Nasza Loteria NaM - pasek na kartach artykułów

Biurowiec Tertio Ponte we Włocławku oficjalnie otwarty. Zdjęcia

OPRAC.:
Wojciech Alabrudziński
Wojciech Alabrudziński
Wideo
od 7 lat
W środę, 3 kwietnia 2024 roku oficjalnie otwarto nowoczesny biurowiec Tertio Ponte przy ulicy Broniewskiego we Włocławku. Obecni byli m.in. przedstawiciele Parlamentu i samorządów. Zobaczcie na zdjęciach, jak wygląda biurowiec.

Uroczyste otwarcie biurowca Fabryka – Tertio Ponte we Włocławku

Nowoczesna inwestycja powstająca na terenie Włocławka – Tertio Ponte – niebawem zostanie oddana do użytku. To pierwszy tego typu obiekt w mieście pełniący funkcje biurowo-handlowo-usługowe. Ceremonia przecięcia wstęgi połączona z prezentacją innowacyjnej powierzchni odbyła się 3 kwietnia 2024 przy głównym wejściu prowadzącym do budynku.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele władz oraz inwestorzy i goście honorowi.

Tertio Ponte to inwestycja realizowana w ramach „Programu Fabryka” przy współpracy z Agencją Rozwoju Przemysłu, samorządem miasta Włocławka oraz spółką Unibep jako Generalnym Wykonawcą.

Ceremonii uroczystego przecięcia wstęgi towarzyszyli goście specjalni włodarze miasta i województwa, lokalni parlamentarzyści zaangażowani w projekt oraz przedstawiciele inwestora i generalnego wykonawcy.

Tertio Ponte to pierwszy tak wysokiej klasy obiekt inwestycyjny we Włocławku

Jak podają inwestorzy, Tertio Ponte to pierwszy tak wysokiej klasy obiekt inwestycyjny we Włocławku. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów oraz ekologicznych rozwiązań inwestycja ta wpisuje się w założenia zrównoważonego budownictwa, co dodatkowo potwierdza uzyskana przez obiekt certyfikacja BREEAM. Bryła nowoczesnego kompleksu biurowo-usługowego łączy atrakcyjną bryłę budynku z dogodną i otoczoną zielenią lokalizacją w rejonie ulic Kruszyńskiej i Broniewskiego we Włocławku. Trzy połączone ze sobą moduły o wysokości 2 i 5 kondygnacji naziemnych oferują najemcom i inwestorom łączną powierzchnię liczącą ponad 10 tys. mkw., a wraz z nią nowe możliwości biznesowe.

W podziemnej części zaplanowano garaż podziemny na 50 miejsc parkingowych a przy budynku – miejsca postojowe dla 85 pojazdów oraz kilkadziesiąt zadaszonych stojaków dla rowerów. W biurowcu wykorzystano potencjał Odnawialnych Źródeł Energii, wykorzystując instalacje takie jak panele fotowoltaiczne czy system retencji wody deszczowej. Unikalny obiekt został zaprojektowany tak, aby odpowiadać na potrzeby współczesnych inwestorów działających w różnych branżach. Nowoczesna i pełna udogodnień przestrzeń z powodzeniem może stać się miejscem, w którym działać będą np. oddziały firm i urzędów, laboratoria, gabinety, placówki medyczne, powierzchnie wystawiennicze czy show roomy.

Bogactwo oferowanych możliwości i innowacyjne rozwiązania to ważny krok na drodze do budzenia potencjału ekonomicznego Włocławka i regionu Kujaw oraz Pomorza. Możliwości, jakie zapewnia Tertio Ponte, sprawiają, że atrakcyjny obiekt wpisuje się oczekiwania zarówno mieszkańców, jak i inwestorów oraz najemców, stając się jednym ze strategicznych punktów na mapie miasta.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Wróć na wloclawek.naszemiasto.pl Nasze Miasto