Kolejne sukcesy KB Champion Włocławek

MG
Udane występy reprezentantów Klubu Bokserskiego Champion Włocławek.

Natalia Karkowska okazała się najlepsza w memoriale braci Olechów. W finale zawodów we Wrocławiu w kategorii juniorek w. 57 kg. zawodniczka KB Champion Włocławek pokonała Natalię Niedobylską (Gwarek Łęczna).

Główną atrakcją trzy dniowego pobyty podczas konsultacji kadr wojewódzkich był trening przeprowadzony przez Mateusza Masternaka, byłego mistrza Europy i uczestnika Polsat Boxing Night.

Natomiast Michał Jarliński i Wiktor Hładko wystąpili w Bydgoszczy w turnieju im Jerzego Adamskiego i wygrali swoje kategorie wagowe.

Jarliński (w. 66 kg.) w półfinale pokonał Jeana Paula Hoffmana (Niemcy), a w finale w drugiej rundzie przez RSC wygrał z Kacprem Poweske (Sako Gdańsk). Hładko najpierw wygrał z Krystianem Barskim (KSW Gostyń), a finale pokonał Agasi Margaryana (Niemcy).

Po tym turnieju obaj bokserzy Championa zostali powołani do kadry na mecz Włochy - Polska w Mediolanie na który wyjeżdżają 9 czerwca.

INFO Z POLSKI 11.05.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju