Pogoń Mogilno - Notecianka Pakość. Zapis relacji na żywo. Mecz 19. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej

OPRAC.: Hubert Witkowski
Pogoń Mogilno - Notecianka Pakość na żywo. Meczów 19. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej WA
W sobotę odbył się mecz 19. kolejki 4. ligi kujawsko-pomorskiej Pogoń Mogilno - Notecianka Pakość. Przeprowadziliśmy relacje na żywo z tego spotkania.

Pogoń Mogilno - Notecianka Pakość 3:1 (2:0)

Bramki: Jay Jaskólski (9), Maciej Sieradzki (36), Antoni Krajnyk (82) - Norbert Rościszewski (61)
17:2419.03.2022

90+3. minuta

koniec  widowiska w Mogilnie. Goście mają dużo pretensji do sędziowania

17:2019.03.2022

90. minuta

sędzia dolicza minimum 3 minuty

17:1119.03.2022

GOOOL 82. minuta

Antoni Krajnyk strzela na 3:1

17:0919.03.2022

78. minuta

Kacper Mozgawa strzela, piłka trafia w poprzeczkę

17:0819.03.2022

77. minuta

żółta kartka dla Łukasza Gryglewicza, żółtą kartką napomniany także trener Notecianki Kamil Kala

17:0519.03.2022

75. minuta

żółta kartka dla Dawida Szeflera

75. minuta

Norbert Rościszewski strzela z przewrotki, Fusiek wybija na rzut rożny

75. minuta

kolejna okazja dla Notecianki, ręka w polu karnym, ale sędzia nie reaguje

17:0419.03.2022

69. minuta

Kacper Mozgawa strzela minimalnie obok bramki

68. minuta

Notecianka mimo że gra w 10 to walczy o to by chociaż zremisować

17:0019.03.2022

66 minuta

Dawid Szefler strzela z 16 metrów, broni Fusiek

16:5219.03.2022

63. minuta

dwie zmiany w Noteciance, boisko opuścili Przemysław Strzesak i Dariusz Swojnóg, na boisku Łukasz Gryglewicz i Kacper Mozgawa

16:5019.03.2022

GOOOL 61 . minuta

Przemysław Swójnóg podaje do Norberta Rościszewskiego a ten znów w sytuacji sam na sam tym razem zdobywa bramkę na 2:1

16:4519.03.2022

56. minuta

Dawid Szefler dośrodkowuje w pole karne, na rzut rożny wybija Fusiek

16:4419.03.2022

55. minuta

Dawid Szefler podaje do Norberta Rościszewskiego, gra zostaje przerwana gdyż zauważono spalonego

16:4119.03.2022

52. minuta

rzut rożny dla Pogoni

16:3419.03.2022

46. minuta

początek drugiej połowy meczu, rozpoczyna Notecianka

16:1819.03.2022

45+1. minuta

przerwa, 2:0 dla Pogoni

16:1719.03.2022

45. minuta

sędzia dolicza minimum minutę

16:1419.03.2022

40. minuta

żółta kartka dla Przemysława Strzesaka

16:1319.03.2022

GOOOL 36. minuta

obrońcy wybijają piłkę poza pole karne i Maciej Sieradzki strzela bramkę na 2:0

40. minuta

Przemysław Swójnóg podaje do Norberta Rościszewskiego, ten wychodzi sam na sam z bramkarzem i strzela obok bramki

16:1219.03.2022

34. minuta

żółta kartka dla kierownika drużyny Notecianki Łukasza Gajewskiego i zawodnika będącego na ławce Szymona Dudka

34. kinuta

druga żółta kartka, w konsekwencji czerwona dla Mateusza Gryglewicza. Goście w osłabieniu

16:0419.03.2022

31. minuta

żółta kartka dla Mateusza Gryglewicza

16:0319.03.2022

28. minuta

Norbert Rościszewski dośrodkowuje z rzutu wolnego, jednak za mocno i piłka opuszcza boisko

15:5719.03.2022

23. minuta

Dariusz Swojnóg dośrodkowuje w pole karne, zbyt głęboko i piłka opuszcza boisko

15:5519.03.2022

22. minuta

rzut wolny dla Notecianki z 30 metrów

15:5019.03.2022

15. minuta

Przemysław Swójnóg podaje zbyt za głęboko do Mateusza Gryglewicza i bramkarz Pogoni wybija piłkę

17. minuta

Mateusz Gryglewicz podaje do Dariusza Swojnóga, ten strzela z dystansu, broni Fusiek