Sukcesy zawodników Włocławskiego Klubu Nurkowego Jacques w Poznaniu i Warszawie

Włocławski Klub Nurkowego Jacques
Zawodnicy Włocławskiego Klubu Nurkowego Jacques z sześcioma medalami po weekendowych startach w Poznaniu i Warszawie.

Jeden srebrny i jeden brązowy medal zdobył w Poznaniu Wojciech Nowakowski startując w SHERATON POZNAŃ CUP International Swim & Masters Meet w sobotę. Natomiast dwa brązowe w niedzielę, startując w Ogólnopolskich zawodach pływackich Od Młodzika do Olimpijczyka. W tych samych zawodach wystartował również jego kolega klubowy Wojciech Barczykowski, który w Poznaniu zdobył jeden brązowy medal, natomiast w drugim starcie uplasował się na szóstej pozycji.

W Warszawie uplasował się dwa razy na czwartym miejscu. Miłą niespodziankę sprawiła Julia Latecka, która startem w Warszawie potwierdziła, iż systematyczna praca przynosi efekty. Julia zdobyła jeden brązowy medal, w drugim starcie uplasowała się na piątym miejscu. Zawody rozgrywane w Poznaniu należą do jednych z najbardziej prestiżowych zawodów rozgrywanych w naszym kraju, świadczy o tym fakt, iż w zawodach wystartowało 106 klubów i 857 zawodników z różnych państw.

Zawodnicy reprezentujący Włocławski Klub Nurkowy Jacques na co dzień trenują na Pływalni Delfin we Włocławku pod okiem trenerów Leszka Kubickiego i Aleksandry Nawlickiej.