Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Wyniki i terminarz rozgrywek 4. ligi kujawsko-pomorskiej - runda jesienna, sezon 2023/24

GM/kpzpn.pl
Wideo
od 16 lat
Podajemy terminarz rozgrywek 4. ligi kujawsko-pomorskiej w sezonie 2023/24 oraz wyniki i strzelców po poszczególnych kolejkach.

Wyniki/terminarz rozgrywek 4. ligi kujawsko-pomorskiej - runda jesienna

1. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej - strzelcy (5-6.08.2023)

Pomorzanin Toruń - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:5 (0:2)
Bramki: Marcel Strzyżewski 2 (17, 89), Wiktor Kaszyński (27, samobójcza), Patryk Perliński (80), Jan Rogowski (88)

Łokietek Brześć Kujawski - Noteć Łabiszyn 5:2 (1:2)
Bramki: Bartosz Czyżewski (27), Marcin Pałczyński (52), Damian Kacperski (65), Erwin Mętlewicz (71), Kacper Wienconek (83) - Grzegorz Adamski 2 (9, 25)

Start Pruszcz - Tłuchowia Tłuchowo 1:1 (1:0)
Bramki: Mateusz Zbiranek (18) - Seweryn Truskolaski (83)

Polonia Bydgoszcz - Sparta Brodnica 1:3 (1:1)
Bramki: Oskar Andrzejewski (18) - Brendon Pereira (33), Łukasz Ciechowski (66), Bartosz Kaczyński (75)

Chełminianka Chełmno - Kujawianka Izbica Kujawska 2:1 (1:0)
Bramki: Dawid Rogulski (26), Dawid Bocian (62, rożny) - Artur Gajda (88)

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pogoń Mogilno 4:1 (1:0)
Bramki: Kieran Ollivierre (44), Sebastian Fido 2 (55, 67), Łukasz Witucki (66) - Mateusz Rościszewski (83)

Unia Wąbrzeźno - Wda Świecie 0:3 (0:1)
Bramki: Michał Kalitta 2 (32, 63), Damian Rybacki (68)

Lech Rypin - Cuiavia Inowrocław 1:1 (0:1)
Bramki: Radosław Rybka (88, głową) - Patryk Wiśniewski (19)

Wtorek (29 sierpnia):
Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Lider Włocławek 3:2 (1:0)
Bramki: Oskar Semeniuk 2 (70, 74), Wiktor Wojciechowski (25, samobójcza) - Nikolas Brzeziński (51), Igor Trzciński (69)

Zapis relacji na żywo, tabela, klasyfikacja strzelców

2. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej - strzelcy (12.08.2023)

Sparta Brodnica - Łokietek Brześć Kujawski 2:2 (1:0)
Bramki: Gabor Grabowski (37, karny), Brendon Pereira (69) - Piotr Szczęsny (57), Erwin Mętlewicz (88)

Wda Świecie - Orlęta Aleksandrów Kujawski 5:0 (4:0)
Bramki: Michał Kalitta (7), Jakub Ratkowski (16), Paweł Słaby 2 (18, 78), Damian Rybacki (27)

Tłuchowia Tłuchowo - Chełminianka Chełmno 5:0 (3:0)
Bramki: Dawid Marciniak (13), Dawid Kieplin 2 (16, 26, karny), Jarosław Kułaga (68), Mateusz Skowroński (86, samobójcza)

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Pomorzanin Toruń 4:0 (1:0)
Bramki: Oskar Semeniuk (50), Bartłomiej Świątek 3 (51, 54, 90+4)

Chemik Bydgoszcz - Lech Rypin 2:0 (0:0)
Bramki: Piotr Siekirka (67), Łukasz Pikalski (76)

Pogoń Mogilno - Polonia Bydgoszcz 4:0 (2:0)
Bramki: Marcin Kaliski (20), Krzysztof Chojnacki (34), Norbert Rościszewski (70), Wiktor Mrówczyński (90)

Kujawianka Izbica Kujawska - Unia Wąbrzeźno 1:2 (1:1)
Bramki: Marcin Bykowski (18, karny) - Aron Maciejewski (40), Sebastian Wiśniewski (90+1)

