Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Casting "WŁOwimy talenty" 2023 w Centrum Kultury Browar B. we Włocławku. Zdjęcia, wideo

Renata Brzostowska
Renata Brzostowska
Wideo
od 16 lat
Podczas casting do drugiej edycji „WŁOwimy Talenty” we Włocławku w piątek na scenie Browaru B. kilkadziesiąt osób w wieku 15-30 lat zaprezentowało swoje talenty w jednej z trzech kategorii. Zobacz zdjęcia z wydarzenia.

"WŁOwimy talenty" 2023 - casting stacjonarny w CK Browar B.

W piątek (13 października 2023) na scenie Centrum Kultury Browar B. wystąpiło we Włocławku kilkadziesiąt osób nie tylko z Włocławka, które zaprezentowały swoje talenty muzyczne, taneczne oraz talenty nieszablonowe. Konkurs "WŁOwimy talenty" skierowany jest do osób, które w świadomy i profesjonalny sposób chcą rozwijać i promować swój talent w obszarze szeroko rozumianej kultury poprzez wyraz artystycznej twórczości oraz dla tych, którzy chcą dzielić się swoim pasją z innymi.

Do tegorocznej, drugiej edycji konkursu "WŁOwimy talenty" napłynęło ponad 250 zgłoszeń. Osoby, które zostały dziś zakwalifikowane do dalszej części konkursu, spotkają się za dwa tygodnie w półfinale.

Taki jest program konkursu WŁOwimy Talenty 2

  • Casting online (20 września – 10 października 2023) – trzeba w ciekawy sposób, w formie wideo, zaprezentować swój talent.
  • Casting stacjonarny (13 października 2023) – uczestnicy zaprezentują się przed 3-osobowym jury (trzy kategorie: taniec, wokal, talent nieszablonowy). Występy możliwe są solo w duetach lub zespołach (maksymalnie 6 osób).
  • Talent Competition (27-29 października 2023) – przygotowanie do profesjonalnych występów na scenie, warsztaty wzmacniające odporność psychiczną, wywiady, szkolenia z zakresu pracy z kamerą oraz integracja grupy. Wyłonienie 6 finalistów. W głosowaniu online internauci wybiorą troje dodatkowych finalistów (po jednym z każdej kategorii).
  • Gala Finałowa (16 listopada 2023) – w programie m. in.: występy, pokazy finalistów oraz gości specjalnych, wyłonienie trójki zwycięzców – po jednym z każdej kategorii.
  • Trzymiesięczne wsparcie dla zwycięzców (grudzień 2023 - marzec 2024) – warsztaty, konsultacje z budowania kariery, promocja twórczości laureatów, dostęp do branżowych specjalistów.
Trwa głosowanie...

Jakie imprezy i wydarzenia we Włocławku interesują Cię najbardziej?

Jakie nagrody czekają na uczestników?

Nagroda specjalna to występ na obchodach Święta Województwa Kujawsko-Pomorskiego w 2024 roku oraz 1000 zł na rozwój swoich pasji.

I miejsce występ / pokaz / prezentacja twórczości na Dniach Włocławka w 2024 r.oku oraz 3-miesięczne wsparcie merytoryczne od trenerów z dziedziny danej pasji, konsultacje z GetHero dotyczące budowania marki osobistej w social mediach, video promujące talent.

II miejsce 2-miesięczne wsparcie merytoryczne od trenerów z dziedziny danej pasji, konsultacje z GetHero dotyczące budowania marki osobistej w social mediach, video promujące talent;

III miejsce miesięczne wsparcie merytoryczne od trenerów z dziedziny danej pasji, konsultacje z GetHero dotyczące budowania marki osobistej w social mediach, video promujące talent.

W jury drugiej edycji konkursu "WŁOwimy talenty" zasiedli znani i lubiani:

Majkel Kalcowski – jeden z najbardziej uzdolnionych i wszechstronnych tancerzy w Polsce. Uczestnik 9. edycji programu You Can Dance. Wielokrotny medalista Mistrzostw Świata i Europy. Tańczy na scenie i w teledyskach z największymi gwiazdami m.in. DODA, CLEO, Justyna Steczkowska.

Nita – wokalistka, kompozytorka oraz wyjątkowa osobowość sceniczna. Utwór “Wars” dotarł już do 2 milionów słuchaczy. Jej premierowy album “NITKI” bije rekordy słuchalności. Dzięki niemu pojawiła się na Billboardach Times Square.

Nick Sinckler – ma eksperckie doświadczenie wokalne, pisze piosenki, koncertuje, bierze udział w programach rozrywkowych. To właśnie jego głos słyszymy w intro “The Voice of Poland”. Jego muzyczna kariera rozpoczęła się w nowym Jorku. Tej jesieni rozpoczął swoją przygodę jako uczestnik 19. edycji programu “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Zobaczcie zdjęcia z castingu do drugiej edycji „WŁOwimy Talenty” w CK Browar B. we Włocławku

Tak było podczas castingu do drugiej edycji „WŁOwimy Talenty” w CK Browar B. we Włocławku

Casting "WŁOwimy talenty" 2023 w Centrum Kultury Browar B. w...

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na wloclawek.naszemiasto.pl Nasze Miasto