Wyniki WLKA z dnia 16.03.2019r.
wloclawek.info.pl –UKS Feniks/Restauracja Polska 124:41 (30-8,25-9,37-4,32-20)
Info: Seklecki 15,Pawlak 22, Safandowski 10(1), Cichorski 24(3), Majchrzak 27(2), Ręgocki 16, Bierzgalski 10. Tr. Bartłomiej Rędzikowski
Feniks: Nowakowski K. 5(1), Lewandowski 6, Skotnicki 5(1), Kulpa 2, Nowakowski P. 13(1), Szubski 2, Chruściel 8. Tr. R. Walczak/B. Rojewski
Chemikor – Selenka/DGS 72:43 (18-10,16-12,23-7,15-14)
Chemikor: Kauwa 8, Grzybek B. 10(2), Wyborski 10, Ulanowski 5(1), Nencki 6, Spryszyński 14, Waliszewski 8, Gawłowski 3, Falkowski 8. Tr. Mariusz Kryska
DGS: Paradowski 12(4), Zboiński 12, Michalski 2, Walczak 2, Podgórski 12, Waszak 3. Tr. Łukasz Paradowski
Basket Gostynin – Anwil Team 83:76 (16-17,15-20,31-19,21-20)
Gostynin: Kula 9, Jaworski 17(3), Stęplewski 10, Walczak 39(8), Siedlecki 8(2). Tr. Kamil Jaworski
Anwil: Skowroński 6, Świeciak 27(1), Łukowski 7, Krysztoforski 2, Lisiecki M. 7, Piotrowski 2, Koziorowicz 14(1), Lisiecki T. 11. Łukasz Szląskiewicz
Mecze rozegrane 17.03.2019r.
Green Team – Open Partner/AutoserwisP2 65:83 (18-28,8-21,21-26,18-8)
Green: Kryska 2, Wojciechowski 9(1), Orzelski 14(1), Baranowski 2, Urlich 10, Grzywacz 5(1), Miziołek 19(1), Boryczko 2, Rypiński 2. Tr. Kamil Płocki
Open: Skowroński 4, Jętczak 9, Nowak 1, Zięty 12(1), Świech 13, Ochocki 22, Kucharski 4, Zych 18(6). Tr. Maciej Skowroński
AZS/PWSZ – Mega Print 69:63 (18-9,18-14,18-14,15-26)
AZS: Rybka 4, Wiśniewski 8(2), Rycicki 3(1), Sochacki 6, Szałek 2, Szpadziński 2, Ochmański 5, Pietrzak 16, Jaroszewski K. 6, Jaroszewski P.17, tr. Wojciech Pietrzak
Mega: Durma 22, Zakrzewski 10(2), Kruszka 7(1), Jankowski 5(1), Walk 1, Hybiński 18(4). Tr. Nie wpisano
Delecta – Groneko 81:93 (20-16,17-23,19-34,25-20)
Delecta: Tucholski 23(2), Frontczak 14(3), Siecinski 18(2), Urbański 21(1), Czarnecki 5(1). Tr. Krzysztof Czarnecki
Groneko: Kożan G. 24(4), Kożan P. 16, Wójcik 11, Pawlata 13, Zieliński 10, Żbikowski 15, Kuliński 4. Tr. Paweł Gibczyński
Sangaz/PartWlo.pl – WPK/Saniko 95:57 (23-9,26-18,23-14,23-16)
Sangaz: Więckiewicz 5(1), Czajkowski 6(2), Rojewski 2, Kręcicki 26(8), Ręgocki 6, Ciesielski 9, Borowski 2, Hołda 8(1), Mirolewicz 16(2), Kwiatkowski 3, Jędrzejewski 12. Tr. Jakub Jaroszewski
Saniko: Nakonowski 3(1), Kaczmarek D. 4, Malendowicz 9(1), Brzeziński 17(1), Kaczmarek M. 6, Wawrzeńczak 7, Wysiński 9, Maj 2. Tr. Dariusz Kaczmarek
Zdjęcia z meczu
Piast Bądkowo – Maspol D&R 83:88 (21-20,21-26,19-27,22-15)
Piast: Marciniak 11, Danielak D. 19(2), Kapelinski 10, Kotowski P. 9, Andrusiak 3(1), Rosiak 28, Danielak W. 3(1), tr. Piotr Marciniak
Maspol: Czernielewski 1, Witwicki J. 6, Witwicki S. 20(4), Kujawa 13, Witkowski 9, Kłosowski 18, Biliński 11, Markowski 10(1). Tr. Bartłomiej Kujawa
Mecze sędziowali: Ciesielski Kamil, Mendzelewski Konrad, Grzegorz Szepczyński , Adam Zboiński, Jakub Borkiewicz.