Cuiavia Inowrocław - Start Pruszcz 3:5 (1:1)
Bramki: Mariusz Miłek (5), Damian Zagórski (71), Mariusz Kryszak (83, karny) - Mateusz Zbiranek 2 (21, 56), Jakub Krukowski 2 (60, 69), Oleksandr Ovsiak (90)

Lider Włocławek - Noteć Łabiszyn 1:4 (1:1)
Bramki: Adrian Kowalski (90) - Marcin Słowiński (41), Grzegorz Adamski 3 (51, 68, 90)

Zapis relacji na żywo, tabela, klasyfikacja strzelców

3. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej - strzelcy (15.08.2023)

Start Pruszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:0 (0:0)
Bramka: Maciej Górzyński (64)

Unia Wąbrzeźno - Tłuchowia Tłuchowo 0:0

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska 1:2 (0:1)
Bramki: Jakub Budzisz (84) - Denys Shmatov (20), Kamil Kuropatwiński (50)

Noteć Łabiszyn - Sparta Brodnica 2:4 (2:2)
Bramki: Grzegorz Adamski (22), Mikołaj Winiecki (38) - Krystian Janczak (32), Maciej Tuptyński (43), Brandon Pereira (56), Dawid Hinz (67)

Lech Rypin - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 0:0

Chełminianka Chełmno - Cuiavia Inowrocław 1:1 (0:0)
Bramki: Dawid Szpankiewicz (71) - Gabriel Silva (56)

Pomorzanin Toruń - Lider Włocławek 2:1 (1:1)
Bramki: Jakub Sajda (10), Wojciech Wołk (60) - Adrian Kowalski (35)

Polonia Bydgoszcz - Wda Świecie 1:3 (0:1)
Bramki: Adam Łotoszyński (48) - Jakub Ratkowski (36), Tymoteusz Majka (69), Patryk Kozłowski (90+1)

Łokietek Brześć Kujawski - Pogoń Mogilno 0:0

Zapis relacji na żywo, tabela, klasyfikacja strzelców

4. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej(19-20.08.2023)

Tłuchowia Tłuchowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:1 (0:1)
Bramki: Dawid Marciniak (69, karny) - Maciej Murawski (20)

Lider Włocławek - Sparta Brodnica 1:5 (1:2)
Bramki: Damian Argalski (44, samobójcza) - Grzegorz Domżalski 2 (36, 84), Brendon Pereira (20), Maciej Tuptyński (53), Kacper Dzwonkowski (65)

Cuiavia Inowrocław - Unia Wąbrzeźno 3:0 (0:0)
Bramki: Wiktor Majchrzak 2 (69, 86, karny), Łukasz Chruścicki (72)

Kujawianka Izbica Kujawska - Polonia Bydgoszcz 3:1 (0:0)
Bramki: Bartłomiej Mielczarek (47), Robert Frasz (80, samobójcza), Kamil Kuropatwiński (90+2) - Arkadiusz Piskorski (55, karny)

Lech Rypin - Pomorzanin Toruń 2:1 (0:0)
Bramki: Paweł Lewandowski (59), Martyn Trędewicz (82) - Robert Wesołowski (87)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Chełminianka Chełmno 7:0 (1:0)
Bramki: Damian Rysiewski (13, karny), Konrad Klatecki (52), Dawid Zaborowski (55), Marcel Strzyżewski (63), Patryk Perliński (83), Jakub Czesiński (85), Piotr Siekirka (90)

Wda Świecie - Łokietek Brześć Kujawski 4:1 (2:0)
Bramki: Michał Kalitta 2 (5, 20), Paweł Słaby (65), Damian Rybacki (84) - Szymon Bołkowiec (90, karny)

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Start Pruszcz 1:1 (0:0)
Bramki: Aleksander Zieliński (55) - Maciej Górzyński (90+10)

Pogoń Mogilno - Noteć Łabiszyn 2:1 (1:1)
Bramki: Wiktor Mrówczyński (40), Adam Kozłowski (90) - Mateusz Krajewski (45, karny)

Zapis relacji na żywo, tabela, klasyfikacja strzelców

5. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej (25-27.08.2023)

Start Pruszcz - Pomorzanin Toruń 6:0 (2:0)
Bramki: Wiktor Majer (18), Dmytro Chernushkin 2 (34, 56), Maciej Górzyński (48), Damian Stasikowski 2 (53, 68)

