Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Wybieramy dzieci z powiatu włocławskiego na świąteczną okładkę Gazety Pomorskiej. Trwa głosowanie, zobacz zdjęcia

OPRAC.: GM/pomorska.pl
Oto ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI z powiatu włocławskiego Wybieramy dzieci na świąteczne okładki
Oto ŚWIĄTECZNE GWIAZDECZKI z powiatu włocławskiego Wybieramy dzieci na świąteczne okładki pomorska.pl
Tradycyjnie, jak co roku, Gazeta Pomorska tworzy wielką świąteczną galerię zdjęć dzieci z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Spośród maluszków i starszaków Czytelnicy wybiorą dzieci, które trafią na okładki świątecznego wydania. Wszystkie przesłane do 17 listopada zdjęcia ukażą się w specjalnym dodatku, który zostanie wydany w czwartek, 23 listopada. Na dzieci czekają wspaniałe nagrody - wśród nich rodzinne sesje fotograficzne, vouchery na zakupy w sklepach SMYK, a w finale wyjazdy do Energylandii, vouchery do biura podróży oraz dwie nagrody główne - 50 000 zł.

To jedna z najpiękniejszych tradycji Gazety Pomorskiej. Co roku okładki świątecznego wydania zdobią zdjęcia dzieci naszych Czytelników. Wcześniej - w czwartek, 23 listopada - do gazety dołączamy specjalny dodatek, w którym zamieszamy kilkaset fotografii najmłodszych, które ich rodzice przesyłają w ramach akcji Świąteczne Gwiazdeczki.

- Publikacja zdjęcia na okładce gazety to piękna rodzinna pamiątka. W tym samym dniu wewnątrz wydania ukazuje się też specjalny dodatek z dużymi zdjęciami dzieci z każdego miasta i powiatu w naszym regionie- mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca akcji. - Rodzice co roku chętnie przesyłają zdjęcia swoich pociech, a później w głosowaniu wybierają dziecko na okładkę.

Zobaczcie zdjęcia zgłoszonych dzieci z powiatu włocławskiego

W tym roku przez cały miesiąc, od połowy listopada do połowy grudnia, będziemy przedstawiać w gazecie liderów głosowania, a rodzice będą mogli opowiadać o swoich pociechach. Na laureatów akcji jak zwykle czeka mnóstwo nagród. Nowością w tym roku będzie główna nagroda w finale akcji - 50 000 zł na spełnienie dziecięcych marzeń. Z kolei w naszym serwisie internetowym i na Facebooku będziemy publikować wideopamiątki - rozmowy z dziećmi i ich rodzicami.

REGULAMIN PLEBISCYTU

Rodzinne wideopamiątki

Do akcji można zgłosić dziecko w każdym wieku. To nie musi być profesjonalna fotografia, nie musi też prezentować świątecznego klimatu. Wystarczy, że będzie to ładne, radosne ujęcie dziecka. Z powodzeniem może to być zwykłe zdjęcie wykonane choćby telefonem komórkowym. Czekamy na zdjęcia zabawne, kolorowe, piękne, niepowtarzalne, te ważne dla rodziców lub takie, które najbardziej podobają się dzieciom. Najważniejsze, aby ukazywały chwile pełne radości i uśmiechu.

AKTUALNE WYNIKI

Na łamy Gazety trafią wszystkie zdjęcia przesłane w ramach akcji do 17 listopada włącznie. Ukażą się one w czwartek, 23 listopada w specjalnym dodatku Gazety Pomorskiej. Nasi Czytelnicy wybiorą najpiękniejsze fotografie osobno w każdym mieście i powiecie naszego województwa, głosując w dwóch kategoriach: Maluszki do 2 lat oraz Dzieci od 2 lat. Głosowanie rozpoczęło się we wtorek, 7 listopada.

Na okładki gazety trafią dzieci, które zdobędą najwięcej głosów w skali województwa wśród zwycięzców głosowań prowadzonych osobno w miastach i powiatach. Te dzieci wezmą udział w specjalnych sesjach fotograficznych. Ich zdjęcia ukażą się na pierwszej stronie gazety w świątecznym tygodniu.

Twoje dziecko może też zostać
gwiazdą kampanii promocyjnej

Akcja Świąteczne Gwiazdeczki jest prowadzona jednocześnie w każdym województwie w Polsce. Zakończy ją dodatkowy, ogólnopolski finał, w którym wezmą udział laureaci z każdego regionu - maluszki i starszaki. Wszyscy finaliści będą mieli takie same szanse na zwycięstwo, rozpoczynając nową walkę o głosy.

Dzieci, które zdobędą najwięcej głosów w finale, zostaną zaproszone na specjalną, profesjonalną sesję fotograficzną, podczas której zostaną wykonane zdjęcia do ogólnopolskiej kampanii promocyjnej akcji Uśmiech Dziecka, która będzie realizowana w maju i czerwcu 2024 roku.

