Sukcesy reprezentantów Akademii Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek. Bartosz Kwiatkowski najlepszy w Mistrzostwach Polski Sztuk Walki ICO

MG
Akademia Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek
W Sulejówku odbyły się Mistrzostwa Polski Sztuk Walki ICO.

Udanie w zawodach spisali się reprezentanci Akademii Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek, którzy wywalczyli 5 medalowych lokat w kategorii Kick Light w Mistrzostwach Polski Sztuk Walki ICO Sulejówek 2018.

Najlepiej z podopiecznych trenera Romana Gaworskiego spisał się Bartosz Kwiatkowski (+75 kg.), który wywalczył pierwsze miejsce. Drugie lokaty zajęli: Natan Lisowski (69 kg), Janusz Piechocki (+55 kg.), Adrian Krakowski (+65 kg) i Hubert Pierowski (+80 kg.), którego walka została uznana za najlepszą w mistrzostwach.

Dodajmy, iż zawodnicy Akademii Karate Tradycyjnego Centrum Włocławek otrzymali powołania na zgrupowanie kadry narodowej.