Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek. 1. kolejka TBL w sezonie 2014/15

redakcja
redakcja
Polski Cukier Toruń pokonał Anwil Włocławek 85:74 w 1. kolejce TBL w sezonie 2014/15.

Trener Mariusz Niedbalski po meczu Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 85:74 Trener Milija Bogicević po meczu Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 85:74 Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 85:74 (29:28, 22:18, 15:14, 19:14)Polski Cukier: L. Corbett 19, S. Denison 9, M. Nowakowski 8, Z. Comagić 8, A. Perka 8, K. Sulima 7, J. Diggs 6, M. Jarkamowicz 5 (1), M. Jankowski 5 (1), Anwil: C. Simon 20 (2), K. Wysocki 18, D. Vaughn 10 (2), S. Hajrić 8, B. Brown 7, G. Surmacz 6 (2), A. Eitutavičius 5 (1)Zdjęcia z meczu Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek - tutaj.Zdjęcia część II z meczu Polski Cukier Toruń - Anwil Włocławek - tutaj. Statystyki. Anwil 1. piątka: S. Hajrić, B. Brown, D. Vaughn, C. Simon, K. Wysocki 1. punkty w sezonie, Simon za trzynajwyższe prowadzenie gospodarzy - 17 punktami 86:69 - 38 min.najwyższe prowadzenie gości - 5 punktami 5:0, 10:5 - 1 i 3 minuta 18 - strat Anwilu! 6 - torunianPolski Cukier Toruń - Anwil Włocławek 85:74 (29:28, 21:18, 15:14, 19:14) 1. kwarta 29:28. Anwil: Simon 13, Wysocki 7, Surmacz 6, Vaughn 2 2. kwarta 22:18. Anwil: Hajrić 8, Simon 5, Vaughn 3, Brown 2 3. kwarta 15:14. Anwil: Vaughn 5, Wysocki 4, Eitutavičius 3, Brown 2 4. kwarta 19:14 Anwil: Wysocki 5, Brown 3, Wysocki 2, Eitutavičius 2, Simon 2 ***W piątek odbędzie się pierwszy mecz w sezonie 2014/15 Tauron Basket Ligi. W Toruniu w derbach Polski Cukier Toruń zagra z Anwilem Włocławek. Początek meczu o godzinie 20.Kwadrans wcześniej rozpocznie się transmisja spotkania w Polsacie Sport News i Polsacie Sport Extra. Wynik meczu można śledzić także tutaj. Nasi reporterzy są na meczu w Toruniu. Już w trakcie meczu pojawią się zdjęcia ze spotkania, a po meczu wideo z konferencji oraz wypowiedzi trenerów.Podsumowanie sparingów Anwilu Włocławek przed sezonem 2014/15 w TBL. - Arkadiusz Lewandowski, prezes WTK SSA przed sezonem