Łokietek Brześć Kujawski - Kujawianka Izbica Kujawska 1:1 (1:0)
Bramki: Damian Kacperski - Łukasz Galanciak (85)

Chełminianka Chełmno - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 0:2 (0:1)
Bramki: Oskar Semeniuk 2 (72, 81)

Noteć Łabiszyn - Wda Świecie 0:4 (0:2)
Bramki: Michał Kalitta 2 (29, karny, 36, karny), Damian Rybacki (53), Jakub Węgrzyn (83)

Unia Wąbrzeźno - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:0

Lech Rypin - Lider Włocławek 3:1 (1:0)
Bramki: Szymon Koziatek (1), Martyn Trędewicz 2 (67, 74) - Nikolas Brzeziński (79, wolny)

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Cuiavia Inowrocław 1:1 (1:0)
Bramki: Remigiusz Wojnowski (26) - Kacper Wojtyszyn (84)

Sparta Brodnica - Pogoń Mogilno 3:2 (2:1)
Bramki: Jakub Bojar (19), Brendon Pereira 2 (28, 72) - Norbert Rościszewski (25, karny), Adam Kozłowski (68)

Polonia Bydgoszcz - Tłuchowia Tłuchowo 2:2 (1:0)
Bramki: Oskar Andrzejewski (22), Arkadiusz Piskorski (81) - Mariusz Cichowlas (54, wolny), Dawid Marciniak (56)

6. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej (2.09.2023)

Tłuchowia Tłuchowo - Łokietek Brześć Kujawski 1:0 (1:0)
Bramka: Donavan Ferreira (6)

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Unia Wąbrzeźno 3:0 (1:0)
Bramki: Antoni Chylewski (28), Radosław Mik (85), Krzysztof Szal (90+3, karny)

Pomorzanin Toruń - Chełminianka Chełmno 0:1 (0:1)
Bramka: Paweł Zieliński (42)

Lider Włocławek - Pogoń Mogilno 1:11 (0:3)
Bramki: Jan Dobko (55) - Mateusz Rościszewski 2 (8, 60), Kacper Lewandowski (32), Norbert Rościszewski 2 (43, 52), Filip Jagielski (53), ]Mateusz Rościszewski (60), Adam Kozłowski 3 (78, 79, 83), Wiktor Mrówczyński (84)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski 4:0 (2:0)
Bramki: Damian Rysiewski (30, karny), Konrad Klatecki (42), Patryk Perliński (68), Łukasz Pikalski (90+1)

Kujawianka Izbica Kujawska - Noteć Łabiszyn 1:2 (1:1)
Bramki: Kamil Kuropatwiński (18, karny) - Grzegorz Adamski (17, karny), Grzegorz Kaniecki (74, głową)

Wda Świecie - Sparta Brodnica 4:1 (1:0)
Bramki: Oskar Januszewski (8), Paweł Slaby (56, głową), Oskar Januszewski (63), Michał Kalitta (66) - Maciej Tuptyński (50)

Lech Rypin - Start Pruszcz 0:3 (0:2)
Bramki: Bartosz Czerwiński (12), Dawid Duma (32), Maciej Górzyński (65)

Cuiavia Inowrocław - Polonia Bydgoszcz 1:1 (0:1)
Bramki: Mariusz Miłek (88) - Adam Łotoszyński (3)

Zapis relacji na żywo, tabela, klasyfikacja strzelców

7. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej (8-10.09.2023)

Start Pruszcz - Lider Włocławek 6:0 (2:0)
Bramki: Mateusz Zbiranek (16), Bartosz Czerwiński (44), Dmytro Chernushkin 2 (51, 75), Wiktor Majer (55), Maciej Górzyński (81)

Chełminianka Chełmno - Lech Rypin 0:5 (0:5)
Bramki: Julian Kolbus (26), Paweł Lewandowski 4 (33, 36, 43, 45)

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 2:2 (1:2)
Bramki: Sebastian Fido (7, karny), Marcel Wcisło (90+3, głową) - Oskar Semeniuk (36), Bartłomiej Świątek (44)

