siatkówki Trener drużyny młodziczek, która zdobyła srebrny medal Mistrzostw Woj. Kuj-Pom
21 Wojciech Retecki Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie Trener 4 medalistów Mistrzostw Polski Młodzików
NAGRODY - SPORTOWCY
Dyscypliny zespołowe
1 Bartłomiej Pietras ASSECO Gdynia I miejsce na Mistrzostwach Polski junior starszy
2 Daniel Kacprzak Stowarzyszenie Klub Sportowy Lider III miejsce w lidze wojewódzkiej juniora starszego junior
3 Dawid Krzyżański Stowarzyszenie Klub Sportowy Lider III miejsce w lidze wojewódzkiej juniora starszego junior
4 Bartosz Niewiarowski Stowarzyszenie Klub Sportowy Lider III miejsce w lidze wojewódzkiej juniora starszego junior
5 Jakub Andrzejewski Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce na Mistrzostwach Polski U-14 młodzik U-14
6 Nikodem Biliński Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce na Mistrzostwach Polski U-14 młodzik U-14
7 Wiktor Czyżnielewski Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce na Mistrzostwach Polski U-14 młodzik U-14
8 Jakub Kornatka Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce na Mistrzostwach Polski U-14 młodzik U-14
9 Bartosz Łazarski Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce na Mistrzostwach Polski U-14 młodzik U-14
10 Michał Matusiak Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce na Mistrzostwach Polski U-14 młodzik U-14
11 Wiktor Ochmański Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce na Mistrzostwach Polski U-14 młodzik U-14
12 Jakub Spiegowski Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce na Mistrzostwach Polski U-14 młodzik U-14
13 Oliwier Szczepański Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce na Mistrzostwach Polski U-14 młodzik U-14
14 Jan Wdzięczny Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce na Mistrzostwach Polski U-14 młodzik U-14
15 Adam Chodulski Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej I miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. kadet młodszy U-15
16 Adam Janowski Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej I miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. kadet młodszy U-15
17 Hubert Lewandowski Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej I miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. kadet młodszy U-15
18 Krystian Szortyka Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej I miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. kadet młodszy U-15
19 Igor Bladoszewski Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. kadet U-16
20 Dawid Ludwik Bykowski Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. kadet U-16
21 Wiktor Łukasik Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. kadet U-16
22 Michał Makowski Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. kadet U-16
23 Michał Maciej Szabelski Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. kadet U-16
24 Maciej Włudarski Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. kadet U-16
25 Maciej Wojciechowski Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. kadet U-16
26 Oliwier Bednarek Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej I miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. junior
27 Jakub Kletkiewicz Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej I miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. junior
28 Wojciech Balcerkowski Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce w rozgrywkach strefy woj. kuj-pom. i łódzkiego junior starszy
29 Adrian Protasiuk Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce w rozgrywkach strefy woj. kuj-pom. i łódzkiego junior starszy
30 Stanisław Pytel Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej II miejsce w rozgrywkach strefy woj. kuj-pom. i łódzkiego junior starszy
31 Marcel Afeltowicz Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej I miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. i łódzkiego senior
32 Maciej Chabasiński Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej I miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. i łódzkiego senior
33 Jakub Chosa Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej I miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. i łódzkiego senior
34 Filip Drozdowski Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej I miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. i łódzkiego senior
35 Dorian Frontczak Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej I miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. i łódzkiego senior
36 Mateusz Hołda Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej I miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. i łódzkiego senior
