Sparing Sokół Aleksandrów Łódzki – Kujawianka Izbica Kujawska 1:6

Marcin
Piłkarze Kujawianki Izbica Kujawska w swoim trzecim spotkaniu kontrolnym pokonali na wyjeździe III –ligowy Sokół Aleksandrów Łódzki 6:1 (1:1).

Sokół Aleksandrów Łódzki – Kujawianka Izbica Kujawska 1:6 (0:1).
Bramki: Kowalski 3 (22,70,77), Kwiatkowski (50), Tabaka (57), Testowany (79).

Kujawianka: Wodnicki – B. Mielczarek, Mazurkiewicz, Kwiatkowski, Łepski – Kuropatwiński, Bistuła, Galanciak, Tabaka – Biernacki (10. Kowalski), Skupiński. Po przerwie zagrali: Kierzek, Jędrzejewski i trzech testowanych.

Sparing Kujawiaka Kowal - Kujawianka Izbica Kujawska 0:6 [zdjęcia]

W sobotnim sparingu szkoleniowiec Kujawianki nie mógł skorzystać z usług Mateusza Mielczarka, Michała Biernackiego, Piotra Nawrockiego i Piotra Gląby. Wystąpili testowani zawodnicy, którzy grali wcześniej w wygranym spotkaniu z Kujawiakiem Kowal. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. W drugiej odsłonie lepiej prezentowali się już podopieczni Łukasza Bartczaka, którzy czołowemu zespołowi III ligi zaaplikowali aż pięć goli. Formą strzelecką w tym meczu błysnął Przemysław Kowalski, który trzykrotnie pokonał bramkarza rywali.

W środę piłkarze Kujawianki w kolejnym sparingu zagrają z Górnikiem Łęczyca. Godzina i miejsce spotkania jest jeszcze w trakcie ustalania.

Mecz Notecianka - Kujawianka Izbica 4:2 (2014 rok).