Trenerzy po spotkaniu 15. kolejki 5 ligi Włocłavia Włocławek - Lider 0:4 [wideo]

W 15. kolejce 5 ligi Lider pokonał Włocłavię i zapewnił sobie mistrzostwo rundy jesiennej. Komentarze trenerów Dariusza Kopczyńskiego i Mirosława Kasińskiego.

W pierwszej połowie obie drużyny stworzyły sobie po dwie stuprocentowe okazje, ale po 45. minutach był remis.
Po zmianie stron zdecydowanie lepiej przygotowani fizycznie piłkarze UKS zdecydowanie przeważali. Generalnie historyczne derby miasta po 10. latach przerwy stało na dobrym poziomie.

- Nie dopisała tylko pogoda celnie zauważył trener Lidera Dariusz Kopczyński.