Tak było podczas 2. Turnieju Gier Podwójnych o Puchar prezydenta Włocławka. Zdjęcia, wideo

Renata Brzostowska
od 16 lat
We Włocławku po raz drugi rozegrany został Turniej Gier Podwójnych o Puchar prezydenta Włocławka. W Szkole Podstawowej nr 19 w Michelinie do rywalizacji stanęło 67 zawodników i zawodniczek. Zobaczcie zdjęcia, poznajcie zwycięzców.

Podczas 2. Turnieju Gier Podwójnych o Puchar prezydenta Włocławka, który rozegrany został w piątek, 18 sierpnia 2023 roku, do rywalizacji stanęło 67 zawodników i zawodniczek, którzy zagrali łącznie 85 pojedynków. Turniej badmintona dla amatorów zorganizowany został przez Klub Sportowy RelaxBad z Nowej Wsi.

Przez kilka godzin zawodnicy i zawodniczki rywalizowali w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 19 we Włocławku.

- Badminton, to jest jeden z najszybszych sportów na świecie. Tutaj są ludzie, którzy lubią szybką grę, dużo wymian i chcą się, lubią bardzo mocno zmęczyć. Jesteśmy klubem amatorskim i organizujemy turnieje dla amatorów. - mówił Grzegorz Jankowski, prezes klubu sportowego RelaxBad - dodając, że klub to też Włocławska Amatorska Liga Badmintona.