MKTG NaM - pasek na kartach artykułów

Alarm w wielu sklepach w Polsce. Wycofane produkty - tego nie kupuj. Ostrzeżenia GIS - maj 2024

GM/GIS
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Główny Inspektorat Sanitarny wydał na swojej stronie internetowej kolejne komunikaty dotyczące wycofania z obrotu niektórych produktów ze sklepów. Niektóre towary nie nadają się do spożycia. Jeśli masz je w swoim domu, to zwróć do sklepu. W naszej galerii przedstawiamy najnowsze ostrzeżenia GIS. Sprawdź.

Ostrzeżenia GIS - te produkty zostały wycofane ostatnio

W naszej galerii publikujemy wyniki kontroli pracowników Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Tych produktów nie wolno spożywać i kupować. Te towary zostały wycofane ze sklepowych półek. Niektóre produkty można kupić w najbardziej popularnych sklepach (Biedronka, Lidl, Kaufland, Stokrotka, Żabka).
Sprawdź najnowszą listę produktów wycofanych przez GIS. Szczegóły w galerii.

Główny Inspektorat Sanitarny – to centralny urząd administracji rządowej z siedzibą w Warszawie, funkcjonujący od 1 stycznia 2000. Urzędem kieruje powoływany przez premiera na wniosek ministra zdrowia Główny Inspektor Sanitarny.
Siedziba GIS znajduje się przy ul. Targowej 65 (03-729 Warszawa).

Misja GIS
Nadzoruje i kreuje działania mające na celu dobro i zdrowie publiczne obywateli. Zadaniem GIS jest minimalizowanie skutków zdarzeń niekorzystnie wpływających na życie Polaków – informuje, aktywizuje i edukuje..

Państwowa Inspekcja Sanitarna podlega ministrowi właściwemu do spraw zdrowia. Kieruje nią Główny Inspektor Sanitarny, który jest centralnym organem administracji rządowej. Główny Inspektor Sanitarny ustala ogólne kierunki działania organów Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz koordynuje i nadzoruje działalność tych organów. Zarządza również systemem wymiany informacji w zakresie dotyczącym zadań Państwowej Inspekcji Sanitarnej.

Główny Inspektor Sanitarny kieruje Głównym Inspektoratem Sanitarnym przy pomocy: dwóch zastępców Głównego Inspektora Sanitarnego, dyrektora generalnego, kierowników komórek organizacyjnych wchodzących w skład urzędu.

Sprawdź najnowszą listę produktów wycofanych przez GIS. Szczegóły dotyczące produktów prezentujemy na kolejnych slajdach naszej galerii.

Alarm w wielu sklepach w Polsce. Wycofane produkty - tego ni...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wloclawek.naszemiasto.pl Nasze Miasto