Mistrzostwa Włocławka Szkół Podstawowych w piłce nożnej halowej. SP 12 z pucharem dyrektora OSiR [zdjęcia, wideo]

Wojciech Alabrudziński
Puchar dyrektora OSiR dla SP 12 Włocławek.

Osiem drużyn wzięło udział w mistrzostwach szkół podstawowych w halowej piłce nożnej. Rozgrywki rozegrano w Hali Mistrzów.

W piątek rozegrano finały i podsumowano imprezę. Puchar Andrzeja Walczaka, dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji wywalczyli uczniowie SP 12, którzy w finałowym pojedynku pokonali SP nr 14 3:0.

W meczu o miejsce trzecie SP „Wiedza” wygrała z SP 2 1:0.

Najlepszym strzelcem turnieju został Karol Czerwiński z SP 12. Natomiast najlepszym zawodnikiem mistrzostw uznano Patryka Oleradzkiego z SP 14.

SP 12: Adam Stempiński, Szymon Bachurski, Karol Czerwiński, Rafał Filocha, Mateusz Jarosz, Patryk Molenda, Tymoteusz Orliński, Bartłomiej Pasternak, Kacper Pawłowski, Przemysław Wnukowski, Oliwier Szymański. Trener Dominik Chojnacki.