Noteć Łabiszyn - Tłuchowia Tłuchowo 2:4 (1:3)
Bramki: Łukasz Żuchowski (20), Mikołaj Winiecki (77) - Dawid Kieplin 3 (24, 26, 36), Alan Czerwiński (90+5)

Sparta Brodnica - Kujawianka Izbica Kujawska 3:2 (1:0)
Bramki: Brendon Pereira 2 (35, 69), Maciej Tuptyński (46) - Oleg Tabaka (77), Stanisław Łojewski (90+3)

Pogoń Mogilno - Wda Świecie 1:2 (1:0)
Bramki: Norbert Rościszewski (24) - Michał Kalitta 2 (62, 90+2, karny)

Unia Wąbrzeźno - Pomorzanin Toruń 3:1 (1:0)
Bramki: Mikołaj Wojdak (16), Damian Orzechowski (68), Aron Maciejewski (71) - Samuel Gerc (60)

Łokietek Brześć Kujawski - Cuiavia Inowrocław 1:1 (1:1)
Bramki: Szymon Bołkowiec (45+2, karny) - Gabriel Silva (5)

Polonia Bydgoszcz - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:1 (0:1)
Bramka: Damian Rysiewski (21, karny)

Zapis relacji na żywo, tabela, klasyfikacja strzelców

8. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej (16-17.09.2023)

Pomorzanin Toruń - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:3 (2:2)
Bramki: Samuel Gerc (17), Marek Piątkowski (31) - Patrick Kasaira (42), Hubert Maciąg 2 (45, 85)

Lech Rypin - Unia Wąbrzeźno 0:1 (0:0)
Bramka: Jakub Nowak (49, karny)

Lider Włocławek - Wda Świecie 0:5 (0:3)
Bramki: Szymon Kozłowski (13), Wiktor Wojciechowski (15, samobójcza), Michał Kalitta (27), Patryk Kozłowski (59), Oskar Januszewski (76)

Kujawianka Izbica Kujawska - Pogoń Mogilno 3:2 (2:1)
Bramki: Stanisław Łojewski (5), Mateusz Wodziński (45+1), Łukasz Galanciak (84) - Adam Kozłowski (33), Norbert Rościszewski (62)

Start Pruszcz - Chełminianka Chełmno 3:1 (0:1)
Bramki: Mateusz Zbiranek (70, głową), Bartosz Czerwiński (83, głową), Jakub Krukowski (90, głową), Damian Gross (16)

Tłuchowia Tłuchowo - Sparta Brodnica 4:2 (2:1)
Bramki: Dawid Marciniak (13, karny), Miguel Edelino 2 (29, 63), Adrian Bieńkowski (81) - Maciej Tuptyński 2 (25, 50)

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Polonia Bydgoszcz 1:2 (0:1)
Bramki: Maksymilian Wołczek (55, karny) - Maciej Sieradzki (45+2), Arkadiusz Piskorski (74)

Cuiavia Inowrocław - Noteć Łabiszyn 3:0 (1:0)
Bramki: Ariel Jastrzembski (25), Szymon Maziarz (90+2), Damian Zagórski (90+3)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Łokietek Brześć Kujawski 5:0 (2:0)
Bramki: Kacper Klimkiewicz (4), Alan Majerski (20), Patryk Perliński 2 (68, 90+3), Jakub Czesiński (77)

Zapis relacji na żywo, tabela, klasyfikacja strzelców

9. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej (23-24.09.2023)

Wda Świecie - Kujawianka Izbica Kujawska 2:1 (1:0)
Bramki: Michał Kalitta (34), Damian Rybacki (78) - Oleg Tabaka (87)

Unia Wąbrzeźno - Start Pruszcz 2:1 (0:0)
Bramki: Mikołaj Wojdak (58), Ohaga Chimezie (89) - Bartosz Czerwiński (73)

Polonia Bydgoszcz - Pomorzanin Toruń 9:1 (3:0)
Bramki: Adam Łotoszyński 2 (25, 40), Oskar Andrzejewski (35, wolny), Arkadiusz Piskorski (61, głową), Jakub Makowski 2 (69, 86), Wiktor Dąbek (73), Mikołaj Szmelc (76), Miłosz Olejniczak (82) - Jakub Sajda (90, wolny)

