MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Wyniki 6. kolejki meczów w A klasach KPZPN grupy Bydgoszcz, Toruń, Włocławek [22/23 września 2018]

MG
Wyniki meczów w A klasach KPZPN grupy Bydgoszcz, Toruń, Włocławek - 22/23 września 2018.

A klasa grupa I Bydgoszcz - 6. kolejka
Sobota
Dąb Potulice - Rawys CEO Raciąż 3:8 (0:3)
Bramki: Kamil Wisiorek 3 - Tobiasz Mocek 3, Bartosz Kowalewski, Dominik Rybacki, Damian Rybacki, Bartek Weltrowski, Szymon Schreiber.
g. 12:30 - Robert Bujnicki (Bydgoszcz)

Victoria Koronowo - Start Warlubie 1:3
Bramki: Paweł Dec - Patryk Klimek, Dawid Klimek 2
g. 16 - Maciej Banasiak (Bydgoszcz)

Kamionka Kamień Krajeński - Victoria Niemcz 2:1 (1:1)
Bramki: Tomasz Mrugalski (karny), Nikodem Nawrocki -
g. 16 - Tomasz Linke (Tuchółka)

Tucholanka Hydrotor Tuchola - Fala Świekatowo 1:3 (0:3)
Bramki: - Maciej Kwasigroch, Wojciech Schroeder, Adam Semrau
g. 16 - Mirosław Oparczyk (Zamość)

LKS Dąbrowa Chełmińska - Grom Osie 5:2
Bramki: Mateusz Myśliński 2, Dawid Murawski 2, Dawid Bereza -
g. 17 - Rafał Kaczorowski (Bydgoszcz)

GLKS Osielsko GLKS Dobrcz-Wudzyn 2:4

Niedziela
Krajna Sępólno Krajeńskie - Wda II/Tor Świecie 2:3
g. 16 - Dariusz Karolczak (Paterek)

1. Fala Świekatowo 6 16 15-4
2. Wda II/Tor Świecie 6 15 14-7
3. Krajna Sępólno Krajeńskie 6 13 18-7
4. Tucholanka Tuchola 6 12 15-8
5. Rawys Raciąż 6 10 21-19
6. Kamionka Kamień Krajeński 6 9 10-11
7. Victoria Niemcz 6 9 15-12
8. LKS Dąbrowa Chełmińska 6 9 12-11
9. Victoria Koronowo 6 7 13-12
10. GLKS Osielsko Żołędowo 6 6 13-15
11. Dąb Potulice 6 6 14-20
12. Start Warlubie 6 6 7-15
13. GLKS Dobrcz 6 3 11-20
14. Grom Osie 6 3 9-26

A klasa grupa II Bydgoszcz - 6. kolejka
Sobota
Sparta Janowiec Wielkopolski - Spójnia Białe Błota 0:5
g. 14 - Daniel Mateusiak (Szubin)

Mikrus Gesal Szadłowice - BOSiR-Dąb Barcin 2:5 (2:0)
Bramki: Paweł Stępień, Sebastian Wyrkowski -
g. 16 - Damian Ruczewski (Włocławek)

Pałuczanka Żnin - Victoria Kołaczkowo 2:0 (0:0)
Bramki: Tomasz Krysiński 2 (85, 87)
g. 15 - Jan Wilczewski (Bydgoszcz)

Znicz Rojewo - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1:2 (1:2)
Bramki: Paweł Sobecki -
g. 15 - Jacek Przewozik (Pakość)

Burza Tribo Nowa Wieś Wielka - Zootechnik Kołuda Wielka 2:3
g. 16 - Patryk Sławski (Grochowiska Księże)

Piast Kołodziejewo - Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 2:4 (1:2)
Bramki - Damian Stefański Jakub Łabędzki, Norbert Mielczarek, Tomasz Mrotek
g. 16 - Daniel Błaszczyk (Wszedzień)

Niedziela
Zagłębie Piechcin - Noteć Gębice 0:0
g. 14 - Mirosław Landowski (Inowrocław)

1. Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia 6 15 19-15
2. Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 6 14 12-6
3. BOSiR Barcin 5 10 19-10
4. Noteć Gębice 6 10 15-9
5. Spójnia Białe Błota 6 10 16-14
6. Mikrus Szadłowice 6 10 26-17
7. Piast Kołodziejewo 6 9 15-14
8. Pałuczanka Żnin 6 8 7-10
9. Burza Nowa Wieś Wielka 6 6 10-13
10. Victoria Kołaczkowo 5 5 7-8
11. Zootechnik Kołuda Wielka 6 5 13-26
12. Znicz Rojewo 6 5 10-14
13. Zagłębie Piechcin 6 4 7-10
14. Sparta Janowiec Wielkopolski 6 3 9-19

A klasa Grupa Toruń - 7. kolejka
Sobota
Olimpia II Grudziądz SA - Unislavia Unisław 8:0
g. 16

Pogrom Zbójno - Drwęca Golub Dobrzyń 3:0
Bramki: Radosław Dąbrowski, Dariusz Grochocki 2

LZS Świedziebnia - Legia Osiek 2:2
Bramki - Mateusz Prylewski, Mateusz Luda
g. 16 - Mariusz Pyszorski (Lipno)

Victoria Czernikowo - Elana II Toruń 2:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Maślewski (karny), Mateusz Wróblewski.

Gwiazda Starogród - Orzeł Głogowo 3:1
Bramki: Adam Cieśliński 2, Marcin Janus

Pomowiec Kijewo Królewskie - Wojownik Wabcz 1:4 (0:1)
Bramki: - Roman Strupowski, Bartosz Janikowski, Łukasz Filarski, Karol Misiaszek
g. 16 - Paweł Wojtysiak (Bydgoszcz)

LZS Bobrowo - Węgrowianka Węgrowo 3:0

Niedziela
Zamek Bierzgłowski - Stal Grudziądz 0:4

1. Stal Grudziądz 7 17 23-7
2. Elana II Toruń 7 15 44-10
3. Olimpia II Grudziądz 7 14 38-7
4. Victoria Czernikowo 7 13 15-10
5. Pogrom Zbójno 7 12 16-13
6. Zamek Zamek Bierzgłowski 7 11 13-27
7. Unislavia Unisław 7 10 11-24
8. LZS Świedziebnia 7 10 14-12
9. Wojownik Wabcz 7 10 15-16
10. Gwiazda Starogród 7 10 17-16
11. LZS Bobrowo 7 9 13-21
12. Legia Osiek 7 8 24-27
13. Drwęca Golub-Dobrzyń 7 7 11-17
14. Węgrowianka Węgrowo 7 6 11-22
15. Orzeł Głogowo 7 5 9-25
16. Pomowiec Kijewo Królewskie 7 1 4-24

A klasa Grupa I Włocławek - 6. kolejka
Sobota
Ziemowit Osięciny - Sadownik Waganiec 3:1 (1:0)
Bramki: Kamil Pyczka (35, karny), Rafał Gawroński (55), Oskar Karpiński (60) - Piotr Kuliński (81)
g. 14 - Dawid Sieradzki

Piast Bądkowo - Wzgórze Raciążek 2:1 (1:0)
Bramki: Jakub Kramarski (30), Bartłomiej Kramarski (90) - Michał Waszak (61)
W 50 min. Karol Latopolski (Wzgórze) ukarany czerwoną kartką
g. 14:30 - Rafał Jankowski (Włocławek)

MGKS Lubraniec - Tęcza Topólka 4:1 (2:1)
Bramki: Patryk Aleksiński 2 (11, 80), Mirosław Pilarski (15), Krzysztof Kosiński (81) - Patryk Niżyński (45)
g. 17 - Jarosław Barczak

Niedziela
Kujawy Kozy - Start Stawki 4:0 (3:0)
Bramki: Mateusz Wojciechowski (5), Dawid Igła (10), Przemysław Dunaj (19), Mateusz Krzyżański (78)
g. 11 - Marcin Koziorowicz

Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Unia Choceń 1:1 (0:1)
90 - koniec
GOOOL 69 - Mateusz Malinowski 1:1
45 - 1:0, przerwa
GOOOL 9 - Bartosz Kwieciński 1:0
g. 16 - Mateusz Rybicki

1. Kujawy Kozy 6 12 13-8
2. Ziemowit Osięciny 6 11 15-9
3. Unia Choceń 6 10 13-11
4. Zjednoczeni Piotrków Kujawski 6 9 13-7
5. MGKS Lubraniec 6 9 14-10
6. Tęcza Topólka 6 8 12-11
7. Sadownik Waganiec 5 7 8-10
8. Piast Bądkowo 6 7 10-13
9. Wzgórze Raciążek 6 6 7-13
10. Start Stawki 5 3 5-18

A klasa Grupa II Włocławek - 6. kolejka
Sobota
Grot Kowalki - Orion Popowo. Mecz w piątek został, na prośbę gości, przełożony na 6 października.
g. 16 - Filip Krzywicki (Włocławek)

Skompensis Skępe - Kujawiak Kruszyn 0:8 (0:2)
Bramki: Lucjan Jaroszewski 3 (52, 54, 66), Konrad Błaszczyk 3 (10, 57, 60), Igor Borowicz (5), Błażej Kapeliński (81)
g. 16 - Krzysztof Winnicki)

GKS Fabianki - Victoria Smólnik 1:6 (0:4)
Bramki: Artur Kantorski (90, karny) - Mariusz Bartczak 5 (8, 23, 35, 41, 55, karny), Patryk Tyrajski (66)
g. 16:20 - Cezary Ciesielski

Niedziela
Wiślanin Bobrowniki - Skrwa Skrwilno 3:3 (1:1)
Bramki: Konrad Strużyna 3 (33, 80, 85, karny) - Hubert Celebudzki (8, karny), Przemysław Budka (64), Piotr Narodzonek (75)
g. 12 - Szymon Osieczak)

Wicher Wielgie - Mień Lipno 1:4 (0:1)
Bramki: Paweł Pawlicki (52, głową) - Jakub Cywiński (12, wolny), Łukasz Bartczak (56), Bartosz Lewicki (78, karny), Jarosław Kępiński (90+2, głową).
g. 15 - Łukasz Zasada

1. Mień Lipno 5 15 14-3
2. Victoria Smólnik 6 11 23-13
3. Tłuchovia Tłuchowo 5 10 13-8
4. Wicher Wielgie 5 10 19-16
5. Kujawiak Kruszyn 6 10 24-12
6. Grot Kowalki 5 7 12-13
7. Cukrownik Fabianki 4 6 10-13
8. Skrwa Skrwilno 6 3 12-17
9. Wiślanin Bobrowniki 5 3 8-16
10. Orion Popowo 4 1 7-13
11. Skompensis Skępe 5 1 7-25

Mecze 5. kolejki w związku z brakiem młodzieżowca przez pełne 90 minut w Wzgórze - Zjednoczeni (1:1) i
Mień - Grot (3:2) zostały zweryfikowane jako walkowery dla lipnowian i piotrkowian

WYNIKI 5. KOLEJEK

Mecz Unia Choceń - Ziemowit Osięciny

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Świątek przed turniejem w Paryżu... trenowała z gwiazdą “Przyjaciół”

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wloclawek.naszemiasto.pl Nasze Miasto