Radziejowski Bieg Południowy odbył się już po raz 19. Zobaczcie zdjęcia, poznajcie wyniki

Online
W radziejowskim biegu na dystansie 10 km pobiegło 95 zawodników
W radziejowskim biegu na dystansie 10 km pobiegło 95 zawodników Mirosław Kowalski
W sobotę, 27 maja na stadionie miejskim im. Józefa Górczyńskiego w Radziejowie odbyła się XIX edycja Radziejowskiego Biegu Południowego. Zdjęcia, wyniki.

Na dystansie 10 km pobiegło 95 biegaczy z całego kraju m. in., z Bydgoszczy, Torunia, Poznania, Łodzi i pobliskich miast i miejscowości. Główny bieg został poprzedzony zawodami dla dzieci i młodzieży.

W klasyfikacji generalnej biegu na 10 km bezkonkurencyjny okazał się Przemysław Ratajczyk z TKKF Kolejarz Bydgoszcz, drugie miejsce zajął Paweł Malinowski z Torunia, a trzeci był Michał Płotka z Radziejowa.

Wśród pań najlepsza okazała się Agata Tomczyk z SLA Polonia Bydgoszcz, tuż za nią linię mety minęła Justyna Wałowska z NO NAME TEAM Koło. Trzecią lokatę wywalczyła Żaneta Kowalczyk z Izbicy Kujawskiej.

Organizatorem sobotnich zmagań biegaczy był miejscowy KS Zryw, zaś fundatorem nagród miejski samorząd, w rolę głównego arbitra i startera sobotnich zmagań biegaczy wcielił się Waldemar Zasada, niestrudzony radziejowski