37 Rafał Jankowski Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej I miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. i łódzkiego senior
38 Karol Lebiedziński Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej I miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. i łódzkiego senior
39 Miłosz Markowski Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej I miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. i łódzkiego senior
40 Bartosz Matusiak Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej I miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. i łódzkiego senior
41 Łukasz Szląskiewicz Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej I miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. i łódzkiego senior
42 Mariusz Zych Towarzystwo Koszykówki Młodzieżowej I miejsce w rozgrywkach woj. kuj-pom. i łódzkiego senior
43 Łukasz Kulpa UKS Feniks Sprawni - Razem III miejsce na Igrzyskach Europejskich Federacji INAS senior
44 Kamil Nowakowski UKS Feniks Sprawni - Razem III miejsce na Igrzyskach Europejskich Federacji INAS senior
45 Patryk Nowakowski UKS Feniks Sprawni - Razem III miejsce na Igrzyskach Europejskich Federacji INAS senior
46 Łukasz Ochmański UKS Feniks Sprawni - Razem III miejsce na Igrzyskach Europejskich Federacji INAS senior
47 Jacek Szubski UKS Feniks Sprawni - Razem III miejsce na Igrzyskach Europejskich Federacji INAS senior
48 Damian Ziółkowski UKS Feniks Sprawni - Razem III miejsce na Igrzyskach Europejskich Federacji INAS senior
49 Patrycja Cypriańska Włocławska Akademia Piłkarska I miejsce w rozgrywkach wojewódzkich III Ligi Kobiet junior
50 Oliwia Frontczak Włocławska Akademia Piłkarska I miejsce w rozgrywkach wojewódzkich III Ligi Kobiet junior
51 Julia Jasińska Włocławska Akademia Piłkarska I miejsce w rozgrywkach wojewódzkich III Ligi Kobiet junior
52 Julia Kazanecka Włocławska Akademia Piłkarska I miejsce w rozgrywkach wojewódzkich III Ligi Kobiet junior
53 Anna Kowalik Włocławska Akademia Piłkarska I miejsce w rozgrywkach wojewódzkich III Ligi Kobiet junior
54 Julia Kubiak Włocławska Akademia Piłkarska I miejsce w rozgrywkach wojewódzkich III Ligi Kobiet junior
55 Sandra Wiśniewska Włocławska Akademia Piłkarska I miejsce w rozgrywkach wojewódzkich III Ligi Kobiet junior
56 Klaudia Wróblewska Włocławska Akademia Piłkarska I miejsce w rozgrywkach wojewódzkich III Ligi Kobiet junior
57 Zuzanna Abdulzade Włocławskie Towarzystwo Siatkówki III miejsce w mistrzostwach województwa juniorka
58 Weronika Brzezińska Włocławskie Towarzystwo Siatkówki III miejsce w mistrzostwach województwa juniorka
59 Julia Graczyk Włocławskie Towarzystwo Siatkówki III miejsce w mistrzostwach województwa juniorka
60 Natalia Magnuszewska Włocławskie Towarzystwo Siatkówki III miejsce w mistrzostwach województwa juniorka
61 Małgorzata Marciniak Włocławskie Towarzystwo Siatkówki III miejsce w mistrzostwach województwa juniorka
62 Oliwia Szuman Włocławskie Towarzystwo Siatkówki III miejsce w mistrzostwach województwa juniorka
63 Julianna Balcerak Włocławskie Towarzystwo Siatkówki II miejsce w mistrzostwach woj. Kuj-Pom. młodziczka
64 Maria Magdalena Cieślewicz Włocławskie Towarzystwo Siatkówki II miejsce w mistrzostwach woj. Kuj-Pom. młodziczka
65 Justyna Jędrzejewska Włocławskie Towarzystwo Siatkówki II miejsce w mistrzostwach woj. Kuj-Pom. młodziczka
66 Natalia Kozińska Włocławskie Towarzystwo Siatkówki II miejsce w mistrzostwach woj. Kuj-Pom. młodziczka
67 Julia Lewandowska Włocławskie Towarzystwo Siatkówki II miejsce w mistrzostwach woj. Kuj-Pom. młodziczka
68 Maja Malinowska Włocławskie Towarzystwo Siatkówki II miejsce w mistrzostwach woj. Kuj-Pom. młodziczka
69 Karolina Mularczyk Włocławskie Towarzystwo Siatkówki II miejsce w mistrzostwach woj. Kuj-Pom. młodziczka
70 Julia Stępińska Włocławskie Towarzystwo Siatkówki II miejsce w mistrzostwach woj. Kuj-Pom. młodziczka
71 Natalia Tarczyńska Włocławskie Towarzystwo Siatkówki II miejsce w mistrzostwach woj. Kuj-Pom. młodziczka
72 Alicja Tuchorska Włocławskie Towarzystwo Siatkówki II miejsce w mistrzostwach woj. Kuj-Pom. młodziczka
73 Aleksandra Zawacka Włocławskie Towarzystwo Siatkówki II miejsce w mistrzostwach woj. Kuj-Pom. młodziczka
Dyscypliny indywidualne
1 Agnieszka Smoła Iławski Klub Sportu KFiTNiS „Morena” III miejsce na Mistrzostwach Polski w kręglach klasycznych senior
2 Jan Smoła Iławski Klub Sportu KFiTNiS „Morena” II miejsce na Mistrzostwach Polski w kajakarstwie płaskodennym senior
3 Radosław Dykczyński Instytut Karate Tradycyjnego III miejsce na Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym senior
4 Dominik Cyrankowski Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra III miejsce na Mistrzostwach Polski Sztafet młodzik