Chełminianka Chełmno - Lider Włocławek 3:1 (0:1)
Bramki: Bartosz Majorek (58), Dawid Bocian (61), Paweł Zieliński (77) - Bartłomiej Buliński (21)

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Lech Rypin 2:1 (1:1)
Bramki: Artem Osmolovskiy (28), Kieran Ollivierre (87, głową) - Kamil Sternicki (21)

Pogoń Mogilno - Tłuchowia Tłuchowo 1:2 (0:0)
Bramki: Adam Kozłowski (67) - Luka Redek (63, wolny), Damian Lubak (88)

Łokietek Brześć Kujawski - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 1:1 (1:1)
Bramki: Damian Kacperski (43) - Sebastian Smaruj (18)

Sparta Brodnica - Cuiavia Inowrocław 2:2 (1:1)
Bramki: Grzegorz Domżalski (20), Bartłomiej Kaczyński (90+4, głową) - Gabriel Silva (6), Szymon Maziarz (83, karny)

Noteć Łabiszyn - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:2 (1:0)
Bramki: Mikołaj Winiecki (14) - Patryk Perliński (63, głową), Łukasz Pikalski (75, głową)

Zapis relacji na żywo, tabela, klasyfikacja strzelców

10. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej (10.09/1.10.2023)

Pomorzanin Toruń - Łokietek Brześć Kujawski 1:3 (0:1)
Bramki: Jakub Sajda (65) - Maciej Pałczyński (13), Szymon Bołkowiec (75, karny), Kacper Wienconek (89)

Start Pruszcz - Orlęta Aleksandrów Kujawski 2:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Zbiranek 2 (60, 79) - Łukasz Witucki (50)

Lech Rypin - Polonia Bydgoszcz 1:0 (0:0)
Bramki: Wiktor Majewski (52)

Cuiavia Inowrocław - Pogoń Mogilno 1:1 (0:0)
Bramki: Szymon Maziarz (54, karny) - Piotr Mroziński (87)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Sparta Brodnica 1:0 (0:0)
Bramki: Dawid Zaborowski (82, karny)

Chełminianka Chełmno - Unia Wąbrzeźno 0:2 (0:1)
Bramki: Jakub Nowak (45+4, karny), Konrad Sztuka (63)

Lider Włocławek - Kujawianka Izbica Kujawska 4:0 (1:0)
Bramki: Jan Dobko 2 (25, karny, 90+2), Adrian Kowalski (83), Nikolas Brzeziński (90+3)

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Noteć Łabiszyn 1:2 (0:0)
Bramki: Damian Adamski (69) - Mikołaj Winiecki (72), Dmytro Rudakov (75)

Tłuchowia Tłuchowo - Wda Świecie 0:2 (0:1)
Bramki: Jakub Ratkowski (41), Damian Rybacki (52)

11. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej (7/8/10.2023)

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Chełminianka Chełmno 3:3 (1:1)
Bramki: Szymon Michalkiewicz (21), Kieran Ollivierre (72), Łukasz Witucki (86) - Dawid Rogulski (39), Karol Misiaszek (60), Dawid Szpankiewicz (70, karny)

Noteć Łabiszyn - Pomorzanin Toruń 4:0 (3:0)
Bramki: Łukasz Żuchowski 2 (13, 38), Marcin Słowiński (25), Grzegorz Adamski (44)

Kujawianka Izbica Kujawska - Tłuchowia Tłuchowo 1:4 (0:1)
Bramki: Stanisław Łojewski (46) - Luka Redek (45, wolny), Alan Czerwiński (87), Dawid Kieplin (89), Dawid Marciniak (90)

Sparta Brodnica - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 0:1 (0:1)
Bramka: Bartłomiej Świątek (36)

Łokietek Brześć Kujawski - Lech Rypin 2:4 (0:2)
Bramki: Damian Rutkowski (74), Szymon Bołkowiec (83, karny) - Nazarii Murashko (5), Jakub Listkowski (12), Martyn Trędewicz (59), Bartłomiej Śmigrodzki (65)

Unia Wąbrzeźno - Lider Włocławek 2:0 (2:0)
Bramki: Jakub Nowak 2 (14, 29)

Pogoń Mogilno - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:4 (0:0)
Bramki: Patryk Perliński 3 (47, 52, 57), Łukasz Pikalski (73)

