28. kolejka TBL Anwil Włocławek - Polfarmex Kutno 84:58 [zdjęcia, wideo]

W środowym spotkaniu 28. kolejki Tauron Basket Ligi Anwil Włocławek pewnie pokonał Polfarmeks Kutno

Anwil Włocławek - Polfarmex Kutno 84:58 (16:11, 23:18, 22:20, 23:9)
Statystyki

Anwil: D. Jelinek 17, R. Tomaszek 10, K. Łączyński 7, F. Dmitriew 10, P. Stelmach 7, R. Skibniewski 7, B. Diduszko 6, K. Bristol 2, D. Andjusić 15, M. Chyliński 3, K. Hanke 0, A. Warszawski 0.

Anwil wygrał po raz 22 w sezonie, a 14 w Hali Mistrzów. Włocławianie wyrównali tym samym historyczny rekord najdłuższej serii zwycięstw przed własną publicznością z sezonu 1995/96.

RELACJA I ZDJĘCIA Z MECZU TUTAJ

ZDJĘCIA

Przed 4. kwartą w związku z kłopotami technicznymi z tablicą wyników, miała miejsce 10 minutowa przerwa
Dobrze wpłynęła na Anwil, który wygrał 2,5 minuty ostatniej odsłony 11:0 i było praktycznie po meczu (72:49).
Bohaterem 4. kwarty był Danilo Andjusić, który zdobył 13 punktów. MVP meczu wybrano Roberta Tomaszka