5 Dawid Gutowski Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra I miejsce na Mistrzostwach Polski Sztafet junior młodszy
6 Klaudia Kazimierska Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra III miejsce Mistrzostw Europy U18 junior młodszy
7 Adrian Klonowski Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra I miejsce na Mistrzostwach Polski U-23 młodzieżowiec
8 Joanna Konieczna Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra III miejsce na Mistrzostwach Polski Sztafet młodzik
9 Julia Kowalska Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra II miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży w sportach letnich junior młodszy
10 Katarzyna Kowalska Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra III miejsce na Mistrzostwach Polski w LA senior
11 Filip Michalski Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra I miejsce na Mistrzostwach Polski Sztafet junior młodszy
12 Paulina Rybka Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra III miejsce na Mistrzostwach Polski Sztafet młodzik
13 Dawid Skowyra Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra II miejsce na Mistrzostwach Polski Sztafet junior młodszy
14 Kinga Wasielewska Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra II miejsce na Mistrzostwach Polski Sztafet junior młodszy
15 Jan Marciniak Klub Sportowy Aqua II miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów junior
16 Martyna Bruch Klub Sportowy Champion III miejsce w Mistrzostwach Polski kadetek kadet
17 Marcin Gołębiewski Klub Sportowy Champion II miejsce w Mistrzostwach Polski juniorów junior
18 Michał Jarliński Klub Sportowy Champion I miejsce w Mistrzostwach Polski juniorów junior
19 Igor Kowalski Klub Sportowy Champion III miejsce w Mistrzostwach Polski juniorów junior
20 Jakub Straszewski Klub Sportowy Champion II miejsce w Mistrzostwach Polski kadetów kadet
21 Dorian Tomczak Klub Sportowy Champion III miejsce w Mistrzostwach Polski kadetek kadet
22 Marcel Wańkowski Klub Sportowy Champion III miejsce w Mistrzostwach Polski juniorów junior
23 Michał Andrzejewski Klub Sporów Walki Włocławek II miejsce na Mistrzostwa Polski w Kickboxingu junior
24 Tomasz Kornacki Klub Sporów Walki Włocławek II miejsce na Mistrzostwa Polski w Kickboxingu junior
25 Natan Krępczyński Klub Sporów Walki Włocławek I miejsce na Mistrzostwa Polski w Kickboxingu junior
26 Kacper Leśniewski Klub Sporów Walki Włocławek II miejsce na Mistrzostwa Polski w Kickboxingu junior
27 Adrian Piątkowski Klub Sporów Walki Włocławek II miejsce na Mistrzostwa Polski w Kickboxingu junior
28 Mateusz Rożek Klub Sporów Walki Włocławek II miejsce na Mistrzostwa Polski w Kickboxingu junior
29 Piotr Majchrowicz II miejsce na Mistrzostwach Europy w Kulturystyce i Fitness senior
30 Angelika Szymańska MKS Olimpijczyk II miejsce w Mistrzostwach Europy juniorek w judo, Obecnie trenuje na campie w Japonii junior
31 Wiktoria Tomczak MKS Olimpijczyk I miejsce w Mistrzostwach Polski juniorek i juniorów junior
32 Fabian Barański Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie II miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Europy III miejsce na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata Obecnie na obozie kadry w Portugalii. młodzieżowiec
33 Julia Gęsicka Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie III miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików młodzik
34 Bartosz Jarzembowski Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie III miejsce na Długodystansowych Mistrzostwach Polski junior
35 Weronika Klasińska Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie II miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików młodzik
36 Wiktoria Klasińska Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie II miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików młodzik
37 Oliwia Muraska Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie III miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów junior
38 Adam Sieraczkiewicz Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie III miejsce na Długodystansowych Mistrzostwach Polski junior
39 Magdalena Szprengiel Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie II miejsce na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży junior młodszy
40 Piotr Śliwiński Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie II miejsce na Mistrzostwach Polski Młodzików młodzik
41 Grzegorz Ziółkowski Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie III miejsce na Długodystansowych Mistrzostwach Polski junior
42 Łukasz Żmudziński Włocławskie Towarzystwo Wioślarskie III miejsce na Długodystansowych Mistrzostwach Polski junior
43 Karolina Lewandowska Włocławski Klub Bokserski Start III miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorek w Boksie młodzieżowiec
