Zobacz wideo. Szpital wojewódzki we Włocławku od wielu miesięcy poszukiwał chirurgów
Do zatrzymania mężczyzny, który przewoził ponad 150 tysięcy sztuk nielegalnych papierosów doszło w piątek 24 marca 2023 roku. Uwagę policjantów z Włocławka przykuł kierujący toyotą, który przemieszczał się od strony Pikutkowa w kierunku Włocławka.
„Mężczyzna podjeżdżał blisko poprzedzającego go pojazdu i sprawiał wrażenie, że bardzo mu się spieszy. Funkcjonariusze postanowili więc sprawdzić powód takiej jazdy i zatrzymali auto do kontroli drogowej. Wtedy okazało się, że jest ono załadowane nielegalnymi papierosami. Policjanci znaleźli w pojeździe ponad siedem i pół tysiąca paczek papierosów bez wymaganych znaków akcyzy. Trefny towar został zabezpieczony przez funkcjonariuszy, a kierowca zatrzymany i przewieziony do komendy” – informuje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

51-latek usłyszał już zarzut dotyczący złamania przepisów karnych skarbowych. Grozi mu wysoka grzywna.
„Swoim zachowaniem mężczyzna naraził Skarb Państwa na straty w wysokości prawie 190 tysięcy złotych” – dodaje nadkom. Joanna Seligowska-Ostatek.
51-latek przewoził ponad 150 tysięcy sztuk nielegalnych papi...
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?