Graczem kolejki XV został Dawid Danielak – Piast Bądkowo
Tabela po meczach rozegranych 16/17.03.2019r.
1.wloclawek.info.pl 15 30 1552-850 +702
2.Open Partner/AutoserwisP2 15 28 1230-919 +311
3.Maspol D&R 16 27 1242-1114 +128
4.Sangaz/PartyWlo.pl 15 26 1161-934 +227
5.Groneko 15 25 1207-1086 +201
6.Ekoryniec 15 25 1112-940 +184
7. Chemikor 15 25 1119- 992 +127
8. AZS/PWSZ 15 25 1014-926 +88
9.Piast Bądkowo 15 24 1098-993 +105
10.Promot/Salon Kosmetyczny Marilyn 14 23 1180-943 +237
11.Basket Gostynin 16 22 1145-1201 -56
12.Delecta 15 21 1008-1056 -48
13.BeMo Nieruchomości 15 21 973-1102 -129
14.Green Team 15 20 977-1127 -150
15.Mega Print 15 19 900-1157 -257
16.UKS Feniks/Restauracja Polska 15 18 938-1222 -284
17.DGS/Selenka 15 18 952-1324 -372
18.Anwil Team 15 18 834-1213 -379
19.WKP/Saniko 15 15 854-1272 -418
Kol. XVII 23/24.03.2019
171. Ekoryniec – Promot sobota 14.45
172. Maspol D&R – Promot niedziela 14.20
173. DGS/Selenka – Piast Bądkowo sobota 16.05
174. Groneko – Chemikor niedziela 13.00
175. Mega Print – Delecta sobota 18.45
176. WPK/Saniko – AZS/PWSZ niedziela 9.00
177. Green Team – Sangaz/PartyWlo.pl niedziela 11.40
178. UKS Feniks – OpenPartner/AutoserwisP2 sobota 20.05
179. Anwil Team – wloclawek.info.pl niedziela 10.20
180. BeMo – Basket Gostynin sobota 17.25
Kol XVIII 30/31.03.2019
181. Pauza – Basket Gostynin
182. Wloclawek.info.pl – BeMo
183. OpenPartner/AutoserwisP2 – Anwil Team
184. Sangaz/PartyWlo.pl – UKS Feniks
185. AZS/PWSZ – Green Team
186. Delecta – WPK/Saniko
187. Chemikor – Mega Print
188. Piast Bądkowo – Groneko
189. Promot – DGS/Selenka
190. Ekoryniec – Maspol D&R
Kol. XIX 06/07.04.2019
191. Maspol D&R – pauza
192. DGS/Selenka – Ekoryniec
193. Groneko – Promot/Salon Kosmetyczny Marilyn
194. Mega Print – Piast Bądkowo
195. WPK/Saniko – Chemikor
196. Green Team – Delecta
197. UKS Feniks/Restauracja Polska – AZS/PWSZ
198. BeMo Nieruchomości – OpenPartner/AutoserwisP2
199. Anwil team – Sangaz/PartyWlo.pl
200. Basket Gostynin – wloclawek.info.pl
Od 13/14.04.2019 play-off z udziałem zespołów z miejsc 1-8
Wyjazd reprezentacji Polski z Hanoweru na mecz do Hamburga
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?