44 Adrian Spoździał Włocławski Klub Bokserski Start III miejsce w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Boksie młodzieżowiec
45 Mariusz Dudziak Włocławsko-Brodnicki Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących Pionek I miejsce na Mistrzostwach Polski w kajakarstwie płaskodennym niewidomych i słabowidzących senior
46 Katarzyna Majewska Włocławsko-Brodnicki Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących Pionek I miejsce na Mistrzostwach Polski w kajakarstwie płaskodennym niewidomych i słabowidzących senior
47 Jadwiga Rogacka Włocławsko-Brodnicki Klub Sportowy Niewidomych i Słabowidzących Pionek I miejsce na Mistrzostwach Europy w kręglach klasycznych senior
1. WYRÓŻNIENIA - SPORTOWCY
1. Dominika Osińska Jeździectwo Jeździecki Klub Sportowo-Rekreacyjny Michelin I miejsce w mistrzostwach KPZJ
2 Mateusz Palmowski Judo MKS Olimpijczyk III miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
3 Wiktor Lewandowski Judo MKS Olimpijczyk II miejsce w Mistrzostwach Woj. Kuj-Pom Młodzików w Judo
4 Nicol Musialik Judo MKS Olimpijczyk II miejsce w Mistrzostwach Woj. Kuj-Pom Młodzików w Judo
5 Adam Dębczyński Judo MKS Olimpijczyk II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Judo w Berlinie
6 Marcel Dobrian Judo MKS Olimpijczyk I miejsce w Mistrzostwach Woj. Kuj-Pom Młodzików w Judo
7 Szymon Zawitowski Karate Tradycyjne Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek II miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate Tradycyjnym
8 Zofia Goździk Karate Tradycyjne Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek III miejsce na Mistrzostwach Woj. Kuj-Pom Młodzików w Karate Tradycyjnym
9 Damian Szwed Karate Tradycyjne Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek III miejsce na Mistrzostwach Woj. Kuj-Pom Młodzików w Karate Tradycyjnym
10 Mikołaj Chęcki Karate Tradycyjne Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek III miejsce na Mistrzostwach Woj. Kuj-Pom Młodzików w Karate Tradycyjnym
11 Adam Kolasiński Karate tradycyjne Instytut Karate Tradycyjnego I miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate Tradycyjnym
12 Julia Och Karate tradycyjne Instytut Karate Tradycyjnego I miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate Tradycyjnym
13 Olaf Wiliński Karate tradycyjne Instytut Karate Tradycyjnego I miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate Tradycyjnym
14 Filip Staniszewski Karate tradycyjne Instytut Karate Tradycyjnego III miejsce na Mistrzostwach Woj. Kuj-Pom. Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym
15 Adrianna Skibińska Karate tradycyjne Instytut Karate Tradycyjnego III miejsce na Mistrzostwach Woj. Kuj-Pom. Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym
16 Izabela Duda Lekkoatletyka Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra III miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach U16 w LA
17 Halina Smulska Lekkoatletyka Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra III miejsce na Indywidualnych Mistrzostwach Woj. Kuj-Pom.
18 Dominik Kotwicki Lekkoatletyka Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra I miejsce na Halowych Mistrzostwach Woj. Kuj-Pom.
19 Mateusz Szczerbiak Lekkoatletyka Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra II miejsce na Indywidualnych Mistrzostwach Woj. Kuj-Pom.
20 Filip Wawrzonkoski Lekkoatletyka Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra I miejsce na Halowych Mistrzostwach Woj. Kuj-Pom.
21 Patrycja Cieniawska Lekkoatletyka Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra I miejsce na Halowych Mistrzostwach Woj. Kuj-Pom.
22 Natalia Zakrzewska Lekkoatletyka Lekkoatletyczny Klub Sportowy Vectra I miejsce na Mistrzostwach Woj. Kuj-Pom. U-16
23 Amelia Krawczuk Pływanie Klub Pływacki Delfin I miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
24 Wiktor Zasada Pływanie Klub Pływacki Delfin II miejsce na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików
25 Jeremi Tomasiewicz Pływanie Włocławski Klub Nurkowy Jacques III miejsce na Indywidualnych Mistrzostwach Woj. Kuj-Pom.
26 Maria Kujawa Pływanie Włocławski Klub Nurkowy Jacques II miejsce na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików
27 Dominika Sobierajska Pływanie Włocławski Klub Nurkowy Jacques II miejsce na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików
28 Julia Stanowska Szachy Uczniowski Klub Sportowy Presto I miejsce na Mistrzostwach Woj. Kuj-Pom. w Szachach Błyskawicznych
29 Adam Stanowski Szachy Uczniowski Klub Sportowy Presto III miejsce na Mistrzostwach Woj. Kuj-Pom. w Szachach Błyskawicznych
MECZ Z PERSPEKTYWY PSA. Wizyta psów z Fundacji Labrador
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?