Wda Świecie - Cuiavia Inowrocław 0:1 (0:1)
Bramki: Łukasz Chruścicki (4, karny)

Polonia Bydgoszcz - Start Pruszcz 2:1 (2:0)
Bramki: Maciej Sieradzki (17, głową), Arkadiusz Piskorski (24) - Bartosz Czerwiński (59, karny)

Zapis relacji na żywo, tabela, klasyfikacja strzelców

12. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej (14/15.10.2023)

Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica 0:0 - walkower 0:3
Mecz został zweryfikowany jako walkower 0:3 w związku z grą Kacpra Centkowskiego. Piłkarz Pomorzanina w czwartek zagrał w meczu juniorów (55 minut), a w sobotę 12 minut w spotkaniu seniorów. Jednak nie minęło 48 godzin między tymi występami i zgodnie z regulaminem rozgrywek mecz został zweryfikowany i punkty przyznano Sparcie.

Lider Włocławek - Tłuchowia Tłuchowo 0:6 (0:5)
Bramki: Dawid Kieplin 3 (7, 20, 30), Alan Czerwiński 2 (14, 36), Mariusz Cichowlas (79)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Wda Świecie 1:3 (0:3)
Bramki: Patryk Perliński (90+1) - Tomasz Wypij (8), Michał Kalitta 2 (9, 18, głową)

Start Pruszcz - Łokietek Brześć Kujawski 2:1 (0:1)
Bramki: Dawid Duma (76), Mateusz Zbiranek (86) - Kacper Wienconek (9)

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Pogoń Mogilno 1:3 (0:1)
Bramki: Antoni Chylewski (90+2) - Piotr Mroziński (21), Norbert Rościszewski (66), Krzysztof Chojnacki (81)

Lech Rypin - Noteć Łabiszyn 3:0 (1:0)
Bramki: Jakub Listkowski 2 (17, 72), Nazarii Murashko (63, wolny),

Chełminianka Chełmno - Polonia Bydgoszcz 2:2 (1:0)
Bramki: Aleksander Witek (25, głową), Paweł Zieliński (58) - Maciej Sieradzki (67), Arkadiusz Piskorski (82)

Unia Wąbrzeźno - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:2 (0:1)
Bramki: Konrad Sztuka (63) - Szymon Brzeziński (28), Łukasz Witucki (78)

Cuiavia Inowrocław - Kujawianka Izbica Kujawska 2:3 (0:0)
Bramki: Łukasz Chruścicki (55, karny), Kacper Wojtyszyn (75) - Bartłomiej Mielczarek 2 (51, 90+3), Marcin Bykowski (88, karny)

Zapis relacji na żywo, tabela, klasyfikacja strzelców

13. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej (21/22.10.2023)

Polonia Bydgoszcz - Unia Wąbrzeźno 0:1 (0:0)
Bramki: Szymon Pawłowski (5, karny)

Łokietek Brześć Kujawski - Chełminianka Chełmno 3:1 (1:0)
Bramki: Damian Kacperski 2 (41, 88, karny), Maciej Pałczyński (58) - Gracjan Buchholz (74)

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Lider Włocławek 3:0, walkower

Noteć Łabiszyn - Start Pruszcz 0:4 (0:1)
Bramki: Bartosz Czerwiński 3 (27, 52, karny, 83, karny), Mateusz Zbiranek (73)

Sparta Brodnica - Lech Rypin 2:3 (1:0)
Bramki: Maciej Tuptyński (2), Grzegorz Domżalski (61, karny) - Wiktor Majewski (57), Julian Kolbus (76), Bartłomiej Śmigrodzki (85)

Kujawianka Izbica Kujawska - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:3 (0:0)
Bramki: Patryk Perliński 3 (56, 65, 88)

Wda Świecie - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 3:2 (1:0)
Bramki: Michał Kalitta (43), Mateusz Gorzycki (58, samobójcza), Oskar Januszewski (90+2) - Bartłomiej Świątek (74), Antoni Chylewski (90)

Pogoń Mogilno - Pomorzanin Toruń 9:0 (3:0)
Bramki: Piotr Mroziński 3 (13, 60, 86), Marcin Kaliski (11), Wiktor Mrówczyński 2 (34, 64), Norbert Rościszewski (58), Filip Jagielski (63), Krzysztof Chojnacki (90+1)

Tłuchowia Tłuchowo - Cuiavia Inowrocław 1:2 (1:1)
Bramki: Szymon Winiarkiewicz (34) - Dominik Kulak (35), Patryk Wiśniewski (79)

Zapis relacji na żywo, tabela, klasyfikacja strzelców

14. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej (28/29.10.2023)

Pomorzanin Toruń - Wda Świecie 1:4 (1:3)
Bramki: Mikołaj Roesler (42) - Jakub Ratkowski (10), Michał Kalitta 2 (20, karny, 42), Marcin Droż (62, głową)

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Kujawianka Izbica Kujawska 5:1 (4:0)
Bramki: Oskar Semeniuk 3 (15, 17, 60), Radosław Mik (12), Krzysztof Szal (37) - Oleg Tabaka (90+1)

Start Pruszcz - Sparta Brodnica 5:3 (1:1)
Bramki: Jakub Krukowski 3 (66, 68, 90+2), Dmytro Chernushkin (43), Mateusz Zbiranek (62) - Mateusz Brzóska (45+2, wolny), Maciej Tuptyński (70), Bartosz Kaczyński (88)

Lider Włocławek - Cuiavia Inowrocław 1:5 (1:1)
Bramki: Tomasz Madej (32) - Łukasz Chruścicki 3 (30, 59, 75), Oliver Zaręba (84), Patryk Wiśniewski (85)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Tłuchowia Tłuchowo 1:0 (0:0)
Bramka: Patryk Perliński (86)

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Polonia Bydgoszcz 4:0 (2:0)
Bramki: Łukasz Witucki (23), Szymon Michałkiewicz (33), Artem Osmolovskiy (73), Hubert Maciąg (89)

Lech Rypin - Pogoń Mogilno 5:1 (3:0)
Bramki: Wiktor Majewski 2 (17, 37), Bartłomiej Śmigrodzki (35), Julian Kolbus 2 (56, wolny, 61) - Adam Kozłowski (46)

Unia Wąbrzeźno - Łokietek Brześć Kujawski 1:2 (0:1)
Bramki: Konrad Sztuka (65) - Kacper Orliński (43), Kacper Wienconek (50)

Chełminianka Chełmno - Noteć Łabiszyn 0:2 (0:0)
Bramki: Grzegorz Kaniecki (66), Kacper Czesiński (75)

Zapis relacji na żywo, tabela, klasyfikacja strzelców

15. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej (4/5.11.2023)

Polonia Bydgoszcz - Lider Włocławek 5:0 (1:0)
Bramki: Maciej Sieradzki 3 (22, karny, 60, 65), Patryk Nowicki (50), Jakub Makowski (55)

Łokietek Brześć Kujawski - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:3 (0:2)
Bramki: Szymon Bołkowiec (56, karny) - Łukasz Witucki (13), Radosław Czułkowski (37), Jan Chmielewski (90+4)

Noteć Łabiszyn - Unia Wąbrzeźno 0:3 (0:2)
Bramki: Stanisław Jabłoński (45), Jakub Nowak (45+2, karny), Remigiusz Wisz (84, samobójcza)

Sparta Brodnica - Chełminianka Chełmno 3:0 (1:0)
Bramki: Brendon Pereira (1), Arkadiusz Kozłowski (71), Krystian Janczak (90+2)

Pogoń Mogilno - Start Pruszcz 7:2 (3:0)
Bramki: Norbert Rościszewski 6 (6, karny, 28, 33, 55, 81, 84), Adam Kozłowski (90+2) - Bartosz Czerwiński 2 (72, karny, 74, karny)

Wda Świecie - Lech Rypin 5:0 (0:0)
Bramki: Michał Kalitta 3 (49, karny, 61, 90), Damian Rybacki (64), Jakub Węgrzyn (90+1)

Kujawianka Izbica Kujawska - Pomorzanin Toruń 4:2 (2:1)
Bramki: Stanisław Łojewski 3 (17, 33, 62), Marcin Bykowski (84) - Mikołaj Betyna (40), Jakub Sajda (61)

Cuiavia Inowrocław - Chemik Moderator Bydgoszcz 1:1 (1:1)
Bramki: Dominik Kulak (33) - Dawid Zaborowski (11)

