Puchar Polski kadetów Grudziądz 2016. KB Champion Włocławek najlepszy w klasyfikacji klubowej!

Klub Bokserski Champion Włocławek okazał się najlepszy w klasyfikacji drużynowej Pucharu Polski kadetów, który odbył się w Grudziądzu.

Na sukces podopiecznych trenerów Roberta Osmólskiego i Kamila Korpowskiego złożyły się 4 medale, po dwa srebrne i brązowe. Do finału w swoich kategoriach dotarli Wiktor Hładko (waga 60 kg.) i Michał Jarliński (63 kg.). Trzecie miejsca wywalczyli Natalia Karkowska (50 kg.) i Stanisław Skorupski (66 kg.).

Natomiast Igor Kowalski(w. 57 kg) uplasował się w przedziale miejsc 5-8, a Dominik Kowalski (w. 63 kg). i Marcel Wańkowski (70 kg.) na 8-12 .

W klasyfikacji punktowej włocławski klub wyprzedził KS Raszyn i Zawiszę Bydgoszcz

INFORMACJE O KLUBIE BOKSERSKIM CHAMPION

Boks
Jarliński najlepszy
Jedną z imprez przygotpwujacą do Pucharu Polski były niedawne występy w turnieju im. Jana Pawlaka w Lesznie.
Michał Jarliński (waga 66 kg.) pokonał Cypriana Gomulskiego (Orkan Gorzów), a Igor Kowalski przegrał z reprezentantem gospodarzy Mikołajem Mańką (Polonia 1912).

- Tej porażki nie musi się wstydzić gdyż jego rywal to aktualny wicemistrz świata w kickboxinu - powiedział trener Korpowski. - Jarliński zwyciężył wysoko na punkty. Styl w jakim je odniósł było tak przekonywujące, że został uznany najlepszym zawodnikiem zawodów.