Kolejne udane starty bokserów Championa Włocławek

MG
Champion Włocławek
To były pracowite dni reprezentantów Klubu Bokserskiego Champion Włocławek. Martyna Bruch na podium

Jakub Straszewski (waga 80 kg.) w barwach reprezentacji narodowej kadetów podczas turnieju w Uście nad Łabą w północno-zachodnich Czechach wywalczył drugie miejsce.

W Międzynarodowych Mistrzostwach Śląska w boksie Martyna Bruch (54 kg.) zawodniczka Championa Włocławek zajęła trzecie miejsce. Bokserka Championa Włocławek przegrała w półfinale z bardziej doświadczoną mistrzynią Łotwy.

Natomiast w silnie obsadzonym turnieju w Poznanu i zwycięstwa odnieśli: Cezary Paszynski, Filip Lewandowski i Michał Jarliński. Wyższość rywala uznać musiał tylko Marcel Wańkowski.

W czwartek w Grudziądzu rozpocznie Puchar Polski kadetów. Championa Włocławek reprezentować będą: Martyna Bruch (waga 54 kg.), Cezary Paszyński (50 kg.), Filip Lewandowski (52 kg.), Dorian Tomczak (66 kg.) i Jakub Straszewski (80 kg.).

W piątku w Toruniu rozpocznie się międzynarodowy turniej w którym wystąpią: Michał Jarliński (69 kg.) Marcel Wańkowski (75 kg), Marcin Gołębiewski (+80 kg.).

FLESZ: Autostrady, bramki, systemy płatności - jak ominąć korki?

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia