Mistrzostwa okręgu kujawsko-pomorskiego 2019. Sukcesy bokserów z Włocławka. Champion bezkonkurencyjny

Champion Włocławek
W Grudziądzu rozegrano XX Indywidualne Mistrzostwa Kujawsko Pomorskiego OZB Juniorów i Kadetów w Boksie. Bardzo dobrze w zawodach spisali się reprezentanci włocławskich klubów.

Pierwsze miejsce w klasyfikacji klubowej zajął Champion Włocławek.

Podopieczni trenerów: Roberta Osmólskiego, Daniela Łuczaka, Daniela Straszewskiego wywalczyli 6 złotych i dwa brązowe medale.

W kategorii kadetów pierwsze miejsca zajęli: Filip Lewandowski (waga 52 kg.), Aleksander Sidwa (60 kg., Bartosz Majewski (63 kg.), Daniel Mazurek (66 kg.), Jakub Straszewski (80 kg.).

Wśród juniorów bezkonkurencyjny był Michał Jarliński (69 kg.), a trzecie lokaty zajęli: Dorian Tomczak (69 kg.), Wiktor Hładko (64 kg.)

9 medali wywalczył Start Włocławek.
W finale wagi ciężkiej +80 kg. doszło do klubowego pojedynku kadetów Mateusza Bielickiego i Piotra Kalwasińskiego. Ten pierwszy pewnie wygrał 3:0. Srebrny medal zdobył Filip Kamiński (w. 52 kg).

Wśród juniorów drugie miejsce wywalczył Gabriel Świątkiewicz (91 kg)
Trzecie lokaty zajęli Jakub Woźniak (80 kg), Piotr Kaniewski (80 kg), Jakub Wesołowski (60 kg), Mateusz Kamiński Mateusz (80+ kg.)

Debiutujący w mistrzostwach Nokaut Włocławek zdobył 5 medali wśród kadetów. Pierwsze miejsce wywalczył Cezary Paszyński (54 kg.), drugie: Aleksy Dynaburski (46 kg.), Jakub Plecke (49 kg.), a trzecie Filip Kwiatkowski (57 kg.) i Natan Martynowski (75 kg.)

Ponadto 3. miejsce zajął Jakub Ostrowski (KSW Włocławek) w wadze 75 kg.

Łokietek Brześć Kujawski reprezentowało dwóch zawodników. Mistrzostwo zdobył kadet Adrian Lewandowski (w. 46 kg.), a srebro wywalczył Krystian Szymański (64 kg.).

Z klubu Potężnie Ciechocinek najlepszy okazał się kadet Oliwier Szmajda (75 kg.), a Tobiasz Kornacki (70 kg.) był drugi, a Marcel Graczyk (66 kg,) zajął trzecie miejsce.

MVP mistrzostw w kategorii juniorów uznany został Michał Jarliński (Champion). Najlepszą walkę mistrzostw wśród kadetów był pojedynek Filipa Lewandowskiego (Champion) z Filipem Kamińskim (Start Włocławek).
Mistrzowie poszczególnych wag wywalczyli awans do mistrzostw Polski w swoich kategoriach.

Najlepsze fotokolaże z klubów i dyskotek w 2018 roku [mnóstwo zdjęć, piękne kobiety]

Najlepsze fotokolaże z klubów i dyskotek w 2018 roku [mnóstw...

Flesz - wypadki drogowe. Jak udzielić pierwszej pomocy?