Awans Mateusza Piekarskiego. Kolejne sukcesy zawodników WKB Champion Włocławek

W Grudziądzu odbyły się mistrzostwa okręgu kujawsko-pomorskiego w boksie.

Udanie spisali się podopieczni trenerów Roberta Osmólskiego i Kamila Korpowskiego

Bardzo dobrze zaprezentował Mateusz Piekarski. Zawodnik Włocławskiego Klubu Champion okazał się najlepszy w swojej kategorii (w finale zwyciężył przez TKO w I już rundzie) i wywalczył awans na mistrzostwa Polski juniorów, które odbędą się 30 kwietnia.

Swoje walki wygrał też Stanisław Skorupski, ale ze względu na duża liczbę zawodników w wadze 70 kg. finał z jego udziałem rozegrany zostanie w sobotę (12 bm.).

W gronie kadetów bezkonkurencyjnymi okazali się Michał Jarliński i Natalia Karkowska. Ponadto drugie miejsce zajął Aleks Sulkowski.