Pracowite dni reprezentantów Klubu Bokserskiego Champion Włocławek. Martyna Bruch na podium

MG
Martyna Bruch (z prawej) i Natalia Karkowska
Kolejne starty reprezentantów Championa Włocławek.

Udanie w Międzynarodowych Mistrzostwach Śląska w boksie spisała się Martyna Bruch (waga 54 kg) zawodniczka Championa Włocławek. Włocławianka zajęła trzecie miejsce. Bokserka Championa Włocławek przegrała w półfinale z bardziej doświadczoną mistrzynią Łotwy.

W najbliższym czasie bokserzy Championa wezmą udział w zawodach.
Jakub Staszewski (waga 80 kg) został powołany do kadry narodowej kadetów na turniej bokserski w Uście nad Łabą w północno-zachodnich Czechach. Natomiast w Poznaniu wystartują w silnie obsadzonym turnieju: Michał Jarliński (69 kg), Cezary Paszyński (48 kg.), Filip Lewandowski (50 kg) i Marcel Wańkowski (75 kg)

FLESZ: Autostrady, bramki, systemy płatności - jak ominąć korki?

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia