XVII Turniej Bokserski im. Edwarda Rinke Bydgoszcz 2016. Wygrane włocławian [zdjęcia, wideo]

MG
W weekend na obiektach Zawiszy odbywał się turniej bokserski poświęcony pamięci Edwarda Rinke, znanego bydgoskiego boksera. Zawody były rozgrywane w kategoriach kadetów oraz juniorów. Organizatorem turnieju było CWZS ZAWISZA Stowarzyszenie Boksu i Sztuk Walki.

Z KB Champion Włocławek rywalizowało czterech zawodników. Wszyscy podopieczni trenerów Roberta Osmólskiego i Kamila Korpowskiego wywalczyli pierwsze miejsca.

Walki finałowe wygrali Wiktor Hładko (60 kg.), Igor Kowalski (63 kg.), Stanisław Skorupski (66 kg.) i Marcel Wańkowski (70 kg.).

W zawodach wystąpili także reprezentanci Startu Włocławek. Pierwsze miejsce zajął Konrad Kaszubski (waga + 91 kg), a drugie Wiktoria Chorążak, (w. 57 kg.).