Tłuchowia Tłuchowo - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 0:1 (0:0)
Bramka: Bartłomiej Świątek (51)

Zapis relacji na żywo, tabela, klasyfikacja strzelców

16. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej (11/12.11.2023)

Pomorzanin Toruń - Tłuchowia Tłuchowo 0:0

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Cuiavia Inowrocław 1:3 (0:2)
Bramki: Oskar Semeniuk (53) - Dominik Kulak (7), Kacper Wojtyszyn (31), Szymon Maziarz (85, karny)

Lech Rypin - Kujawianka Izbica Kujawska 3:0 (2:0)
Bramki: Julian Kolbus (10), Nazarii Murashko (13, karny), Dominik Lewandowski (75)

Chełminianka Chełmno - Pogoń Mogilno 3:6 (0:4)
Bramki: Damian Gross 2 (65, 85), Dawid Bocian (67) - Piotr Mroziński 2 (7, 19), Adam Kozłowski 3 (30, głową, 50, 76), Norbert Rościszewski (45)

Unia Wąbrzeźno - Sparta Brodnica 1:1 (1:1)
Bramki: Jakub Nowak (29) - Jakub Mosakowski (25)

Orlęta Aleksandrów Kujawski - Noteć Łabiszyn 1:1 (1:0)
Bramki: Łukasz Witucki (45, karny) - Grzegorz Adamski (48)

Lider Włocławek - Chemik Moderator Bydgoszcz 0:3 (0:3)
Bramki: Alan Majerski 2 (8, 37), Konrad Klatecki (29)

Start Pruszcz - Wda Świecie 1:3 (1:1)
Bramki: Mateusz Zbiranek (39) - Tymoteusz Majka (36), Michał Kalitta (67), Jakub Węgrzyn (90+4)

Polonia Bydgoszcz - Łokietek Brześć Kujawski 4:4 (0:1)
Bramki: Adam Ruszkowski (60), Adam Łotoszyński 2 (69, 77), Maciej Sieradzki (87) - Damian Rutkowski (40), Damian Kacperski (52, karny), Kacper Wienconek (76), Kacper Orliński (89)

17. kolejka 4. ligi (18/19.112023)

Wda Świecie - Chełminianka Chełmno 2:0 (1:0)
Bramki: Patryk Kozłowski (36), Michał Kalitta (80)

Kujawianka Izbica Kujawska - Start Pruszcz 4:2 (3:0)
Bramki: Łukasz Galanciak 2 (5, 25), Marcin Bykowski (42, karny), Ryu Ueno (90+4) - Dmytro Chernushkin (80), Damian Stasikowski (82)

Chemik Moderator Bydgoszcz - Pol-Osteg Pomorzanin Serock 1:1 (1:0)
Bramki: Patryk Perliński (22) - Michał Kozłowski (72, głową)

Noteć Łabiszyn - Polonia Bydgoszcz 1:4 (0:0)
Bramki: Dmytro Kostiuk (53) - Oskar Andrzejewski (46), Oskar Lipkowski 2 (56, 59), Adam Łotoszyński (67)

Sparta Brodnica - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:3 (1:3)
Bramki: Grzegorz Domżalski (32) - Łukasz Witucki (9, karny), Hubert Maciąg (40, wolny), Szymon Michałkiewicz (43)

Tłuchowia Tłuchowo - Lech Rypin 5:0 (2:0)
Bramki: Donavan Ferreira 2 (45+1, 58,rożny), Dawid Kieplin 3 (44, 50, 63)

Cuiavia Inowrocław - Pomorzanin Toruń 6:0 (3:0)
Bramki: Dominik Kulak (2), Mariusz Miłek (10), Kacper Maciejewski (23), Patryk Wiśniewski 2 (46, 60), Oliver Zaręba (75)

Łokietek Brześć Kujawski - Lider Włocławek 6:2 (3:0)
Bramki: Maciej Pałczyński (10), Szymon Bołkowiec (25, karny), Piotr Szczęsny (41), Tomasz Tomczak (74), Michał Skonieczny (82), Jakub Kosztowny (90) - Igor Trzciński (66), Jakub Micek (85)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wloclawek.naszemiasto.pl Nasze Miasto