W każdym mieście i powiecie rodzice maluszków do 2 lat, których zdjęcia zdobędą najwięcej głosów, otrzymają:

 • zaproszenie na profesjonalną rodzinną sesję zdjęciową,

 • publikację zdjęcia w specjalnym dodatku Świąteczne Gwiazdeczki, który w grudniu będzie dołączony do całego nakładu gazety,
 • pamiątkowy egzemplarz gazety z dodatkiem,
 • fotoksiążkę ze zdjęciami wybranymi przez rodziców,

 • pluszową maskotkę,

 • edukacyjny zestaw książeczek renomowanej marki CzuCzu.

* * *

W każdym mieście i powiecie rodzice maluszków do 2 lat, które zajmą drugie i trzecie miejsca w głosowaniu, otrzymają:

 • pluszową maskotkę,

 • edukacyjny zestaw książeczek renomowanej marki CzuCzu,

 • fotoksiążkę ze zdjęciami wybranymi przez rodziców.

Nagrody dla dzieci od 2 lat

W każdym mieście i powiecie dziecko, którego zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma:

 • zaproszenie na profesjonalną rodzinną sesję zdjęciową,

 • publikację zdjęcia w specjalnym dodatku Świąteczne Gwiazdeczki, który w grudniu będzie dołączony do całego nakładu gazety,
 • pamiątkowy egzemplarz gazety z dodatkiem,
 • fotoksiążkę ze zdjęciami wybranymi przez rodziców.

 • pluszową maskotkę,

 • duży zestaw kreatywny znanej i cenionej marki Bambino,

* * *

W każdym mieście i powiecie dzieci, które zajmą drugie i trzecie miejsca w głosowaniu, otrzymają:

 • pluszową maskotkę,

 • zestaw kreatywny znanej i cenionej marki Bambino,

 • fotoksiążkę ze zdjęciami wybranymi przez rodziców.

Nagrody główne

Na siedmioro maluszków do 2 lat i siedmioro dzieci od 2 lat, które zdobędą najwięcej głosów w regionalnym rankingu zwycięzców z miast i powiatów czekają główne nagrody w naszej akcji.

I miejsce w rankingach regionalnych

 • publikacja zdjęcia na okładce głównego wydania gazety,
 • karta podarunkowa na zakupy w sklepie SMYK o wartości 1500 złotych,

 • voucher dla rodziców na specjalny tort urodzinowy . To będzie wyjątkowy tort wykonany na zamówienie z ulubioną postacią z bajek albo ze zdjęciem dziecka,

 • awans do ogólnopolskiego finału akcji w danej kategorii wiekowej.

Nagrody za miejsca od 2 do 7 w rankingu wojewódzkim

Dzieci, które zajmą miejsca od 2 do 7 otrzymają:

 • karty podarunkowe na zakupy w sklepie SMYK o wartości 1 000 złotych,

 • voucher dla rodziców na specjalny tort urodzinowy . To będzie wyjątkowy tort wykonany na zamówienie z ulubioną postacią z bajek albo ze zdjęciem dziecka,

 • awans do ogólnopolskiego finału akcji w danej kategorii wiekowej.
Nagrody
w ogólnopolskim finale

W każdej z dwóch kategorii wiekowych - do 2 lat i od 2 lat, na dzieci, których zdjęcia zdobędą najwięcej głosów w ogólnopolskim finale akcji Świąteczne Gwiazdeczki czekają główne nagrody:

 • 50 000 złotych na realizację marzeń dziecka i rodziny,

 • udział w ogólnopolskiej kampanii akcji Uśmiech Dziecka prowadzonej w maju i czerwcu przez dzienniki regionalne w całej Polsce. Dzieci wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej.

* * *

Dzieci, które w każdej z dwóch kategorii wiekowych - do 2 lat i od 2 lat - zajmą drugie i trzecie miejsce zdobędą:

 • zaproszenie dla rodziny na wycieczkę do Paryża obejmującą całodzienną wizytę w Disneylandzie – jednym z najlepszych parków rozrywki na świecie, wiele innych atrakcji dla dzieci oraz zwiedzanie Paryża z rejsem po Sekwanie (nagroda obejmuje wyjazd dwóch rodziców z maks. dwójką dzieci)

UWAGA: możliwe będzie wykorzystanie vouchera (o wartości 10.000 zł) na inną wycieczkę lub wczasy z oferty Biuro Podróży ITAKA.

* * *

Dzieci, które w kategorii wiekowej Maluszki do 2 lat w finale ogólnopolskim zajmą miejsce od 4 do 10 zdobędą:

 • zaproszenie na rodzinny pobyt w komfortowym hotelu ze SPA z atrakcjami dla najmłodszych i pakietem relaksujących zabiegów dla rodziców.

* * *

Dzieci, które w kategorii wiekowej od 2 lat w finale ogólnopolskim zajmą miejsce od 4 do 10 zdobędą:

 • rodzinne zaproszenie na czterodniowy pobyt w ENERGYLANDII w miejscowości Zator - największym w Polsce rodzinnym parku rozrywki i wesołym miasteczku.

Zaproszenie obejmuje wyjątkowe atrakcje dla dzieci i rodziców:

__________

Informacji o akcji udziela:
Marta Zmarzlik
tel. 502 499 553
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Ewa Wachowicz szaleje z piłą

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wloclawek.naszemiasto.pl Nasze Miasto